החזרים ממכבי!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

שרון גל

New member
החזרים ממכבי!!!!!!!!!

החזרים ממכבי!!!!!!!!!
שלום לכולן: ברגע שאני מוסרת למכבי חשבוניות מ הרואה חשבון(1770$, לאסותא) מתי אני מקבלת את ההחזר המגיע לי
שילמתי בשלושה תשלומים,האם אני אקבל מייד את ההחזר,או שאקבל רק ברגע שתשלום מס 3 נפדה
הכל מצוין אצלי,חוץ מחשבון הבנק שלי
,שמחכה לימים ורודים יותר

ענתי27

New member
תשובות..

החזרים ממכבי!!!!!!!!!
שלום לכולן: ברגע שאני מוסרת למכבי חשבוניות מ הרואה חשבון(1770$, לאסותא) מתי אני מקבלת את ההחזר המגיע לי
שילמתי בשלושה תשלומים,האם אני אקבל מייד את ההחזר,או שאקבל רק ברגע שתשלום מס 3 נפדה
הכל מצוין אצלי,חוץ מחשבון הבנק שלי
,שמחכה לימים ורודים יותר
תשובות..
במכבי, קודם כל צריך לעבור אישור ועדה בכדי לאשר את הטיפול בתרומת ביצית. אם עברת כבר את הועדה, לא מענין את הקופה אם שילמת בתשלום אחד, שלושה או יותר. את הכסף את מקבלת מהר מאד (אם אני לא טועה הם מחזירים בכל 10 לחודש). כך שאם תמסרי כעת, תקבלי את ההחזר ב- 10/2 (כמובן, בתנאי שיש לך אישור מהועדה). מקווה שזה יאושש קצת את חשבון הבנק שלך
בהצלחה!!!!!!!!!

שרון גל

New member
../images/Emo51.gif ענתי!!!!!

תשובות..
במכבי, קודם כל צריך לעבור אישור ועדה בכדי לאשר את הטיפול בתרומת ביצית. אם עברת כבר את הועדה, לא מענין את הקופה אם שילמת בתשלום אחד, שלושה או יותר. את הכסף את מקבלת מהר מאד (אם אני לא טועה הם מחזירים בכל 10 לחודש). כך שאם תמסרי כעת, תקבלי את ההחזר ב- 10/2 (כמובן, בתנאי שיש לך אישור מהועדה). מקווה שזה יאושש קצת את חשבון הבנק שלך
בהצלחה!!!!!!!!!
ענתי!!!!!
כן,עברתי ועדה . עוד שאלה קטנטונת:במידה וחלילה הטיפול נכשל יהיה מימון לטיפול הבא,או שיש החזר חד פעמי לתרומת ביציות
נו ענתי,יש פרפרים בבטן
?

שרון גל

New member
אוי,רק עכשיו קראתי את השרשור שמדובר

ענתי!!!!!
כן,עברתי ועדה . עוד שאלה קטנטונת:במידה וחלילה הטיפול נכשל יהיה מימון לטיפול הבא,או שיש החזר חד פעמי לתרומת ביציות
נו ענתי,יש פרפרים בבטן
?
בהחזר חד פעמי
. למה? הרי גם לIVF,אין השתתפות חד פעמית. מה זאת האפלייה הזו

שרון גל

New member
../images/Emo41.gif מתי הציאות הקרובות לקייב?

בהחזר חד פעמי
. למה? הרי גם לIVF,אין השתתפות חד פעמית. מה זאת האפלייה הזו
מתי הציאות הקרובות לקייב?
יש טיסה בשבוע הבא. ויש נסיעה גם באמצע פבואר

הילה5520

New member
../images/Emo160.gif תתקשרי לבן גוריון ../images/Emo6.gif

תתקשרי לבן גוריון

יש טלפון שמבררים בו על המראות ונחיתות.
'צטערת, זה פשוט לפעמים נשמע לי כל כך מוזר ומצחיק השאלות האלה.

שרון גל

New member
מה מצחיק מה ששאלתי../images/Emo10.gif

תתקשרי לבן גוריון

יש טלפון שמבררים בו על המראות ונחיתות.
'צטערת, זה פשוט לפעמים נשמע לי כל כך מוזר ומצחיק השאלות האלה.
מה מצחיק מה ששאלתי

אני מתכוונת כל כמה זמן יוצאים להביא ביציות מאוקראינה. וענתי אמרה:כל 6 שבועות. תודה ענתי!

