הומו(בארון) מחפש הורות עם לסבית בארון

roni2005

New member
הומו(בארון) מחפש הורות עם לסבית בארון

שלום רב לכולם! למען האמת, הייתי יכול לרשום הודעה ארוכה מאוד, אבל אני מעדיף שלא להלאות אתכן בסיפור חיי. אומר באופן כללי שאני הומו בארון (חוץ מכמה חברים קרובים שיודעים) אשר מחפש לממש את יצר האבהות שבי במסגרת תא משפחתי "נורמטיבי". אני לא פה בכדי לקבל הטפות מוסר שאלו הם חיי שקר וכו'. זאת מאחר וייאמר לזכותי שניסיתי וטעמתי את "העולם השני" ולא התחבר לי מהרבה סיבות. אני חושב שהיום, בעודי נושק לשלושים, בעל עבודה יציבה, אדקמאי ועצמאי, אין שום סיבה שאעמוד בצד ולא אממש את היצר לתא משפחתי נורמטיבי הכולל צאצא. ייתכן שיש שיגידו שזו הצגה, אבל בעיניי, ככל שמדובר בהורות-המטרה מקדשת האמצעים ואני לא רואה את עצמי מביא ילדים שלא במסגרת תא משפחתי סטנדרטי. מה גם שזוגיות, מעבר לסקס, משמעה שותפות,חברות, אוזן קשבת ואלו הם דברים שבהחלט אוכל להעניק, עם כל המורכבות המינית שבי ואולי-בבת הזוג הפוטנציאלית. כאשר הכל גלוי וכל הקלפים מונחים על השולחן אני מאמין שהדברים מסתדרים. כמו שאמרתי אני בחור סולידי, רציני, נראה מצוין, ספורטיבי ומבית טוב. אם יש מישהי שחושבת שהיא בעיניין, גרה באיזור המרכז, סולידית ויציבה תעסוקתית, ובעל רצון למימוש הורות, אשמח שתיצור עמי קשר בהודעה פרטית או מעל דפי הפורום. תודה לכולם ושבוע נפלא

רק רציתי לכתוב לך כל הכבוד !

רוני, שיהיה לך בהצלחה,
קראתי את מה שרשמת והתרגשתי.... על הנחרצות הזו להביא ילד, והאומץ והיוזמה להתמודד עם הסגירות החברתית שבמדינה שלנו. ... מבינה לגמרי את השיקולים שלך , לך בעקבות הלב.. מאחלת לך המון בהצלחה ! דולפינה

roni2005

New member
חן חן

אן כי מבחינתי זה מימוש יצר הבוער בתוכי ולצורך כך לא נדרש אומץ כי אני לא רואה את חיי בלי הורות.

למעלה