החוליה החזקה - Best non-allstar - טופ 24

• פותח הנושא SHNIK
  • פורסם בתאריך

SHNIK

New member
החוליה החזקה - Best non-allstar - טופ 24

הסיבוב האחרון היה צמוד וכפי ששמתם לב כבר בצהריים ציינתי איך אשבור את השוויון שאכן נוצר בסופו של דבר, 21 מצביעים בחרו להדיח את שיין באטייה (13 נק') ודרו גודן (9 נק', 7 מצביעים), אלו שחויבו בנקודות אך נותרו במשחק : זאק רנדולף (9 נק', 5 מצביעים), מוריס וויליאמס (8 נק'), לארי יוז (7 נק'), ג'ייסון וויליאמס (5 נק') וסם דלמברט, דיימון סטודומאייר וסטפן ג'קסון (4 נק' כ"א). מיד אעלה את רשימת השחקנים, ההצבעה כרגיל : 2 מודחים עם חשיבות לסדר. שניק.

SHNIK

New member
הדירוג עד כה

25. דרו גודן 26. שיין באטייה 27. מייק דנאליבי 28. רג'ה בל 29. קאטינו מובלי 30. ריקי דייויס שניק.

SHNIK

New member
רשימת השחקנים

סמואל דלאמברט זאק רנדולף אנדרה מילר ג'מאל קרופורד מייק מילר טיישון פרינס לארי יוז ריצ'רד ג'פרסון קירק היינריך מוריס וויליאמס טייסון צ'נדלר ג'ייסון טרי דיימון סטודומאייר ג'ראלד וואלאס מייק ביבי ג'ייסון ריצ'רדסון הידו טורקוגלו ג'ייסון וויליאמס מרכוס קמבי אל הרינגטון כריס קיימן קורי מאגטי למאר אודום סטפן ג'קסון שניק.

STEVE NASH

New member
זה מתחיל לעיף אותי

זק "תביאו לי מק רויאל על כל בלטה שאני מיידה מחצי מרחק " ראנדולף ראשון בלי מתחרים. אחריו מו וויל שלא באמת עשה משהו.

SHNIK

New member
שלי

1. מוריס וויליאמס אותו אני מנסה להדיח כבר שלושה סיבובים 2. לארי יוז נימוקים הוספו בסיבובים הקודמים (-: שניק.

Or Amit

New member
מוריס וויליאמס ואל הארינגטון

נימוקים? כי השאר יותר טובים. יוז הבא בתור. גם הג'ט מתחיל כבר להרגיש את הגיליוטינה ואח"כ ראנדולף.

SHNIK

New member
אני חושב שההצבעה הזו

עם דגש על השם השני שציינת לפחות מחייבת סוג של נימוק, מאוד מעניין לדעת (-: שניק.

rapgamer4ever

New member
אהלן, אני חדש. אם יורשה לי:

(ואני מקווה שמה שאני אומר רלוונטי, אני לא בטוח לגמרי שהבנתי בדיוק את הרעיון). הכי גרוע- דיימון סטודמאייר. כבר כמה שנים לא ממש פאקטור, היום הוא אפילו לא שוס בתור מחליף. שני הכי גרוע- ג'ייסון וויליאמס. פעם הכריזמה גברה על החלטות תמוהות, היום כבר אין ממש כריזמה. ול-kobemania: גם אתה הצטרפת בזמן האחרון? טוב לראות אותך פה.

rapgamer4ever

New member
אם כך:

1. מו וויליאמס- נתן עונת חוזה עם מספרים יפים וזהו בערך. 2. סמואל דאלמברט- מוגבל מאוד התקפית ואפילו הגנתית אמנם נותן הרבה בלוקים אבל שמירה 1 על 1 בינונית.

OrEl74

Well-known member
מנהל
שמואל.ד ומוריס וויליאמס

וכמובן.... טוב אני לא אגיד את זה הפעם

למעלה