הוספת אתר לגוגל

RoyceGracie

New member
הוספת אתר לגוגל

שלום. הוספתי את האתר שלי לגוגל http://www.google.co.il/addurl אך לצערי אני לא רואה שום זכר לאתר בחיפוש של גוגל. יש לציין שהאתר כמעט כולו ב FLASH ולכן כל הטקסט שבתוכו בעצם לא מזוהה ומוגדר כתמונה. כדי להתגבר על הבעיה, פתחתי עמוד RSS באתר שמכיל את כל הטקסט של האתר. האם תוכלו לעזור לי בלהוסיף את האתר לגוגל או להסביר לי למה לוקח להם יותר מ 3 ימים למצוא אותי ? כמה זמן לוקח בדרך כלל ? האם אתם ממליצים על עוד דרכים לקדם את האתר שלי מעבר ללפרסם אותו בפורומים והדף RSS שבניתי ? תודה רבה. contact123.angelfire.com

האתר בגוגל כבר זמן רב

בטח שלא הוכנס לשם לפני 3 ימים. בכל מקרה אתרי פלאש וגוגל לא כל כך מסתדרים

אכן

האתר מוכר לגוגל, אבל את הטקסט הוא ממש לא יכול לראות. אם אתבה מתעקש על הפלאש, לפחות תעדכן את תגיות המטה לטקסטים רלוונטים בעברית ותוסיף תגיות אחרות שיעזרו לגוגל להבין על מה הדף. כרגע הקוד לחלוטין לא קריא. המון ערבובים של body ו head. בלאגן.

RoyceGracie

New member
אוקיי, האתר שלי לא רק פלאש

אלא גם דיי הרבה טקסט + דף RSS שמחזיק את כלללל הטקסט שיש באתר (הדף הזה לא זמין לצופים באתר אבל מכיל קישור לאתר. האם זה רעיון טוב ?). הכתובת לאתר היא: contact123.angelfire.com האם זה בסדר ? ואם כן, כמה זמן יקח לו להיות בגוגל ? או לחלופין, מה עליי לעשות ? תודה רבה

RoyceGracie

New member
סליחה שאני פותח מליון הודעות

אמנם האתר קיים בגוגל, לפי החיפוש של site: site adress אך בפועל כשאני כותבת את הכתובת המדוייקת או חלק ממנה בגוגל, זה לא מוביל אותי אל האתר. אנא עזרו לי. ובאמת שסליחה שאני לא מסכם את כל הבקשות שלי בהודעה אחת. זה לא יקרה שוב. תודה

אופיר @

New member
סדר, סדר, סדר

לפני שאתייחס לנושא של הפלאש, נעשה סדר (תרתי משמע). האתר שלך חייב להיות מסודר כדי להסביר לגוגל כמו שמיכלי כהן כתבה , על מה מדובר בו . ראשית צור עמודים עם שמות -תן לכל עמוד שם מתאים כדי שניתן יהיה להבין במה מדובר. לאתר מכן, סדר את תגי ה META ותן לכל עמוד את הטקסט המתאים לו. לגבי הפלאש כחובב פלאש וגם מנהל את פורום פלאש בתפוז, יש לו מגבלות בעיקר בחשיפת התכנים שלו (למרות שחל שיפור גדול וגוגל היום יודע לזהות את הטקסט שמוטמע בו ). בהקשר לתוכן, אפשר כמובן להוסיף טקסט ב HTML אחרי הפלאש כדי להבהיר ולעזור לגוגל להבין טוב יותר על מה מדובר. לפחות תיצור את התפריט העליון שגם כך מופרד מחלקו התחתון ב HTML כי המעברים הם הרי בין דפים וזה כמובן טוב יותר מעמוד אחד שטוען לתוכו קבצי פלאש. גוגל יבין טוב יותר את האירככיה ויאנדקס את העמודים באתר. זו ההתחלה .. בהצלחה

למעלה