הורדת נוזלים מתמשכת

ramtag

New member
הורדת נוזלים מתמשכת

לפני 5 חודשים הגעתי לבית החולים עם בעיות כיבי פצעים בקרסולים בגלל עודף נוזלים בגוף . טופלתי על ידי מים מיוחדים ולא ייבש לי את הפצע וזה הלך וחמיר עד שנאלצתי להשתמש בפד שנקרא פולינאם סילבר שדואג לסחוב נוזלים+ כדור פוזית שמרגע שאני שותה אני הולכת במשך 6 שעות לשירותים כל 20 דקות ככה שהחיים שלי על הפנים וכבר נמאס לי מזה. עוד דבר נאמר לי בבית החולים - והוא לעבור ניתוח בריאטרי באופן דחוף כי אני נמצאת בסכנת חיים. ופה אני פונה אליכם בתקווה למצוא רפואה שיעזור לי לרדת במשקל ויחזיר לי את איכות החיים כי ללכת לניתוח זה די מפחיד אותי. מישהו מוכן לעזור לי ......? בבקשה . חג סוכות שמח

eyalshpringer

New member
טיפול שורש בבצקות

שלום , בהודעה ששלחת חסרים פרטים אודותיך ואודות המצב הרפואי אשר גרם לבצקות. למרות זאת אוכל לומר שמצבים כגון זה שאתה מתאר אינם נוצרים סתם כך . גם אם משתמשים בתרופות המתאימות ביותר יש תרופה אחת שאתה צורך 3פעמים ביום לפחות-התזונה שלך. תזונה שאיננה מתאימה , גם אם היא בריאה לכאורה יכולה "לסדר" לך בצקות יפות מאוד ולמנוע ממך החלמה. מזונות תמימים ובריאים לכאורה כגון לחם, פירות ומיצי פירות דורשים בדיקה. ישנם גם מזונות אחרים המעודדים ייבוש של הרקמות אך יש להתאימם אישית. ממליץ לך לטפל בנושא התזונה בהקדם ואני מדגיש שנית, לא כל מה שנחשב "בריא" באמת מתאים למצבך. בברכה,אייל שפרינגר.

למעלה