הומיאופתיה.....הצלה לאסטמתים!!

מאיוצה

New member
הומיאופתיה.....הצלה לאסטמתים!!

אני רוצה לספר שאני אסמטית כבר 30 שנה....אינהלציות...סטרואידים...משאפים...אישפוזים בני המתוק גם הוא סובל מרגישות בדרכי הנשימה...אך הפעם החלטתי לנצל את הדברים החדשים שלא היו בתקופתי מהיום שבני נולד הוא מטופל בהומיאופטיה קלאסית ובכל פעם שהרופא הפנה אותנו לאינהלציות וכל מיני איכסות למינהן...ההומאופטיה הוציאה אותו מזה בלי שום אינהלציה. אמאות יקרות אני ממליצה בחום !!!....קצת אורך רוח ..יש פתרונות אחרים ולא חייבים לרוץ לאינהלציות ולתרופות ...לדברים האלה יש השפעה ה ר ס נ י ת לתווך הארוך תאמינו לי מנסיון (כאשר מתחילים עם האינהלציות הגוף מתרגל להגיב רק לזה ואח"כ קשה לו להגיב לדברים אחרים שלא נדבר על תופעות הלוואי של הסטרואידים הקיימים בתרופות אלו ....דלקות פרקים...נשירת שערות...דלקות בכבד...ועוד..) בקיצור היום יש הומאופטיה וזה פשוט מופלא לכל דבר ...אז תחסכו את התרופות מהילדים המתוקים שלכם. בהצלחה לכולם ורק בריאות...אמן

הומיאופתיה... הצלה לאסטמתים!!!

מאיוצה, מצער לשמוע שאת סובלת! אני מברכת אותך על כך ששתפת אותנו. הודעתך זו היא כה חשובה. חשוב נורא לדעת שאין להקל ראש בטיפול בילדינו אני שומעת הורים שאומרים... הרופא אמר שבעיות הנשימה יעברו שיגדל... תנו טיפול מונע למס' שנים ו אפשר גם אחרת ובריא יותר. הומיאופתיה יעילה ביותר בטיפול בבעיות נשימה ואסטמה וכדי להתחיל מוקדם ככל האפשר.הטיפול ב אנשים שלוקחים תרופות קשה יותר ולעיתים בלתי אפשרי אני מחזקת את ידך להמשיך ולטפל בעצמך ובנך בהומיאופתיה ושנים רבות של בריאות, נועה שגיא

למעלה