הופעת פריצה בטרמינל

Zedster

New member
הופעת פריצה בטרמינל

אתמול (שישי) היתה הופעת פריצה של הקספרים במועדון הטרמינל, הם עלו לנגן בשעה שלוש. ההופעה היתה כ-25 דקות אבל אורן ניגן. ליין אפ (עד כמה שאני זוכר, כן?) סוף לא טוב יום שני השמח יותר מדי האש שלה עולם שקט השיר שלי אחלון לנצח

אני רואה שהם ממש לא אוהבים את בשמלה ודינה...

אפילו בהופעות להיטים קצרות הם מעדיפים לעשות שירים לא מוכרים(יום שני השמח) ושירים חדשים(סוף לא טוב והאש שלה) מאשר את הלהיטים הגדולים האלה. זה שינוי מברוך לטעמי,אבל אפשר לתת אותם מדי פעם חחח....

Zedster

New member
"להיטים גדולים"

יום שני השמח הוא אחד השירים. שי ואורן אמרו באחד מהראיונות שנמאס להם מבואי דינה ובשמלה אדומה, והאמת? בהחלט ניתן להבין אותם רדיו ג'ו, יום שני השמח, כל יום ועוד כמה שירים בהחלט עדיפים על בואי דינה.

שמע אני האחרון שירצה להיטים על חשבון האחרים..

אני ממש לא סובל להיטים,ולא משנה באיזה אמן מדובר(אלא אם כן הם ממש טובים ונחוצים בהופעות) בואי דינה ובשמלה אדומה הם 2 להיטים שאני יחסית אוהב. אבל וואלה לא כזה מפריע לי שהם לא בפלייליסט,אני דווקא הייתי מכניס את בואי דינה ומוציא את "תראו אותי" המעיק. כמובן שאי אפשר לוותר על השיר שלי ואחלום לנצח. יום שני השמח הוא שיר חובה בכל הופעה,ועדיף שיבוא בהתחלה תמיד. ולמרות הכל,קספרים לא להקה שכל כך מגוונת וחבל. אתה מאמין שאני כבר שנתיים בהופעות שלהם ועוד לא שמעתי את חוטים של זהב ומתוק יום הדבש? 2 שירים מהדיסק הופעה! ויש שירים שאני אפילו לא מדמיין שהם יבצעו כמו בין לבין,אפרו,ג'יף,שלוש דקות ועוד... שיר חובה כמו פלאפ בק הם לא ביצעו כבר שנה וחצי. במקום זה אנחנו מקבלים קבוע שירים כמו אדום,כל יום,יותר מדי,היא אוהבת ועוד שטובים ככל שיהיו,לא באמת חובה לשיר אותם כל הופעה,וכן יהיה נחמד לגוון ולהוציא אותם ולהכניס אחרים. וחבל,כי דווקא מלהקה כמו הקספרים שלא שמה על מוסכמות כאלה ואחרות אני מצפה לגוון ולשיר את כל הרפרטואר. היום זמנים משתנים...

שמע

שמע. אדום, כל יום כל יום, יותר מדי והיא אוהבת אלה דיי השירים שאני הכי אוהב שלהם ולדעתי אסור להוציא אותם... אבל באמת. פלאפ בק! אחי בבארבי שנה שעברה ב4.4 הם עשו את זה... זה היה גדול

Zedster

New member
בחירת שירים

את האמת? אני לא יודע מה הקו המנחה (אם בכלל לבחירת שירים) הערה סמנטית לגבי הופעת האיחוד, שים לב שהיו כמה שירים בהופעה שלא נכנסו לדיסק כמו הרבה יותר, שמה בקופסא ומחרוזת מטורפת של כל יום, אדום ושרה בצבעים. היא אוהבת זה שיר שכששמעתי אותו בהופעה בפעם הראשונה, די נדהמתי מהבחירה שלהם, לטובה, הכוונה. אני חושב שאי אפשר לעשות שינויים מרחיקים לכת בליין אפ, וזה משהו שלא ייחודי רק לקספרים אלא נכון לכל להקה בסיבוב הופעות. נ.ב. מה פשר המספרים ההזויים בחתימה שלך? אני מבין שמדובר במספרים של הפורומים אבל בכל זאת, לא יותר פשוט לשים קישור?

nashin

New member
תכלס...

לא הבנתי מה הופעת פריצה בזה אבל בכיף.. בקשר לפלייסט ראסמי שצריך לגוון קצת היייתי רוצה שיהיה כזה: סוף לא טוב יום שני השמח פלאפ בק אדום הרבה יותר כל יום רדיו ג'ו שיר ההפלגה!!! כל שירי יום שני!! ג'יף הו הו רוח גדולה לילה!!! לא מבינה!! סקס שילה הקומיקאים חובה! היא כל הסיפור עוד יום בין לבין וזהו מבחינתי חחח כל השאר שיוסיפו ויורידו כמה שורצים

להיטים להיטים להיטים

לא מפריע לי עם בואי דינה בשמלה אדומה ותראו אותי לא יהיו אבל מה. חובה יהיה השיר שלי רדיו ג'ו יום שני השמח אחלום לנצח כמובן. זה מבחינת להיטים. (הסדר לא קשור): סוף לא טוב עולם שקט היא כל הסיפור זמנים משתנים הקומקאים סקס שילה הו הו רדיו ג'ו ימות הקיץ יותר מידי רוח גדולה השיר שלי אחלום לנצח שירי חובה בכל הופעה!!

למעלה