היהודים הם "העם הנבחר"

evglev1

Well-known member
מנהל
הרוב נמצאים כאן מרצון.

נכון לעכשיו לפחות - אם המצב במדינה ידרדר אז...

אחרת כולם היו מבקשים אזרחות והולכים,כל אחד לפי יכולתו לא בהכרח למקומות הכי טובים אבל לאיפה שמקבלים אותם.
דווקא כל מי שהיה אזרח גרמניה לפני עליית היטלר לשלטון ביקש לממש זאת והבטיח לעצמו אזרחות גרמנית ואף ירד לגרמניה. העניין הוא שהם קפדנים מאוד, בספרד בדקו בשבע עיניים את שמות המשפחה, גם שלא יהיו טרמפיסטים יהודים מצפון אפריקה שאינם ממגורשי ספרד וגם בגרמניה רק שהיה אזרח גרמניה לפני 1933, מי שברח לפולין או לאוקראינה כשהרגיש את הסכנה ולא חיכה להיטלר לא יכול לממש את הזכות. אבל דווקא ישראלים שרוצים מחפשים להוציא דרכון זר. אפילו נעמה יששכר מזרחית שהיא אזרחית ישראלית ואזרחית אמריקאית העדיפה לטייל בחו"ל דווקא עם הדרכון האמריקאי, ואפילו כשארה"ב לא נקפה אצבע כשנעצרה ועשו לה משפט מכור, וישראל הפכה עולמות כדי להשיג חנינה בשבילה ולהחזיר אותה, היא דווקא בחרה לגור בארה"ב ולא בישראל.

The Real Big Joe

Well-known member
אלוהים הסביר:

הם השורש של האנושות.

בלעדיהם העולם לא יתקיים כמו שבלי שורש העץ מת.

שהם מתים הם חוזרים חזרה תמיד בתור יהודים בניגוד לשאר שחוזרים חזרה תמיד לעם אחר.

לכן הם הטובים ביותר בעסקים ובעוד דברים שקשורים בניסיון,יש להם הבנה גנטית של מה מצליח בגלל שהם נולדים כל פעם

לאותה קבוצה זה מחזק את הלקחים שנילמדו מגלגולים קודמים.

החיסרון של זה,בשביל לא לתת יתרון לא הוגן לקבוצה אחת על פני האחרות,הפעולות שלהם מהעבר(גלגלולים קודמים) ומהווה

נבחנות בצורה הרבה יותר מחמירה.
הגזמת בשתיית יין בארוחת השבת :D

evglev1

Well-known member
מנהל
אני חושש שעובר עליך משהו מדאיג. החיבה והעניין שאתה מגלה כלפי מה שנקרא אלהים, עלולה להגמר במושב קבוע בבית הכנסת ליד הרינגטון או מר עבו.
אל תדאג בשבילי שמירת שבת הוא להיות במאסר בית. אני מעריך אנשים שמסוגלים גם לשמור שבת וגם ליהנות ממנו, אבל אני לא מסוגל בשבילי זה בדיוק הפוך כל ההנאה מהשבת היא בחילול השבת וכל השמירת שבת זה הסבל והגזרות של השבת. כך שאני לא מסוגל לשמור שבת ולהנות ממנה ולא וויתרתי על ההנאה משבת.

כמו כן בכל יום אני אוכל כריך פסטרמה וכריך גבינה בזה אחר זה ויש לי חיבה מיוחדת ללזניה בשרית וגם אחת התוספות האהובות עלי למנה בשרית היא פירה חלבי.

The Real Big Joe

Well-known member
אל תדאג בשבילי שמירת שבת הוא להיות במאסר בית. אני מעריך אנשים שמסוגלים גם לשמור שבת וגם ליהנות ממנו, אבל אני לא מסוגל בשבילי זה בדיוק הפוך כל ההנאה מהשבת היא בחילול השבת וכל השמירת שבת זה הסבל והגזרות של השבת. כך שאני לא מסוגל לשמור שבת ולהנות ממנה ולא וויתרתי על ההנאה משבת.

כמו כן בכל יום אני אוכל כריך פסטרמה וכריך גבינה בזה אחר זה ויש לי חיבה מיוחדת ללזניה בשרית וגם אחת התוספות האהובות עלי למנה בשרית היא פירה חלבי.
נרגעתי... :D

SupermanZW

Well-known member
אלוהים הסביר:

הם השורש של האנושות.

בלעדיהם העולם לא יתקיים כמו שבלי שורש העץ מת.

שהם מתים הם חוזרים חזרה תמיד בתור יהודים בניגוד לשאר שחוזרים חזרה תמיד לעם אחר.

לכן הם הטובים ביותר בעסקים ובעוד דברים שקשורים בניסיון,יש להם הבנה גנטית של מה מצליח בגלל שהם נולדים כל פעם

לאותה קבוצה זה מחזק את הלקחים שנילמדו מגלגולים קודמים.

