החממה ישראל - עכשיו זה רשמי!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
החממה ישראל - עכשיו זה רשמי!!! גיורא רצה להוציא מהארון את סופי!!!!!
שיר התראיינה ל"זמנים מורדנים " והודתה בזה..
כידוע בעונה השלישית והגרועהה של הסדרה , הכוונה האמיתית של גיורא לפי מה שסיפר בראיון , הייה תכנון ן להוציא מהארון דמות נשית , ובכך עוד לפני פלאשבק , ואביב רוזזניגר להפוך להיסטוריה בתחום הזה של גאווה בסדרות נוער ..
התכנון היה כמובן רומן עם דריה שירד מהפרק , לטובת רומן מעצבן עם יפתח
אז לפי מה שגיורא תיכנן הזגוות היו אמורים להיות :
דניאל
ללי
יפתח
נטלי
דינה
מתי
איימי
רון
סופי
דריה

אין, ידעתי...
היה לי ברור שזה מה שתוכנן איתה ועם דריה. וזה נשמע רע, איכסה, כאילו הן מעורבות במערכת סאדו-מאזו. אני רק חושב על כל הסצנות שלהן עכשיו... אוי. תנסו לחשוב על המתח המיני.
&nbsp
ומבחינתי המצב של הזוגות צריך להיות:
&nbsp
ללי
יפתח
נטלי
אלפי
דניאל
יובל
איימי
רון
מנו
אלונה
סופי
לאוזי או לדריה, שיהיו בשלישייה מבחינתי...
&nbsp
ובשביל דר, דינה
מתי.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה יודע
אלפי בא רק באמצע העונה , להגיד שלום .. לא היה מצב שיתפתח סיפור בינו לבין נטלי שזה נגמר כבר באמצע העונה השנייה , ונטלי התחילה עם יפתח ידידות שהתפתה לאהבה בעונה השלישית ואם אתה מתכנן להתפרץ עלי עם הזוג שלי , אני רק אזכיר לך שדניאל וללי נגמר בצורה צורמת בעונה השנייה, שדניאל עדיין אוהב אותה לאורך כל העונה השלישית, גם אם בפרקים שקדמו להרפתקאה בנוביה עם עומאר ונפתלי , בה האהבה שלהם נדלקה מחדש לעיני הקהל , הוא היה עצבני בעיקר בגלל דברים אחרים , ברור שהוא תמיד אהב אותה ...
ככה שזה לא הגיוני הזוג של נטלי ואלפי בעונה השלישית ...
ונראה לי שגיורא רצה לסיים עם טעם מתק לכיוון רוב הקהל שהעדיף את דניאללי ...
&nbsp
&nbsp

לא! אלפי
נטלי!
גם לא משנה לי, לא מפרידים זוגות רק כי הבחור הולך (אלא אם זה ליטמן). זאת הייתה הזוגיות הטובה האמיתית.
&nbsp
נטלי-יפתח היה מטומטם אז ומטומטם גם היום. זה היה מטומטם כמו סופיפתח.
&nbsp
דניאל "אוהב" את ללי אבל איכשהו היא תמיד מפחדת לנחם אותו אחרי שהוא מפסיד בכדורסל. מישהו כאן לא ממש דמות טובה.
&nbsp
בסוף גיורא לא סיים במתוק. הוא סיים בבלבול.
&nbsp
ואגב, אני לא חושב שדניאללי אהובים יותר מלליפתח. הרי כשעשו סקר, התברר שלליפתח מנצחים. זוג מספר שבע ברשימת הזוגות האהובים של פרוגי...

dar dahan

Member
לאאא!
הזוגות הם:
מתי
דינה
סופי
דריה
נטלי לבד
יפתח לבד
דניאללי

איימי
רון

עוד פעם דניאללי...
במקום לעשות אלפי
נטלי ורשף
יפתח, ושדניאל יישאר לבד, אתה תומך ברודף השמלות הזה.

dorin1902

New member
וואי די כבר שיחנקו עם הדניאל שלהם ויעזבו את יפתח וללי . לליפתח לעד!!! ומי שלא חושב ככה הוא סתום.

dar dahan

Member
זה בשביל רועי.
טוב הנה משהו אחר:
דניאל
יובל
מתי ודינה לנצח
סופי ודריה
יפתח ורשף
נטלי לבד
איימי ורון

כן, גם מה גיורא מיהר להפריד ביניהם?
אז מה אם ידין עזב לחו"ל? זאת סיבה להפריד?
&nbsp
אז מה אם נטלי חוקרת דברים? אלפי זה לא דניאל.

