הזוכים של "מגודלים" ב-
אנשים

t r e c o o l

New member
פעימות הלב שלי(אחרי שראתי את התמונות החדשות.)

וגם..22 של לילי אלן, שיר כ"כ יפה..

InbarKiii

New member
אמריקן איידול השתלטו על החיים.. חשבתי שכתוב

dont stop believing

R o c k s e n

New member
../images/Emo207.gif יש לנו סקר ../images/Emo13.gif

אין עוד הרבה זמן עד שהסינגל הראשון יצא ואפשר כבר להתחיל לדמיין או לחשוב איך הוא יהיה.. אדם סיפר בלא מעט ראיונות את כל הסגנונות שהוא אוהב וחושב שהאלבום יהיה תואם להם. אל תשכחו שסינגל ראשון זה קריטי במיוחד שזה אדם למברט.. איזה סאונד יהיה טוב לסינגל הראשון? תצביעו ותכתבו לפה למה הצבעתם.

MIDNIGHT SKY

New member
לא ראיתי שכתוב גם רוק../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

בכללי אני רוצה שיהיה רוק או רוק אלקטרוני.

הצבעתי רוק, זה מה שהייתי רוצה :)

למרות שאני חושבת שהסינגל יהיה יותר בכיוון של רוק אלקטרוני

lama ken

New member
הצבעתי רוק.

למרות שאני לא בטוחה מה זה רוק-אלקטרוני. לפני הטור אדם אמר גם על השירים שהוא ישיר בטור שזה יהיה קצת אלקטרוני ואני חששתי מזה, כי חשבתי שזה משהו כמו טכנו או דאנס, אבל אין שם שום דבר כזה וכל מה שיש שם אני אוהבת, אז אני לא בטוחה למה הוא קורא "אלקטרוני".

Queenkiller

New member
רוק

וזה צריך להיות רוק בועט. בשום אופן לא רוק פופ כמו וואן רפובליק או עוד להקות אחרות.

heart1soul

New member
אני הצבעתי רוק-פופ:)

לא אכפת לי כבר מה זה יהיה רק שיהיה כבר!!! אני מקווה שזה יצא מצויין וכולם יאהבו את זה.. כי מגיע לו:)

ר ו ח ל י

New member
אני מקווה שהוא

שותף בכתיבת השירים עד כמה שהוא יכול והלוואי שכמה שיותר כדי שהוא הכי יביא את עצמו.. מה שזה לא יהיה הוא יעשה את זה מעולה אבל זה חיב להיות שיר גדול, קליט ולא מתפשר.. ולדעתי הוא יכול להגיע לזה עם שיר רוק פופ טוב.. יש בו הרבה פופ, רואים את זה והוא אוהב את זה. אני באופן אישי לא אוהבת דאנס או אלקטרוני ואני מאוד מקווה שהאלבום לא יהיה מושפע מהסגנונות האלה. למרות שיש את הקאבר שלו ל WHATS LOVE GOT TO DO WITH IT בגרסאת דאנס אלקטרוני כזה שזה חמוד, אבל זה ממש לא הביא את היכולות הקוליות שלו לידי ביטוי. טוב מה יש לי אני חופשרת לאחרונה?
יאללה אני לא יכולה לחכות!!!

magenta73

New member
למרות שזה ממש לא ישנה מה הוא יעשה...

כלומר... נראה לי... כלומר... אני אוהבת גם פופ, אפילו יש שירים של בריטני פאקינג ספירס שהם טובים בעיני (טוב, רק אחד - טוקסיד). אני חולה על מיקה ועל רובי וויליאמס ועל ג'ורג' מייקל. המלך. פשוט יש לאדם קול שזועק לויילינג מטורף כזה. שמזמן לא שמענו, ואני ממש מקווה שהוא יחזיר עטרה ליושנה ושהרוק יחזור למקום הכבוד שלו. כן יהי רצון.

למעלה