@ @ הופעה של עברי לידר בכפר סבא @ @

royprager

New member
@ @ הופעה של עברי לידר בכפר סבא @ @

ראיתי שהיה פה נושא על Follow The Leader, אבל לא משנה, נפתח חדש :) אז ככה, עברי לידר מגיע להופיע בקניון ערים בתאריך 21.9 במסגרת "שבוע הנוער" שמארגנת מועצת הנוער העירונית. כל הפרטים במודעה למטה

badboy3919

New member
מגניב,נשמע ממש נחמד

מקווה שבאמת יהיה טוב שם...אגב,מה עוד צפוי בשבוע הנוער?

אה... טוף..

מחכה לשמוע: "מה מו מי"... חחח... גם אני משתמשת במילים האלה...

nofar17

New member
סוף סוף הסבירו לנו מזה הדבר הזה.

שבוע הנוער! מישהו יודע מה מתוכנן?

אני שמעתי רק על ערב להקות ועברי

אהה וגם הפנינג ענק.. אין לי מושג אם זה נכון או לא..

royprager

New member
זה נכון, בערך..

זה יום ההפנינג של שבוע הנוער - היום המרכזי של האירוע. ביום יהיה יריד התדבות ע-נ-ק-י, דוכני נחלת בנימין, להקות צעירות מהטובות ביותר, וכמובן מרכז האירוע שיהיה הופעתו של עברי לידר. חוץ מזה בשבוע הנוער יש גם את יום תנועות הנוער, יום התלוות ויום ערכי.

Adidason326655

New member
אני אפרט.

שבוע הנוער כולל חמישה ימים (ראה פירוט בלוח האירועים). האירוע מופק ע"י מועצת הנוער העירונית של כפר-סבא למען הנוער. ההפנינג יכלול הופעות של להקות צעירות מפורסמות בעיר עברי לידר דיג'יי של רדיו אסקייפ בת נטף שתתפרסם בהמשך יריד התנדבות הופעות נונ-סטופ על הבמה. שימו לב, יום אחרי האירוע שלנו מועצה אחרת בשרון עושה את אותו האירוע בתשלום. זה אומר משהו.

ba r2 0 1 0

New member
נשמע ממש שווה../images/Emo70.gif כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

הפעם שיחקתם אותה בגדול עדי! נשמע ממש ממש טוב! ועם הכניסה חינם... (מאיפה השגתם תקציב??) בטוח יבואו מלא! נ.ב: הסוד נחשף
ועוד לפני שרצית שזה יהיה ביום ראשון! הא! וניחשנו נכון! הא!
חחחח
כל הכבוד למועצת הנוער

Adidason326655

New member
מי בא?

הגיע הזמן שיהיו הופעות נורמליות בעיר. תמיד מביאים אנשים כמו שרונה ודניאלה למשל, שאף אחד לא אוהב. ברי סחרוף מילא (מזתומרת מילא!? הוא תותח!) אבל עכשיו יש הכל, עברי לידר, דיג'יי של רדיו אסקייפ, בת נטף ולהקות צעירות. מי בא לאירוע?

royprager

New member
אני אגיע..

אגב, יהיה נחמד אם תארגנו מפגש פורום כזה לפני ההופעה.

למעלה