הידד לפורום החדש

הידד לפורום החדש ../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif

מורידה את הכובע ומריעה 'כל הכבוד'!! אני כ"כ מעריכה אנשים שמתנדבים (או עובדים) בעבודה כה קשה ומועילה כשלכם (ושל כל הליצנים הרפואיים). מיד עם היוודע לי על הפורום קיפצצתי בשמחה, כי בעבר שמעתי על ההתחלה של הילולת הליצנים הרפואיים, ותהיתי איך יתפתחו העניינים בארץ ומה יקרה עם זה מבחינה מקצועית, יישומית בשטח. אני שכ"כ רוצה לתרום ולעזור, ולעבוד עם ילדודים שמחתי שיש את מי שלאול... ועם מי להתייעץ, ואולי אפילו להצטרף. יש לי רקע זעיר, ממש פצפון בעבודה עם ילדים, הן בריאים (עבודות מזמדנות עם ילדי מועדוניות וכו'..)והן בבי"ח - למדתי בעין כרם, וביקרתי ילדים בחגים. התוכלו אולי לפרט לי על הקורסים השונים (או שיש רק אחד?) שעוברים בדרך להכשרה של ליצן רפואי.. מה זה דורש? מה לומדים במהלך הקורסים וכו'..? אשמח גם לדעת איך מתנהל יום של ליצן רפואי בעבודה, ומי אחראי על הליצנים במסגרת בית החולים.? תודה ויישר כוח
אם כך, ברכותיי על

טושטוש5

New member
אז מה זה בכלל?

כוכבית לכת יקרה, את מוזמנת להסתכל בשרשור שמתחיל ב "המון הצלחה". יש שם תשובות לגבי לימודים ומה זה בכלל ליצנות רפואית. אם יש לך עוד שאלות נשמח לענות, ובכל מקרה ברוכה הבאה!

תודה על ההפניה

שאלתי משהו שלא התיחחסו אליו בשרשור לגבי מול מי עובדים הליצנים בסגל בי"ח? האם פשוט באים מחופשים ומתחילים לעבוד או שיש משהו מסודר (משמרות, אחראים,לו"ז כזה או אחר, התאמה לילד ספציפי)? מי משלם משכורת וכו'.. מצטערת על ההתעקשות על הפרטים הטכניים והלכאורה לא חשובים אבל אני עושה שיעורי בית ובודקת כל האפשרויות
ושוב, עלו והצליחו
אני חושבת שאתפוס לי כאן מקום בפורום הזה :)

טושטוש5

New member
בתי חולים

הרוב המכריע של מי שעובד בשכר או מתנדב (והרוב מתנדבים) עובד דרך עמותות. אני מתנדבת דרך "שמחת הלב", ושם כרגע נעשה מאמץ להפוך את הדברים ליותר מסודרים - יום ושעה קבועים, כך שתהיה מחויבות הדדית בין המחלקה לבין הליצן. "שמחת הלב" גם דואגים לביטוח, השתלמויות ודברים נוספים. מבחינת העבודה בבית החולים עצמו, השאיפה היא לתקשורת מלאה עם צוות האחיות או האחות הראשית, לגבי ילדים ספציפים שכדאי לגשת אליהם או הנחיות רלוונטיות אחרות. אני מקווה שעניתי - אם לא תשאלי שוב

תודה רבה

אני אשאר לעקוב אחר ההודעות כאן ובטח אלמד עוד.. אם תוכלו להמליץ על עמותות כאלה או לשלוח קישורים אני אשמח. ערב טוב

טושטוש5

New member
נראה לי שהשלב הראשון הוא

להתעניין בלימודים. המקום היחיד שאפשר ללמוד בו כרגע זה מכללת אייסיס. את יכולה להתעניין אצלם לגבי פרטים

למעלה