החזר עבור טיסות...

החסרי מס

לגבי שאלתך - כל הוצאות הטיסה אירוח אש"ל וכו הינם הוצאות מוכרות במס הכנסה
האמריקאי .
אני סא"ל במיל' דודי יהונתן חזן המשמש כסמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת יקוט נכסים אני מייצג את שלוחת החברה בארץ כבר מעל 4 שנים בהצלחה רבה
אשמח ליעץ לך ולתת את דעתי בנושא במידה ויש שאלות נוספות. [email protected]
תודה ובהצלחה בהמשך הדרך

vinney

Well-known member
יכול להיות שכן, יכול להיות שלא

אל תקח ייעוץ מס מאנשים באינטרנט, גם אם הם קת"חים במילואים. בלי להמעיט מכבודו של סא"ל במיל' דודי יהונתן חזן - הוא לא בדיוק יודע על מה הוא מדבר. יותר סביר שהוא כלל לא יודע. הוא פה בשביל לפרסם.
&nbsp
מי שיודע - לא שם "סא"ל במיל'" בהודעות שלו, אלא "CPA" או "EA". לא מלמדים סגני אלופים בצה"ל את נושא המיסוי האמריקאי.
&nbsp
יותר ספציפית לשאלה שלך - אני כמובן גם כן לא CPA או EA, אבל לפחות אני אסייג את הדברים שלי ב"שמע, תתיעץ עם מומחה, אבל זה מה שאני מכיר". אז זה מה שאני מכיר:
&nbsp
אם אתה נוסע בלעדית לצורך הביקור בנכס - אז כן, אפשר לנכות זאת מההכנסה לצרכי מס. אבל בלעדית לצרכי הביקור בנכס אתה צריך להיות שם יום. אולי יומיים אם אתה ממש מורח את הביקור. אם זה פרק הזמן שאתה נוסע לארה"ב - אז סבבה. אבל כנראה שלא תחצה יבשות ואוקיינוסים בשביל ביקור של יום.
&nbsp
אז נשאלת השאלה - מה היא המטרה העיקרית של הביקור? אם אתה שבוע בווגאס מבלה במלונות, ועל הדרך קופץ לבקר את הבית שלך שמושכר שם - אז לא, אתה לא יכול לנכות את זה מההכנסה. את הדלק מהסטריפ אל הבית אתה יכול לנכות, את הטיסה - לא.
&nbsp
תקרא פה:
&nbsp
https://www.irs.gov/publications/p463/ch01.html#en_US_2015_publink100033800

למעלה