הומו - הורה

• פותח הנושא Acct
  • פורסם בתאריך

Acct

New member
הומו - הורה

שלום, אני הומו, יחיד, ורוצה מאוד ילד - בין אם ילד משלי ובין אם לאמץ. אני בן שלושים, הזמן אץ לו וכבר חושבים על ילדים. מבחינת האימוץ ע"י יחיד - הבנתי שעל-פי החוק בישראל זה בלתי אפשרי, למעט חריגים. כמובן, אני לא עומד בתנאי החריגים. האם ישנה אפשרות חלופית לאימוץ ע"י יחיד, גם אם מדובר באימוץ בינלאומי על-פי חוק? מבחינת ילד משלי - אני לא כל-כך יודע איך עושים את זה..(ואני לא מדבר על הפן הפיזיולוגי). להתחתן על מנת להביא ילד ואז להתגרש - בעיני זו רמאות, לא אתי ולא מוסרי... יש ארגונים שעוזרים בתהליך של הולדת ילד? אודה להתייחסותכם :) חג שמח!

דרכים להורות

הי, בנוגע למצב הבינלאומי של אימוץ כיחיד הוא דינמי (מדי פעם נסגרות ארצות) וכדאי לפנות לעמותות האימוץ שנמצאות עם אצבע על הדופק כדי לקבל מידע מדויק. בנוגע לילד משלך - כמובן שהפתרון הוא לא לרמות מישהי. אם אתה מעונין בהורות עם שותפה יש רבות המעונינות מסיבות כאלו ואחרות בהורות עם שותף להורות, הן לסביות והן סטרייטיות. ניתן להכיר מחוג המכרים וגם מאתרי הכרויות/מפגשי הכרויות יעודים להורות משותפת. מצרפת קישור לאחד העמותות בנושא כדוגמה, זהו לא הארגון היחיד לנושא. קיימת גם דרך נוספת אם כי יש לציין שהיא יקרה ושנויה במחלוקת של קנית ביציות ופונדקאות, למיטב ידיעתי (אם כי כדאי לבדוק זאת מול ארגונים מתמחים, כמשפחה חדשה, מצרפת קישור) בארץ יחידים לא עומדים בדרישות הסף, ולכן בפני אדם בודד פתוחה רק פונדקאות חו"ל.

למעלה