הוצאות רפואיות

מצב
הנושא נעול.

karmi1

New member
הוצאות רפואיות

הוצאות רפואיות
שלום לכם! במסגרת הסכם הגרושין מחוייב אני כנהוג במחציתן של ההוצאות הרפואיות שאינן מכוסות ע"י קופת חולים.ברצוני לדעת אם במסגרת זו נכללים גם הוצאות על רפואה אלטרנטיבית כגון הומאופטיה וכדומה שיתכן שאיני יודע מה טיבם ונעשים בביתי ללא הסכמתי או בלי לשאול אותי על כך. מה אומרת הפסיקה על כך הרי ברפואה אלטרנטיבית למעשה השמים הם הגבול. האם האמא יכולה להחליט לבדה איזה טיפול ינתן ואיפוא רק בגלל שהילדה נמצאת בחזקתה? או שקיים הליך מסויים בנושא. אודה לכם על תשובתכם.

sophir1

New member
הומופתיה

הוצאות רפואיות
שלום לכם! במסגרת הסכם הגרושין מחוייב אני כנהוג במחציתן של ההוצאות הרפואיות שאינן מכוסות ע"י קופת חולים.ברצוני לדעת אם במסגרת זו נכללים גם הוצאות על רפואה אלטרנטיבית כגון הומאופטיה וכדומה שיתכן שאיני יודע מה טיבם ונעשים בביתי ללא הסכמתי או בלי לשאול אותי על כך. מה אומרת הפסיקה על כך הרי ברפואה אלטרנטיבית למעשה השמים הם הגבול. האם האמא יכולה להחליט לבדה איזה טיפול ינתן ואיפוא רק בגלל שהילדה נמצאת בחזקתה? או שקיים הליך מסויים בנושא. אודה לכם על תשובתכם.
הומופתיה
היי לך ע"פ ההסכם שהינך חתמת עליך לשאת 50% מהטיפולים שאינם מכוסים בסל הבריאות הטיפול שבו תישא יהייה ע"פ הדרישה והמלצתו של רופא. כנקודה למחשבה- היה אליכם לקבוע כי תיעשה פוליסת בריאות פלוס לילד אשר מכסה את כל ההוצאות שסל הבריאות לא מכסה כולל תרופות רפואה אלטרנטיבית ועוד ..השתלות ניתוחים שהם הוצאות גבוהות יותר אשר יכולות להסתכם במאות אלפים. עלות ביטוח כזה סה"כ 30 ש"ח בחודש לשניכם זאת אומרת 15 ש"ח פותר אותך מכל מחשבה וסכנה כלכלית מהלא נודע לפרטים נוספים [email protected] או 052-559097

מצב
הנושא נעול.
למעלה