שיר5520

New member
../images/Emo24.gif זה היה בצחוק, כמובן

מה מצחיק מה ששאלתי

אני מתכוונת כל כמה זמן יוצאים להביא ביציות מאוקראינה. וענתי אמרה:כל 6 שבועות. תודה ענתי!
זה היה בצחוק, כמובן
קודם כל, זו אני בשם הילה5520. נכנסתי בטעות בשם ישן שלא השתמשתי בו שנים. לא יודעת איך הוא בכלל פעיל. מצטערת אם פגעתי. זה היה ממש בצחוק. כמובן שהשאלה לגיטימית והגיונית. את רוצה לדעת כל כמה זמן יש טיפולים באוקראינה. פשוט כל השיחות על המראות קצת נשמעות לי תמיד מצחיקות. התכוונתי רק להכניס קצת הומור. מצטערת אם זה לא הובן ברגע הראשון.

ענתי27

New member
ורק עכשיו ראיתי שראית את התשובה

בקשר להחזר! בקשר לנסיעה - אני חושבת שיש בערך כל 6 שבועות נסיעה לקייב. אם את רוצה מידע מהימן יותר כדאי לפנות לקלריסה באסותא (טל' 03-5201550) ענת

ענתי27

New member

בקשר להחזר! בקשר לנסיעה - אני חושבת שיש בערך כל 6 שבועות נסיעה לקייב. אם את רוצה מידע מהימן יותר כדאי לפנות לקלריסה באסותא (טל' 03-5201550) ענת

ענתי27

New member
נגעת בנקודה רגישה..

ענתי!!!!!
נו ענתי,יש פרפרים בבטן
?
נגעת בנקודה רגישה..
לצערנו, מכבי מחזירים רק פעם אחת!!!! אני למשל, קיבלתי את ההחזר, ולפעם הבאה, אצטרך לשלם הכול מכיסי.. לא פייר, אבל לשם כך הוקם מטה המאבק. מקווה שלא תצרכי את הקופה לפעם הבאה
בקשר לפרפרים - אני מקווה שבעוד שבוע וקצת יהיו לי לא פרפרים אלא עוברים שאחד או שניים ירצו להישאר איתי ולגדול יחד עמי.

הילה5520

New member
לא מבטיחה בפעם הבאה

נגעת בנקודה רגישה..
לצערנו, מכבי מחזירים רק פעם אחת!!!! אני למשל, קיבלתי את ההחזר, ולפעם הבאה, אצטרך לשלם הכול מכיסי.. לא פייר, אבל לשם כך הוקם מטה המאבק. מקווה שלא תצרכי את הקופה לפעם הבאה
בקשר לפרפרים - אני מקווה שבעוד שבוע וקצת יהיו לי לא פרפרים אלא עוברים שאחד או שניים ירצו להישאר איתי ולגדול יחד עמי.
לא מבטיחה בפעם הבאה
אמנם יש ממש פריצת דרך במאבק, אבל חייבים להבין שמדובר בתהליך ארוך. מה שכן, אנחנו בהחלט מדברות כל הזמן על זה שנקבל החזרים גם רטרואקטיבית, אחרי שעברנו את הטיפול. לא מבטיחה כלום, אבל תשמרו קבלות.

הילה5520

New member
אופס!

לא מבטיחה בפעם הבאה
אמנם יש ממש פריצת דרך במאבק, אבל חייבים להבין שמדובר בתהליך ארוך. מה שכן, אנחנו בהחלט מדברות כל הזמן על זה שנקבל החזרים גם רטרואקטיבית, אחרי שעברנו את הטיפול. לא מבטיחה כלום, אבל תשמרו קבלות.
אופס!
עכשיו אני קולטת שלא קראתי את ההודעה שלך, ענתי, כל כך נכון. חשבתי שהתכוונת שאולי עד הטיפול הבא הבעיה תיפתר. אופס.. בכל מקרה גם אני מאחלת לכולנו שפשוט לא נצטרף שום פעמים הבאות ושום טובות מאף אחד כי נהיה עסוקות מדי בחיתולים.

ענתי27

New member
אכן, זו היתה כוונתי לשרון

אופס!
עכשיו אני קולטת שלא קראתי את ההודעה שלך, ענתי, כל כך נכון. חשבתי שהתכוונת שאולי עד הטיפול הבא הבעיה תיפתר. אופס.. בכל מקרה גם אני מאחלת לכולנו שפשוט לא נצטרף שום פעמים הבאות ושום טובות מאף אחד כי נהיה עסוקות מדי בחיתולים.
אכן, זו היתה כוונתי לשרון
שתבלה בנעימים 9 חודשים עגולים ולא תצטרך את ה'טובות' המבישות של הקופה.

