החידון הגדול- סיבוב ראשון!

darklighter

New member
../images/Emo127.gifשלחתי מסר../images/Emo13.gif../images/Emo115.gif../images/Emo54.gif

לכולם

darklighter

New member
רגע מה הזוכה מקבל/ת?../images/Emo115.gif../images/Emo54.gif

[לא שאני חושבת שאני אזכה, כן?;[]

darklighter

New member
אני יודעת שיש 6 סיבובים../images/Emo115.gif

+
מדובר בהאדמה לתמיד או לתקופה מוגבלת

Nitzan122

New member
שלחתי לך מסר

דרך אגב חזרתי מחודש בחו"ל, גם לפני שטסתי הייתה לי בעיה ולא הצלחתי להיכנס לכאן כמה ימים אבל עכשיו כנראה הסתדר
יש חדש

N0osha

New member
נראה לי אין לי סיכוי

עניתי על חלק אבל אני צריכה עזרה מאתר שלא עולה לי עכשיו =// באסה עד שהצלחתי לענות

yotam 15

New member
למה אין לך סיכוי?../images/Emo83.gif

הדד-ליין הוא עד יום שישי בשעה 17:00 אחה"צ, כך שיש לך את כל הזמן הזה עד השעה הנ"ל בשביל לסיים את החידון.

yotam 15

New member
אנשים, מה קורה?../images/Emo83.gif

יאללה, עד עכשיו נשלחו אליי רק חמישה מסרים עם תשובות לסיבוב הראשון. קדימה, תענו

דן ב

New member
כן, זה מאוד קשה

אני גם הצלחתי לענות רק על חלק, אבל כמו שאתה אמרת בעצמך בתגובה אחת קודם, יש זמן עד יום שישי ב17:00, ככה שאין לחץ עדיין... ועוד שאלה, את השאלות אתה רשמת? או שלקחת מאיפשהו?

yotam 15

New member
../images/Emo83.gif

את השאלות אכן אני רשמתי, לא לקחתי אותן משום מקום. ובאמת יש מספיק זמן, תנסו לעשות הכי טוב שאתם יכולים, תיעזרו בכל מה שרשמתי למעלה (תזכרו להיות הוגנים! לא להשתמש בפורומים אחרים ובאנשים אחרים כדי לקבל תשובות!!!) וכו'. ומקסימום, תזכרו שבשביל לעלות סיבוב צריך לענות על 10 שאלות מתוך 13, כך שגם אם לא תענו על 13, אבל תענו על 10 או 11 יש לכם סיכוי

yotam 15

New member
ועוד משהו.../images/Emo83.gif

ככל הנראה, במוצ"ש אפרסם בפורום את התשובות של הסיבוב הראשון, את רשימת העולים לשלב הבא ואת הסיבוב השני.

barhenhalliwell

New member
הכיוב של השאלות מעצבן..

כל הזמן | דגש | | סדגש | .. וזה לא נוח לעיינים. אני משער שאני אענה על השאלון הזה מחר אם יההי לי כוח, הרגע סידרו לי תמחשב .. בפעם השנייה השבוע.

dark warrior

New member
מה זה סדגש../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif../images/Emo130.gif

אני פותח | הדגש | וממשיך אותו עד אינסוף

למעלה