Roei152

Well-known member
מנהל
חבר'ה נו באמת ..
דר אתה משנה דעות כל הזמן , תחלייט מה אתה רוצה ולא בבהתאם למה שמתאים לך .. אתה מאוהב כ"כ באמה , שהדעה שלך הוסחה? ..
יוסי לדעתי בהרכב זוגות ש שדניאל לא עם ללי (חס ושלום שלא יהיה מצב כזה בסוף האמרקיאית. 1,ואמרתי את זה כבר בהסכמה עם מירי , נטלי עדיפה לו . ,
גיורא רצה לכתוב בכל מקרה את פרק "הפרח הצהוב ", כדי לסיים חבצורה טרגית אך נכונה את לליפתח , ואז להתחיל את סיפור דניאל וללי מחדש , הפעם עם ההפרעה של יובל , כמו שיצא בסופי , נטלי ויפתח שיפתח המסר ב לראות את נטלי , מגלה אותה (נו באמת , רמזו לנו על זה בטקס הסיום , ללי ודניאל בכלל הסתחבקו עם רון ואיימי ..), וסופי ודריה ..
דורין אל תרדי לרמה של תכלת ...
&nbsp

אני חושב שהוא טעה
שגיורא טעה ולא היה צריך להפריד ביניהם.
&nbsp
ואם "רמזו" לנו, זה לא באמת קרה. נטלי ויפתח היה הזיה... הם לא התנשקו, נטלי רדפה אחריו בערך חצי עונה ומה יצא מזה? כלום. אמרתי כבר. אם כבר זה רק השפיל אותה. זה תמיד היה היא ואלפי, ותמיד היה לליפתח. שדניאל יהיה עם יובל. או יותר טוב, בכלל לא...

Roei152

Well-known member
מנהל
יופי יוסי
אתה מסתכל על זוג שלא היה יכול להיות ביחד מהסיבה הפשוטה: הוא לא נמצא יותר בתמונה!!!!!
אני מסתכל יותר על האפשריות הרלוונטיות והוכננות למצב הסדרה בללי אלפי ועם סופי ודריה
אפשרות א ללי ויפתח ביחד לאחר קשיים בסוף , דניאל מתפקח ליובל , ונטלי נשארת לבד.. אפשרות לא טובה כי זה משאיר דמות ראשית לבד...
אפשרות ב ללי ויפתח ביחד , דניאל ונטלי מגלים זה את זו מחדש , אפשרות יותר טובה מבחינתי , גם דמות שאני יותר אוהב מסיימת עם דניאל , דמות יותר ראשית...
אפשרות ג והכי טובה ותואמת למציאות דניאל וללי מסיימים ביחד , יפתח מגלה את נטלי ...

אבל הוא לא גילה את נטלי! זה סתם נשאר מגוחך! בסוף שניהם לבד (אם לא ראינו, זה ממש לא משנה). ולמה נטלי ואלפי לא יכולים פשוט מרחוק? או שרק דילן צריך לשמור אמונים אם הבחורה לא בתמונה...? ואל תשכח שבאיחוד, דניאל חשף שכנראה גאיה תמיד הולכת לליבי... כמו בסדרה, כנראה.

אגב, מה עם מנו? שנטלי תהיה עם מנו
אפשרות ב' גם נחמדה, שדניאל יקבל את הגרסה הרכרוכית הזאת של נטלי.

Roei152

Well-known member
מנהל
רכורכית ? להפך
היא התבשלה עם עצמה ,, והי0א יותר עצמאית טובוגרת , מנהיגה בית בחממה ומתחילה להתכונן ליום שבו היא תירש את החממה ...
בכלל בעתיד הרחוק בפנטזיהה שלי , נטלי ויפתח הם היחידים שנשארים בארץ כדי שנטלי תנהל את החממה.. ללי ודניאל עוברים לנוביה מטעמי העבודה של ללי שמשתפת פעולה עם עומאר , ודניאל מאמן את קבוצת הכדורסל הנחשבת שלהם
, מתינה עוברים לארה"ב , מתי עובד באחת ממעבדות המחשבים הנחשבות שם, ודינה מציירת למשטרה האמריקאית , , פוגישם במקרה את מקג'ק , ונהים חברים טובים ...
רון ואיימי חווזרים ללאנדן , איימי עובדת שם בתור מוסיקלית , ורון מאמן קבוצה ...
מנו חוזר לחממה , ממטרף לקבוצת הכדורסל (לא עוזב אתת בית העורבים..) , יובל והוא מתאהבים ...
&nbsp

כן, אחרי שהיא רדפה אחרי יפתח
אז נכון שבסוף היא קצת חזרה לעצמה, אבל זה היה אחרי שהיא התחילה להגיש אוכל ליפתח ולהיות הזויה.
&nbsp
בעתיד הרחוק שלי דניאל מת משבר ברגל. וגם ליטמן מסכים.

שיר m

Well-known member
אז השאלה היא למה לא בעצם? למה הוא התחרט?

למעלה