הטוב
הרע
והלא נורא
חוזר!

shlomitzi

New member
הטוב ../images/Emo45.gif הרע ../images/Emo31.gif והלא נורא ../images/Emo4.gif חוזר!

והפעם אלבום מופת בעיניי, אלבום שאין בו כמעט שירים חלשים: Rocks!! להזכיר, צריך לדרג כל שיר ב"טוב, רע או לא נורא", ורצוי גם להסביר למה שמתם אותו שם. רשימת השירים: Back in the Saddle Last Child Rats in the Cellar Combination Sick as a Dog Nobody's Fault Lick and a Promise Home Tonight

shlomitzi

New member
שלי:

הטוב: Back in the Saddle - שיר מדהים לפתיחה, עם המון אנרגיות וכבר כתבתי עליו יותר בפינה של נועם אז נעבור הלאה. Last Child - כנ"ל לגבי הפינה של נועם.. חחח Rats in the Cellar - כנ"ל.. Combination - ושוב כנ"ל! Sick as a Dog - שיר שאני אוהבת בעיקר בגלל המילים לא יודעת הוא מצחיק אותי ומצד שני קצת עצוב... Lick and a Promise - שיר עם המון אנרגיות, קצת מכניס אותי לעולם שלהם של איך זה מרגיש להיות על הבמה. הרע: אין רע באלבום הזה!!! הלא נורא: Nobody's Fault - פחות מתחברת לשיר הזה משום מה... Home Tonight - לא ממש אוהבת את הבלדה הזו לא יודעת בדיוק למה, קצת כזה מתמרח וחבל שאין סיום יותר הולם לאלבום הזה. וזה היה מאוד קל אגב...

adili6

New member
שלי:

הטוב/ המעולה: Back in the Saddle Last Child Rats in the Cellar Home Tonight הלא נורא: Combination Sick as a Dog Nobody's Fault Lick and a Promise נ.ב. טוב לראות שחזרת אלינו

shlomitzi

New member
באמת? חשבתי שהיו רק 8 שירים

והעתקתי את הרשימה מויקיפדיה, אני לא תומר

shlomitzi

New member
חחחח

נו אתה חושב שבאמת אני אלך אשכרה לאלבום להוציא את הרשימה בשעה 11 בלילה?
ואני גם זכרתי מהספר שהיו 8 טראקים, איך אתה מסביר את זה? טוב פעם הבאה אני אוציא את האלבום האמיתי בשביל הרשימה חח ואגב Get the Lead Out אצלי הוא בטוב, אני אוהבת את המשחקי מילים שלו.

SaintJohn

New member
אז ככה

כמו בפעמים הקודמות, גם הפעם ואפילו במיוחד, אין לי קטגוריית "רע". הטוב: Back in the Saddle אחת הפתיחות המשובחות לאלבום. לא מהשירים האהובים עליי, אבל עדיין מאוד אהוב. מכאן רק משתפרים. Last Child מאוד אהוב עליי לאחרונה, יותר מבעבר. גם הוא לא מהאהובים ביותר, אבל זו עדיין יצירה משובחת של בראד. Rats in the Cellar בניגוד לקודמיו, הוא כן היה ועדיין הינו אחד מהשירים האהובים עליי ביותר של אירוסמית'. אני לא חושב שיש לי משהו להוסיף עליו מעבר לכל מה שכבר כתבנו עליו. Combination ממשיכים להשתפר! גם עליו כבר כתבתי את כל מה שיש לי להגיד עליו. Sick As a Dog מגמת השיפור נמשכת גם פה. שיר נוסף שבקלות אני מגדיר אותו כאחד האהובים עליי ביותר. גאונות של טום. ואני הייתי מת לקבל אותו בלייב עם ביצוע כמו שנעשה באולפן: ג'ו על הבס, טום עם גיטרה חשמלית רגילה, בראד על הגיטרה הראשית, וכשג'ו מחליף בסוף לגיטרה חשמלית לטובת הסולו, את הבס הוא נותן לסטיבן. פשוט מקסים. Nobody's Fault היה ונשאר אחד השירים האהובים עליי ביותר, למרות שזו לא היתה אהבה מהאזנה ראשונה. לקח לי זמן עד שנפל האסימון, ואני מבין את מי שאומר שהוא לא ממש אוהב את השיר. מה שמפתיע אותי, זה שלאחרונה אני קצת פחות נלהב לשמוע אותו מבעבר. אבל זה לא משנה את העובדה שזו עוד יצירה משובחת ביותר של בראד, ותיפוף משובח לא פחות של ג'ואי. Get the Lead Out כמו שכתבתי במאמר שלי על האלבום, בנקודה הזו חלה מגמת שינוי, והשיפור הופך להידרדרות. זה שיר שחסר בו המון לדעתי, למרות הריף הגאוני שלו. ההרגשה היא שזה פשוט ריף מבוזבז, כי עם הפוקוס הנכון הם יכלו לעשות איתו מטעמים. הלא נורא: Lick and a Promise לא מת על השיר הזה. המילים מאוד רלוונטיות למצב של אירוסמית' באותה תקופה, אבל כפי שציינתי בעבר, המילים הן לא משהו שגורם לי לאהוב שיר כזה או אחר יותר או פחות. מבחינתי השיר הזה מהווה את המשך הירידה באיכות השירים באלבום Home Tonight סיום יחסית יבש ומאכזב לאלבום, אחרי רצף מדהים של שירים ענקיים אחד-אחד.

למעלה