הורדת שכר

krembo07

New member
הורדת שכר

שלום לכולם, אני עובד בחברת שמירה.עבדתי במוסדות חינוך.לקראת סוף שנת הלימודים עברתי לשמור בבנין משרדים.משום מה הורידי לי את המשכורת!!(האם מותר לעשות דבר כזה,גם אם עברתי תפקיד?) האם זה חוקי?מה אפשר לעשות? למען ההגינות,אציין רק כי הסיבה היא לא אישית.כך מקבלים כל השומרים של הבניין.

neuromancer

New member
מה הכוונה לא שילמו לך משכורת ????

זוהי הלנת שכר חמורה ואף גובל בפלילי ! צור קשר עם ארגון אמיל הם ישמחו לעזור לך אמיל מרכז - 6883766 03 אמיל צפון - 8555788 04 בשיתוף עם עמותת קו לעובד .

avi1976

New member
כמה זמן אתה עובד?

אם אתה עובד מעל שנה והמקרה אירע לא מזמן אתה יכול לשלוח מכתב למעביד ולטעון הרעה חד צדדית בתנאים... ולאחר מכן להתפטר כדין מפוטר ולדרוש פיצויי פיטורים! אבי מזכיר ארגון מאבטחי ישראל

krembo07

New member
מעל שנה!!

אני עובד בחברה מעל שנה! האם יש מישהו שניתן לקבל ממנו הסבר מדויק מה לעשות?כלומר איך בדיוק לנסח המכתב?הבעיה היא שאני מפחד שהם יענו לדרישות שלי(ויחזירו את השכר).אבל יגרמו לי לעזוב.(הרי בעבודת משמרות,תמיד אפשר לתת לי משמרות שלא נוחות לי בכוונה.ובעצם לגרום לכך שלא אעבוד כלל).ומה לגבי השעות שעברו? האם ע"פ החוק מגיע החזר רטרואקטיבי? ומה אם המעביד יטען שהסביר לי כי שכרי ירד?(למרות שלא חתמתי על הסכמה). מה הכוונה להתפטר כדין?איך עושים זאת?

avi1976

New member
מתי הייתה ההורדה במשכורת?

הכל מפורט בתלוש משכורת וההוכחות פועלות לטובתך! - מעבידים מפחידים את העובדים בטענות כאלה... - אבל החוק פועל לטובת העובד וחובת ההוכחה על המעביד! אם ההורדה במשכורת לא הייתה מזמן (לפני חודש חודשיים) ולא חתמת על הסכם כזה להורדה במשכורת אז אתה יכול לרשום לו מכתב פיטורים רגיל שאתה כותב ללא הכתבה מצידו (למרות שהוא ינסה להכתיב לך!), לצרף את ההרעה בתנאים מבחינתך, לחתום ולצלם העתק בשבילך! תאריך הפיטורים יכנס לתוקף חודש ממסירת מכתב הפיטורים, כלומר תצטרך לעבוד עוד חודש לאחר מסירת המכתב אלא אם חברת האבטחה תוותר על עבודתך ואם היא תוותר על עבודה תדרוש חתימה מחברת האבטחה בכתב - אחרת תצטרך לשלם על כך! דרוש את פיצויי הפיטורים מחברת האבטחה ואם זה לא ילך תגיש תביעה לבית הדין לעבודה ותקבל גם פיצויי הלנת שכר... לידיעתך: כל מעביד חייב לתת בסיום העבודה פדיון חופש, והבראה! פיצויי הפיטורים משוקללים לפי ממוצע השנה האחרונה לפני הרעת התנאים + כל תוספות היוקר, הותק (ביום הפיטורים) וכו... כל מעביד חייב לתת עד 14 יום מסיום העבודה של העובד מסמך רשום בכתב על תחילת עבודה וסיום עבודה של העובד חתום בכתב ידו! ישנם סעיפים נוספים שבהם עובדים זכאים לפיצויי פיטורים בגין התפטרות! כמובן שקיימים דברים נוספים... צור קשר לאי מיל: [email protected] והשאר פרטים מלאים ונוכל לעזור לך יותר ארגון מאבטחי ישראל

avi1976

New member
הודעה מוקדמת על ידי העובד לפיטורים

תאריך:_________ הודעה מוקדמת לפיטורים 1. הריני להודיעך שביום _____________ תיכנס התפטרותי לתוקף. 2. הודעה זו הינה הודעה מוקדמת בהתאם לסעיף 2 לחוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, התשס"א2001-. 3. אבקש להכין לי אישור בכתב על תקופת עבודתי בהתאם לסעיף 8 לחוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, התשס"א2001- וכן טופס 106 (טופס על השכר ששולם בשנת המס). חתימת העובד ____________

avi1976

New member
אישור על סיום עבודה מהמעביד

שם המעביד ופרטיו: _____________________ תאריך:___________ אישור על סיום עבודה הריני מאשר שהעובד/ת _________________ החל/ה את עבודתו/ה בחברת __________________ ביום __________ וסיימ/ה את עבודתו/ה ביום __________ לפי הודעת פיטורים/התפטרות מיום __________ . אישור זה ניתן בהתאם לסעיף 8 לחוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, התשס"א2001-. חתימת המעביד ___________________

avi1976

New member
רשמתי לך את 2 ההודעות הדרושות הנ"ל

את ההודעה הראשונה אתה צריך להגיש כמו שהסברתי מקודם (כחודש לפני סיום העבודה) ולצרף לה את ההרעה בתנאים מבחינתך ולצלם העתק... את ההודעה השנייה המעביד צריך להגיש לך עד 14 יום מסיום העבודה. נשמח אם תצטרף אלינו ותצרף אלינו עוד מאבטחים ושומרים ארגון מאבטחי ישראל

למעלה