הורדת שיער בלייזר באזור הפנים

הורדת שיער בלייזר באזור הפנים

שלום רב,
אני מעוניין להסיר שיער בלייזר מאזור הפנים (נמאס לי להתגלח כל הזמן) ורציתי לדעת לאיזה סיפור אני נכנס?
כמה זמן זה לוקח, איך עושים את זה, כמה זה כואב וכו'?
אשמח לקבל מידע.
תודה מראש,
יהודה

הסרת זקן בלייזר

ערב טוב לך
בתקופה האחרונה יש יותר גברים המסירים שיער גם באיזור הזקן בגלל המון סיבות אחת מהן היא זו שציינת פשוט נימאס להתעסק עם גילוח כל הזמן סיבות נוספות זה מגרד ואפילו כבר מקובל אז למה לא,שיער הזקן הוא שיער שמאד מתאים ללייזר מכיוון שהוא זיפי עבה ושחור על פי רוב מה שזה אומר שיש תוצאות טובות יותר רק להזהר לא לגלח באיזורים פלומתיים אלא להסיר במכונה ,,,לאלחש את המקום שיהיה אפשרי לטפל בעוצמה טובה שתשיג תוצאה,
הסיפור הזה יכול לקחת חצי שנה בפרקי זמן של חודש או חודש וחצי ואף יותר ארוך מזה ,זה תלוי בגיל שלך בעובי השיערה ובצבע העור והשיער ,לגבי כאב ככל שהשיערה עבה יותר והעור בהיר כך יכאב יותר רצוי לעבוד עם עוצמה גבוהה(לא מאד)
ומיכיוון שהעוצמה גבוהה יש כאב מן הסתם,לכן מומלץ לאלחש עם אמלה,ככל שתוכל לסבול עוצמה גבוהה יחסית כך תסיים מהר יותר,אבל צריך להביא בחשבון שהסרת הזקן יכול לשוות לך מראה של ביבי פייס פחות גברי,
בהצלחה לך
גילי נוי

nikolha

New member
הסרת שיער מהפנים

היי יהודה,
השיטה היחידה שהיא "בדוקה" להסרת שיער היא שיטת האפילציה, מה שהיא עושה היא שורפת את שורש השיער (זקיק) ע"י החדרת מחט קטנה ליד השורש.
השיטה פופולרית אצל נשים, אבל יש לקחת בחשבון שמספר הטיפולים צריך להיות ארוך והם גם כואבים, מה שהופך אותה לסיוט כשמנסים להסיר שיער מאזור הפנים.
השיטה הביתית היא ע"י שימוש במכשירים קטנים ולא הכי יקרים, יש לי את המכשיר של סילקן שעובד גם על הסרת שיער באזור הפנים (אתה יכול לקרוא על זה פה ושים לב לדגשים), אני חייבת לומר שלא השתמשתי בו לאזור הפנים רק המקומות הרגילים שבהם נשים מסירות שיער

אשמח לשמוע אם המכשיר עשה את העבודה.
יש פה מישהו שהשתמש במכשיר באזור הפנים?

הסרת שיער מהפנים

שלום לך
אכן אפילציה הינה הפתרון היחידי שמביא להסרת שיער לצמיתות אך הרשי לתקן אותך, לגבי רמת הכאב ואורך התהליך, ישנם מכשירים חדשים שהגיעו לארץ לאחרונה והם מפחיתים משמעותית את אורך מספר הטיפולים, ולגבי שערות פלומתיות אין כאבים כלל.

בברכה, גילי נוי.

למעלה