החיסרון של זה,בשביל לא לתת יתרון לא הוגן לקבוצה אחת על פני האחרות,הפעולות שלהם מהעבר(גלגלולים קודמים) ומהווה

נבחנות בצורה הרבה יותר מחמירה.
בוא נבחן משפט אחר משפט ונראה:
היהודים הם לא השורש של האנושות, בתחילת האנושות לא היו יהודים.
העולם התקיים גם לפני שהיו יהודים, אם כן, אין תלות בין קיום העולם לבין היהודים.
אם יש גלגול נשמות אי אפשר לדעת בתור מי או מה חוזרים, טענתך שיהודים תמיד חוזרים בתור יהודים משוללת יסוד.
הבנה בעסקים היא לא גנטית, ולידיעתך, הקבוצה הדתית העשירה ביותר בצפון אמריקה היא ההינדו, לא היהודים.
אין גנטיקה להצלחה בעסקים. לראייה, בהודו ההינדים "חיים בזבל", בארה"ב וקנדה הם האליטה. מה ההבדל הגנטי? סתם קשקשת.
פעולות של יהודים אינן נבחנות בצורה יותר מחמירה משל דתות אחרות, זה סיפור שחלקם מספרים לעצמם שמבוסס על כלום ושום דבר.

היהודים הם לא השורש של האנושות, בתחילת האנושות לא היו יהודים.
העולם התקיים גם לפני שהיו יהודים, אם כן, אין תלות בין קיום העולם לבין היהודים.
בסיבוב הזה של האנושות,לא של אטנלטיס למשל.

אם יש גלגול נשמות אי אפשר לדעת בתור מי או מה חוזרים
אתה לא יכול לדעת את זה כמובן,בשביל זה אלוהים אומר לך.

הבנה בעסקים היא לא גנטית, ולידיעתך, הקבוצה הדתית העשירה ביותר בצפון אמריקה היא ההינדו, לא היהודים.
אין גנטיקה להצלחה בעסקים. לראייה, בהודו ההינדים "חיים בזבל", בארה"ב וקנדה הם האליטה. מה ההבדל הגנטי? סתם קשקשת.
האם ההינדים זוכים יותר בפרסי נובל וכד'

יהודים הצליחו בכל העולם,גם במשרות בכירות ולאורך הדורות.

פעולות של יהודים אינן נבחנות בצורה יותר מחמירה משל דתות אחרות, זה סיפור שחלקם מספרים לעצמם שמבוסס על כלום ושום דבר.
"מבחן התוצאה",אתה רואה למשל כמה הימנים כועסים שהגויים יכולים להתעלל באחרים בלי חשבון וליהודים

לא מאפשרים.

SupermanZW

Well-known member
בסיבוב הזה של האנושות,לא של אטנלטיס למשל.

אתה לא יכול לדעת את זה כמובן,בשביל זה אלוהים אומר לך.

האם ההינדים זוכים יותר בפרסי נובל וכד'

יהודים הצליחו בכל העולם,גם במשרות בכירות ולאורך הדורות.

"מבחן התוצאה",אתה רואה למשל כמה הימנים כועסים שהגויים יכולים להתעלל באחרים בלי חשבון וליהודים

לא מאפשרים.
אין סיבובים, גם אטלנטיס זה סיפור, סביר מאוד להניח פיקטיבי.
אתה פתי, אני לא, אלוהים לא אמר לך שום דבר וקריון אותו אתה מחשיב לאלוהים אינו אלוהים.
פרסי נובל ניתנים מהרבה סיבות לא מוצדקות ואגב, האנשים המצליחים ביותר בעולם לא זכו בפרסי נובל.
הסיבה שהצלחת יהודים נודעה יותר מהצלחת אחרים היא היותם מפוזרים בעולם כולו ולא היותם מצליחים יותר מכל שאר הקבוצות.
גם הגויים לא ממש יכולים להתעלל באחרים בלי חשבון, ודרך אגב, לא רק היהודים עברו שואה, אלא גם הארמנים, סתם דוגמה.
תכל'ס אין ביהודים שום דבר מיוחד.

אין סיבובים, גם אטלנטיס זה סיפור, סביר מאוד להניח פיקטיבי.
אמיתי,הסיפור שלהם נפל כי הם עשו חברת אדונים וחברת עבדים אז אלוהים הרס להם את העסק.

סיבוב הכוונה השמדה של כל האנשים בעולם.

פרסי נובל ניתנים מהרבה סיבות לא מוצדקות ואגב, האנשים המצליחים ביותר בעולם לא זכו בפרסי נובל.
זה יותר היום עם "פרס נובל שלום"...

אבל פעם זה היה יותר אותנטי.

