החידון הגדול- סיבוב ראשון!

yotam 15

New member
החידון הגדול- סיבוב ראשון!../images/Emo83.gif

בסיבוב זה כל המעוניין להשתתף מוזמן! קודם כל לפני שנתחיל כמה חוקים, החידון מונה 6 סיבובים, בכל סיבוב 13 שאלות, שתי שאלות על כל עונה, אחת קלה ואחת קשה. ניקוד השאלות: שאלה קלה מזכה את הפותר ב-2 נקודות על כל תשובה נכונה ומלאה! שאלה קשה מזכה את הפותר ב-4 נקודות על כל תשובה נכונה ומלאה! שאלת גלגל ההצלה מזכה את הפותר ב-1 נקודה, במידה וענה נכונה על 13 השאלות תהיה תשובה זו בת 2 נקודות. שאלת גלגל ההצלה מחליפה את השאלה עליה אינכם יודעים לענות או שאלה שטעיתם. שאלת גלגל ההצלה היא שאלת תוכן קלה במיוחד על אחד מפרקי העונה שמספרה הוא מספר הסיבוב. משמע, סיבוב ראשון, עונה ראשונה. על מנת לעבור לסיבוב הבא, עליכם לענות נכונה על לפחות 10 שאלות בסיבוב, משמע יש לכם 3 שאלות שהן בגדר בחירה! חשבו את הנקודות, הזוכה יהיה בעל מספר הנקודות הרב ביותר, זכרו זאת היטב. חומרי עזר מותרים לשימוש: כל אתר אינטרנט, שאינו קבוצת דיון על כל סוגיה. פרקים מוקלטים מותרים לשימוש. משך הזמן לתשובות עד כיומיים, עד השעה 17:00, במקרה זה עוד יומיים יהיה יום שישי. את התשובות יש לשלוח אליי (yotam 15), במסר בלבד. תשובות שיועלו לפורום ימחקו והמשתמש יוסר מן התחרות. להודעה אני מצרף קובץ txt, כדי שיהיה נוח ואפשרי בשביל כולם. בבקשה, ענו על השאלות בקובץ המצורף, וכשתסיימו העתיקו את כל התוכן מהקובץ (השאלות עם התשובות שלכם) ושילחו את התוכן אליי במסרים, כך הכל יהיה ברור ויהיה לי קל יותר לקרוא את המסרים. בהצלחה!

RoRiL

New member
נחמד מאוד../images/Emo13.gif../images/Emo77.gif+|סקייפ|

אני נמנעת מלהשתתף.. לא יהיה לי סיכוי
ואין לי כוח נו מה

MelindaW

New member
רותם, תום צודק../images/Emo70.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

תמיד יש סיכוי

אתם כותבים 3 שאלות בשאלה אחת..

מזכיר לי את הבצפר.. תמיד המורה הייתה אומרת "שאלה אחת!" וכולם היו שמחים ואז היא הייתה כותבת " איך? למה? כמה? איפה? פרט נמק והסבר בהרחבה." השאלה הזאת- מי זו וונדי, באיזה פרק הופיעה ולאיזו אחות קשורה? זה 3 שאלות...........
או 3 סעיפים.. אבל עדיין לא שאלה אחת..

../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif../images/Emo163.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif

yotam 15

New member
מה זאת אומרת?../images/Emo83.gif

אתה מתכוון לאן לשלוח את התשובות? אם כן, אז אליי במסר, ואם לא, תסביר את עצמך..

yotam 15

New member
אהה הבנתי... ../images/Emo3.gif../images/Emo83.gif

אתה יכול לשלוח אליי במסר

למעלה