הטיפול הראשון

i wish 2

New member
הטיפול הראשון

שלום לכולם! אתמול עברתי טיפול כימו... ראשון לאחר שאבחנו אותי כחולת הודג´קין, ובינתיים אני מרגישה טוב... בשבועיים האחרונים הייתי שותפה סמויה לתכתובת בפורום וליבי התמלא חום ועידוד ממה שקראתי... באמת אתם נפלאים עם כל מילות החיבה והעידוד. נפלא לדעת שיש אנשים טובים בעולם.

יחפנות

New member
יו ויש טו ...... שלום וברוכה הבאה

לפעילות שאינה חייבת להשאר סמוייה עוד ...... ברוכה הבאה ....... נו..... איך היה ? מה חווית איך את חשה ? ובינתיים חיבוק אדיר ....... אני

rubber duck

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif י עימך ../images/Emo13.gif

לא לוותר
אני משער שכבר אמרו לך הכל על הכימו אז לא אוסיף בנושא לעומת זאת אמליץ לך בחום לשמוע מוסיקה מרגיעה להיות פעילה אבל לא יותר מידי ופשוט לתת לגוף להראות לכימיקלים ממי יותר חזק
שרון

אודליה*

New member
שלום גם לך

נהדר שאת כאן איתנו ובנתיים קבלי גם ממני חיבוק אודליה*

i wish 2

היי הייתי שם, ומה לעשות.. זה לא כיף. אבל יש חיים אחרי הכימו ויש גם חיים תוך כדי. מכיוון שאני מאמינה בבחירות שלנו, אז אני מאמינה שאם בחרת לחיות גם האדריאמיצין לא יוכל לכוח הנפש. המלצה אישית - לא להגזים עם הזופרן. תחזיקי מעמד! :)

lital_helmer

New member
גם אני...

עברתי 2 טיפולי כימו עד עכשיו. (הודג´קין שלב 2) אשמח לשמוע יותר פרטים על המחלה שלך...כאן או באי-מייל. האמת שעברתי סוף שבוע..ועוד קצת... קשה מאוד, לאחר הטיפול שעשיתי ביום חמישי האחרון, וכאן מצאתי הרבה עידוד מכולם. תודה. ליטל

אילת33

New member
ברוכה הבאה לפורום שלנו../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לפורום שלנו!!! שמחה לגלות עוד ועוד מצטרפים - כי ביחד יהיה לנו הרבה יותר כח. באמת נשמח לשמוע ממך עוד.... שלך, אילת.

למעלה