ענתי צודקת../images/Emo56.gif

תשובות..
בהצלחה!!!!!!!!!
ענתי צודקת

היום בדיוק קיבלתי את האישור במכבי לאחר ששלחתי את המיסמכים לאישור ב-1.1.04 לאחר הרבה התקרצציות לפקידה שטיפלה לי בנושא היום קיבלתי תשובה חיובית וזה אומר שעושים עוד
על דבר שנעשה.ההחזר הוא אכן 6700 שקל ויש להם 2 תאריכים להחזרי כספים ב-5 לכול חודש וב-20 לכל חודש . הכי חשוש שיהיה לכולנו ב
ה
צ
ל
ח
ה

יעלה ר

New member
החזר חד פעמי במכבי?

ענתי צודקת

היום בדיוק קיבלתי את האישור במכבי לאחר ששלחתי את המיסמכים לאישור ב-1.1.04 לאחר הרבה התקרצציות לפקידה שטיפלה לי בנושא היום קיבלתי תשובה חיובית וזה אומר שעושים עוד
על דבר שנעשה.ההחזר הוא אכן 6700 שקל ויש להם 2 תאריכים להחזרי כספים ב-5 לכול חודש וב-20 לכל חודש . הכי חשוש שיהיה לכולנו ב
ה
צ
ל
ח
ה
החזר חד פעמי במכבי?
אני רוצה להבין - מכבי נותנים החזר חד פעמי לתרומת ביצית? ז"א שכללית הם לא הכי גרועים מכיוון שהם מחזירים 2600 עבור כל טיפול ומאשרים מס' טיפולים.

אני חושבת

החזר חד פעמי במכבי?
אני רוצה להבין - מכבי נותנים החזר חד פעמי לתרומת ביצית? ז"א שכללית הם לא הכי גרועים מכיוון שהם מחזירים 2600 עבור כל טיפול ומאשרים מס' טיפולים.
אני חושבת
אני הבנתי מהפקידה שכן לכל טיפול זה כך אך ששאלתי עד כמה טיפולים הם מחזירים היא התחמקה בצורה מאוד אלגנטית וטענה שאין בעיה כל טיפול הם מחזירים אך לא נקבה במספר הטיפולים.זרקה משהו מגמגם זה כמו IVF ללא הגבלה.אך אל תתפסו אותי במילה אני ימשיך ללחוץ וברגע שאני ידע אני יעדכן.

מה הפרוצדורה

החזר חד פעמי במכבי?
מה הפרוצדורה
לבגי החזר כספי מהכללית , אצלנו במרפאה ששאלנו הסתכלו עלינו כאילו אנחנו מדברים סינית. אם אפשר לקבל הבהרות אני מאוד אשמח
פלפלת

יעלה ר

New member
כללית

מה הפרוצדורה
לבגי החזר כספי מהכללית , אצלנו במרפאה ששאלנו הסתכלו עלינו כאילו אנחנו מדברים סינית. אם אפשר לקבל הבהרות אני מאוד אשמח
פלפלת
כללית
למיטב הבנתי כל מטופלת מכל קופה צריכה לעבור וועדת פוריות - ע"מ לקבל אישור לטיפולי תרומת ביצית - זאת ע"מ לקבל החזר (מגוחך) ושהתרופות יהיו מסובסדות. אין לי מושג איפה את גרה. כללית מחוז דרום (אשקלון - קרית גת דרומה)הטלפון שלהם הוא 08-6207520. הם יושבים ימי ב' פעם בשבועיים. ההמתנה לא ארוכה. בהצלחה.

טיפול פרטי

כללית
למיטב הבנתי כל מטופלת מכל קופה צריכה לעבור וועדת פוריות - ע"מ לקבל אישור לטיפולי תרומת ביצית - זאת ע"מ לקבל החזר (מגוחך) ושהתרופות יהיו מסובסדות. אין לי מושג איפה את גרה. כללית מחוז דרום (אשקלון - קרית גת דרומה)הטלפון שלהם הוא 08-6207520. הם יושבים ימי ב' פעם בשבועיים. ההמתנה לא ארוכה. בהצלחה.
טיפול פרטי
לפי הבנתי טיפולי תרומת ביצית, הינו טיפול פרטי (בערך) אני מטופלת אצל רופא באופן פרטי , על אף זאת אני עדיין צריכה לעבור ועדה? (דרך אגב, אנחנו מאזור הצפון) הרופא שלי אמור להפנות אותי לועדה? פלפלת

מצב
הנושא נעול.
למעלה