החכמה שבאינטרנט

time to fly

New member
החכמה שבאינטרנט

ניהלתי שיחה אתמול עם מישהיא באיסיקיו היא הגיעה אלי, אחרי שהעלתה אותי בחיפושה. לי זה היה ניראה מוזר שבחורה מגיעה אלי, כי בדרך כלל זה לא ככה. מההתחלה שאלתי אותה מאיפוא היא באה, או מכירה אותי. היא אמרה בהתחלה שפשוט חיפשה ואחרי כן השתעשעה קלות כשאמרה שבחיים לא אדע. אז חיפשתי אותה בגוגל, לפי האימייל שלה הגעתי ל2 הודעות שלה בפורום בשפה הרוסית וחיבור אינטימי ואישי קצרצר שפרסמה ב stage הרגשתי פתאום שחדרתי לפרטיות שלה שאלתי אם אפשר להגיב על מה שכתבה, אמרה שלא הרגשתי שנעלבה או נפגעה... כנראה שמי שמכיר טיפה טוב את האמצעי אותו אתה חולק עם השני, יידע להגיע לאינפורמצייה הנכונה ושאלה קטנה לסיום למה תמיד בונים חניונים מתחת לאדמה? למה יש כאלה שמעליה? האם ישנה סיבה אחרת חוץ משיקולים גאולוגיים או כספיים? אולי אלו כניסות סודיות למערכת מנהרות או כל דבר אחר שאיננו מכירים??? למשל בראשון לציון, למה הפכו את הגן הציבורי וכל רחוב זדל? אולי ישנן סיבות שאיננו מכירים???

{{Trinity}}

New member
נכון אפשר למצוא הכל על כולם

ובקשר לחניונים, באמת שאין לי מושג..

RedStorm

New member
נראה לי..

חניונים.....מתחת לאדמה והמון... יכולים לשמש כמקלטים טובים במקרה של התקפה... במיוחד של כימית וביולוגית שבה אנשים יבואו לשם ויתארגנו בחניונים כדיי לקבל תרופות וכו´.....

צוחה

New member
כן........ חניונים.........

כדי שהאוייבים יפוצצו את הבניין שמעל ואז יקברו את כל האנשים רעיון טוב סטורם

RedStorm

New member
אוייייי.....

צוחה...יש לך מקלט בבית נכון... והוא מתחת לאדמה כמו כללללללללל שאר המקקקקקלטים בארץץץץץץץץ לאאא?

Agent Smith

New member
לא, לא כל המקלטים הם מתחת

לאדמה, בטח שלא בארץ, וגם לא כל החניונים, אפילו לא רובם! חוצמזה, הסיבה שעושים חניונים מתחת לאדמה (בעולם, פחות בארץ) היא שלא צריך בחניון אור טבעי, לעומת בנייני מגורים/משרדים בהם אור השמש נחוץ. זה חוסך מקום. בנוסף, בראיה אורבנית- זה מאד הגיוני לשים חניון מתחת לכל בניין, חוסך מקומות חניה בכבישים ומקל על הפקקים.

time to fly

New member
עוד רמז

גברת רחמנינוב ?

time to fly

New member
ורק בשביל הפרוטוקול

כתבתי את ההודעה הזאת מהנייד שלי ורק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך למטה שהיתה מסבירה איך אני עליתי עלייך, אבל לא ככה הגעתי אלייך
מופתעת הא? רציתי למשוך את זה אבל לא התחשק לי

{{Trinity}}

New member
אני יודעת שאתה יודע

זה היה ברור מההתחלה אם לא היית יודע-לא הייתי מחזיקה ממך בתור אמן חיפוש המידע כמוני!!! ואני כן מחזיקה ממך (טוב כמעט ממני..חהחה..סתאאאאאם) ובנוסף, שנתיים אתה מכיר אותי היו לך 2 רמזים קצת קשים יותר: 1. אתה יודע שאני אוהבת את הסרט מטריקס מאד 2. האי מייל שלי בשם המשתמש (אהבה, אושר וחופש. נו באמת, מי יכתוב את זה אם לא אני?) 2 רמזים קלים יותר: 1. המסרים בהודעות שלי. שאמרתי לך לתאר את יום המחר. 2. עשיתי טעות בשם המשתמש פעם אחת, ובטח עלית על זה. מאד פשוט. אני נהניתי דווקא מהעניין ידעתי שאתה יודע בלי שנדבר על זה.... לא התאמצתי להסתיר את זהותי אחרת הייתי כותבת תכנים אחרים וכו´

למעלה