הסיבה שהצלחת יהודים נודעה יותר מהצלחת אחרים היא היותם מפוזרים בעולם כולו ולא היותם מצליחים יותר מכל שאר הקבוצות.
בדקו סטטיסטיקה - זה אמיתי.

גם הגויים לא ממש יכולים להתעלל באחרים בלי חשבון,
לא אמרתי שכן,אמרתי שהיהודים יכולים פחות.

הנה אתה רואה הרגנו בערך 2 אחוז מהעזתים ומשגעים אותנו.

כמה פוטין הרג וכמה נזק עשה - ואין הפגנות נגדו וכד' בכל העולם.

ודרך אגב, לא רק היהודים עברו שואה, אלא גם הארמנים, סתם דוגמה.
זה אותו שם אבל המשמעות לא אותו דבר,

השואה אצלנו הכוונה של הגרמנים היתה להרוג את כל היהודים בעולם,

שואות אחרות לא היו מבוססות קבוצה אלא מיקום יותר.

תכל'ס אין ביהודים שום דבר מיוחד.
בשביל זה כתבתי את הפוסט שתראה שיש...

אולי אתה לא מצאת שום דבר בעצמך יחסית לגויים לידך - תחפש עוד פעם.

SupermanZW

Well-known member
אמיתי,הסיפור שלהם נפל כי הם עשו חברת אדונים וחברת עבדים אז אלוהים הרס להם את העסק.

סיבוב הכוונה השמדה של כל האנשים בעולם.

זה יותר היום עם "פרס נובל שלום"...

אבל פעם זה היה יותר אותנטי.

בדקו סטטיסטיקה - זה אמיתי.

לא אמרתי שכן,אמרתי שהיהודים יכולים פחות.

הנה אתה רואה הרגנו בערך 2 אחוז מהעזתים ומשגעים אותנו.

כמה פוטין הרג וכמה נזק עשה - ואין הפגנות נגדו וכד' בכל העולם.

זה אותו שם אבל המשמעות לא אותו דבר,

השואה אצלנו הכוונה של הגרמנים היתה להרוג את כל היהודים בעולם,

שואות אחרות לא היו מבוססות קבוצה אלא מיקום יותר.

בשביל זה כתבתי את הפוסט שתראה שיש...

אולי אתה לא מצאת שום דבר בעצמך יחסית לגויים לידך - תחפש עוד פעם.
אתה מתעלם מהרקע לכל הנושאים עליהם כתבת ולכן מקבל תמונה מעוותת. 99% סיכוי שאטלנטיס זו אגדה.

SupermanZW

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא מי שמאמין באלוהים, ההסבר הזה צריך לשכנע אותו, כי היהודים סובלים יותר מכולם, משלמים מחירים גבוהים מכולם. ובין אם הם העם הנבחר ובין אם לא, באמונה בישות עליונה ששולטת באנושות, זה יכול להיות משכנע מדוע מכל העמים שלא עברו גינוסייד יסודי והושמדו קליל, או בקיצור מכל העמים ששרדו העם היהודים סבל, סובל וכנראה גם יסבול יותר מכל עם אחר.

SupermanZW

Well-known member
דווקא מי שמאמין באלוהים, ההסבר הזה צריך לשכנע אותו, כי היהודים סובלים יותר מכולם, משלמים מחירים גבוהים מכולם. ובין אם הם העם הנבחר ובין אם לא, באמונה בישות עליונה ששולטת באנושות, זה יכול להיות משכנע מדוע מכל העמים שלא עברו גינוסייד יסודי והושמדו קליל, או בקיצור מכל העמים ששרדו העם היהודים סבל, סובל וכנראה גם יסבול יותר מכל עם אחר.
זו גישה מאוד לא בריאה. זו גישה של השלמה עם סבל במקום לקיחת גורלך בידיך.

evglev1

Well-known member
מנהל
זו גישה מאוד לא בריאה. זו גישה של השלמה עם סבל במקום לקיחת גורלך בידיך.
אי אפשר לקחת גורל לאומי בידיים, רק גורל אישי. כמו כן, כפי שאתה רואה אין דרך לשכנע את העולם המערבי בצדקתנו במיוחד כשיש לנו אויבים סאדו-מזוכיסטים שזרוקים את ילדיהם על הכדורים שלנו כדי לבכות שהפכנו אותם להורים שכולים.

SupermanZW

Well-known member
אי אפשר לקחת גורל לאומי בידיים, רק גורל אישי. כמו כן, כפי שאתה רואה אין דרך לשכנע את העולם המערבי בצדקתנו במיוחד כשיש לנו אויבים סאדו-מזוכיסטים שזרוקים את ילדיהם על הכדורים שלנו כדי לבכות שהפכנו אותם להורים שכולים.
כמובן, דיברתי על גורל אישי. אם כל פרט יקח גורלו בידיו יפסיקו להתבכיין ולחפש "הצדקות" או תירוצים לסבלם.

למעלה