החלפת אסלה

SHLOMIMNO1

New member
החלפת אסלה

בסימן טוב ומזל טוב קנינו בית ואל תשאלו באיזה מצב האסלה: פשוט עדיף לא להרחיב את הדיבור. אז החלטתי להחליף את האסלה. א. כלכלית האם כדאי לי לעשות את זה לבד ? אסלה טובה עולה גג 200 שח + המיכל עוד 200-250 , נכון ? מישהו יודע כמה אינסטלטור מוסמך יקח לי על עבודה כזו ? הוא יבטיח לי שהוא לא ישבור לי את הקרמיקה ? ב. אם אני עושה את זה לבד - לכל מי שדואג יש לי ב"ה ידיים טובות והבנה טכנית מעולה וכבר עשיתי דברים יפייפיים בבית - אז יש לי שאלה: קראתי את המדריכים שמפורסמים כאן ובפורום השכן, לדעתי תהיה לי העיה להוציא את הסלה בלי לפגוע בקרמיקה, אבל יהיה בסדר אז ככה: החיבור אחורה ( שיוצא לביוב) הוא לא באותו גובה עם הכניסה בקיר וגם לא באותו קיר אלא ב 45 מעלות אליו. האם ישנו פתרון לזה? לדעתי מדובר בפתרון לא סטנדרטי. מה שמחובר שמה עכשיו זה ( אתם תצחקו ) איזה מין צינור מחומר לא מזוהה לדעתי בא מעולם מיזוג האויר.... תודה רבה לכם יש לכם שמה אחלה של פורום...

שי ז.

New member
קודם כל מזל טוב על הבית

לגבי הוצאת האסלה אני לא יכול לענות בלי לראות. לגבי החיבור פתח היציאה של האסלה צריך להיות גבוה יותר מהפתח בקיר וזה אוב למניעת סתימות. קיימים בשוק זויות סטנדרטיות ל 45 מעלות.

אף מים

New member
והצינור שאת רואה

זהו צינור שרשורי ויכול להיות שהוא בא מתחום מיזוג האויר אבל נהוג להתשמש בצינור הנ"ל באסלה כאשר אין פתרון אחר או כשאין רצון לעבוד קשה...

regal

New member
עד כמה שאני זוכרת אז קיים צינור

שרשורי יעודי לאסלות שניתן להשתמש בו בזוית 45 והוא מהווה תחליף נוח לצנורות הזויתיים. תעשי חיפוש כי היו פה דיונים עמוקים בנושא פירוק אסלה. (או שאולי זה היה בפורום תכנון שיפוץ ובניה?....)

למעלה