החזרים ממכבי!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

יעלה ר

New member
וועדה - בכל מקרה

טיפול פרטי
לפי הבנתי טיפולי תרומת ביצית, הינו טיפול פרטי (בערך) אני מטופלת אצל רופא באופן פרטי , על אף זאת אני עדיין צריכה לעבור ועדה? (דרך אגב, אנחנו מאזור הצפון) הרופא שלי אמור להפנות אותי לועדה? פלפלת
וועדה - בכל מקרה
למיטב ידיעתי - כן. בכל מקרה את חייבת לעבור וועדה, ע"מ שיהיה רשום בקופה שאת בטיפולים, רק ככה ניתן לקבל החזר. בהצלחה

שיר5520

New member
חייבת להסביר משהו לגבי קופות חולים

ענתי צודקת

היום בדיוק קיבלתי את האישור במכבי לאחר ששלחתי את המיסמכים לאישור ב-1.1.04 לאחר הרבה התקרצציות לפקידה שטיפלה לי בנושא היום קיבלתי תשובה חיובית וזה אומר שעושים עוד
על דבר שנעשה.ההחזר הוא אכן 6700 שקל ויש להם 2 תאריכים להחזרי כספים ב-5 לכול חודש וב-20 לכל חודש . הכי חשוש שיהיה לכולנו ב
ה
צ
ל
ח
ה
אין שום דבר ודאי וסגור בהחזרים שלנו. הם יכולים לשנות את הדברים כל הזמן וגם עושים את זה. הנה, אפשר לראות איך כל אחד מקבל תשובות אחרות והחזרים אחרים. במרפאות הפקידות וגם הרופאים לא עונים, לא כי הם לא בעניינים, פשוט כי הם לא יכולים להתחייב בשם הקופות. כבר קרה שהכללית החזירה 11,000 ש"ח על טיפולים ופתאום בלי הודעה מוקדמת הורידה את זה ל - 3000 ש"ח. בדיוק בגלל זה הבעיה שלנו חייבת להיפתר במסגרת החוק וסל הבריאות ומול משרד הבריאות. כך לא נהיה תלויות בחסדי קופות החולים שעושות מה שנוח להן. הייתי שמחה לעשות כאן קצת סדר ולענות כמה מקבלים, איפה והאם זה לטיפול חד פעמי או לכל הטיפולים - הלוואי שהיינו מקבלים מהם תשובות ברורות.

vif

New member
../images/Emo188.gifהאם המידע הזה חסוי???

אין שום דבר ודאי וסגור בהחזרים שלנו. הם יכולים לשנות את הדברים כל הזמן וגם עושים את זה. הנה, אפשר לראות איך כל אחד מקבל תשובות אחרות והחזרים אחרים. במרפאות הפקידות וגם הרופאים לא עונים, לא כי הם לא בעניינים, פשוט כי הם לא יכולים להתחייב בשם הקופות. כבר קרה שהכללית החזירה 11,000 ש"ח על טיפולים ופתאום בלי הודעה מוקדמת הורידה את זה ל - 3000 ש"ח. בדיוק בגלל זה הבעיה שלנו חייבת להיפתר במסגרת החוק וסל הבריאות ומול משרד הבריאות. כך לא נהיה תלויות בחסדי קופות החולים שעושות מה שנוח להן. הייתי שמחה לעשות כאן קצת סדר ולענות כמה מקבלים, איפה והאם זה לטיפול חד פעמי או לכל הטיפולים - הלוואי שהיינו מקבלים מהם תשובות ברורות.
האם המידע הזה חסוי???
|האם מקופת חולים המידע עלי הוא חסוי?או שברגע שהגעתי לועדה ולהחזרים המידע הזה גלוי ורשום לי בגליונות?? ואיך מקבלים החזרים אם הכל נעשה פרטי ובחול??? עד עכשיו טפו טפו לא היתה לי שום בעיה לקבל את התרופות דרך הכללית אבל אף אחד לא יודע שזה לתרומה .. בלי להשמע פרנואידית ואלי כן מה אכפת לי .אנחנו החלטנו בנתיים לא לספר לאף אחד כולל המשפחה אז לחשוף את זה לכל אחות בקופת חולים נראה לי די בעיתי בארצינו הקטנטונת וחוץ מזה בוקר טוב וסוער לכולם

שיר5520

New member
זו באמת בעיה

האם המידע הזה חסוי???
|האם מקופת חולים המידע עלי הוא חסוי?או שברגע שהגעתי לועדה ולהחזרים המידע הזה גלוי ורשום לי בגליונות?? ואיך מקבלים החזרים אם הכל נעשה פרטי ובחול??? עד עכשיו טפו טפו לא היתה לי שום בעיה לקבל את התרופות דרך הכללית אבל אף אחד לא יודע שזה לתרומה .. בלי להשמע פרנואידית ואלי כן מה אכפת לי .אנחנו החלטנו בנתיים לא לספר לאף אחד כולל המשפחה אז לחשוף את זה לכל אחות בקופת חולים נראה לי די בעיתי בארצינו הקטנטונת וחוץ מזה בוקר טוב וסוער לכולם
זו באמת בעיה
אם עברת ועדה אז מן הסתם זה רשום איפוא שהוא בתיק שלך. חוצמזה יש גם המון מצבים לא נעימים שבשביל הועדה צריך לדבר עם כל מיני פקידות פטפטניות. זה די מרגיז. ובכל אופן, כל אחת צריכה לבקש החזרים. גם אם לא נקבל שום דבר כרגע צריך להגיש קבלות. פשוט בגלל שהדברים כל הזמן משתנים לא כדאי לוותר על הסיכוי שאולי יחזירו משהו. אולי אפשר לבקש מהרופא לעשות את זה בצורה דיסקרטית. צריך לשאול שם. העניין הוא שהרופאים בדר"כ לא ממש מבינים בביורוקרטיה ותמיד צריך לדבר עם איזו פקידה. מרגיז!

yi234

New member
גם אני מכללית

האם המידע הזה חסוי???
גם אני מכללית
גם אני מכללית וחושבת בדיוק כמוך, עד היום גם לי לא הייתה בעייה עם התרופות ואף אחד לא יודע שזה לתרומה. הבנתי שגם לא צריכים לעבור ועדה כי הם לא משתתפים בכלום. רק לאחר ההחזרה שולחים את החשבונית ומקבלים השתתפות עבור ההחזרה בלבד. מקווה שיש כתובת שלשם שולחים את החשבונית כמו את הקבלות של הרופאים הפרטיים ולא צריכים לעשות מזה בלאגן במזכירות ולא צריך טפסים וכו'. מעדיפה שאף אחד לא ידע. המזכירות הם הכי קשקשניות.

נטאשה

New member
לימי - רק עכשיו ראיתי שאישרו לכם

ענתי צודקת

היום בדיוק קיבלתי את האישור במכבי לאחר ששלחתי את המיסמכים לאישור ב-1.1.04 לאחר הרבה התקרצציות לפקידה שטיפלה לי בנושא היום קיבלתי תשובה חיובית וזה אומר שעושים עוד
על דבר שנעשה.ההחזר הוא אכן 6700 שקל ויש להם 2 תאריכים להחזרי כספים ב-5 לכול חודש וב-20 לכל חודש . הכי חשוש שיהיה לכולנו ב
ה
צ
ל
ח
ה
לימי - רק עכשיו ראיתי שאישרו לכם
במכבי את הטיפול איזה יופי!!!! ושאלה, אולי את יודעת, האם אפשר להביא להם כבר את הקבלה על התשלום ששלמנו במדיקל כדי לקבל את ההחזר, או שעלינו לחכות להחזרה או לפחות לקבלת העוברים ולהביא איזה שהוא אישור מהמדיקל כדי להוכיח שהטיפול אכן בוצע?

מצב
הנושא נעול.
למעלה