היום אחה"צ

אודליה*

New member
היום אחה"צ

כשיצאנו אני והבת שלי בת ה9 מהרופא, כמובן לאחר שנשאלתי מה שלומי וכו´ הציעה לי הצעה בזו הלשון "אמא תראי, בסרט בת הים הקטנה יש לאריאל שני חברים הכי טובים, אחד זה דגיג קטן וצבעוני שקוראים לו פלאונדר והשני זהו סרטנון אדום ונחמד ששמו סבסטיאן את יודעת אמא היא ממשיכה, כדאי לך להיות חברה של סבסטיאן הוא חמוד...." ואני שתקתי לכמה רגעים חשבתי על כל מה שנכתב כאן, ושמתי לב שמיום ליום אנחנו יותר משתמשים במילה "לובסטר" שזה דיי הפך להיות כאילו חביב ואני החלטתי להיות החברה של סבסטיאן (לנסות לכל הפחות)ובכל פעם שתעלה המילה סרטן באשר הוא אזכור את אותו סבסטיאן
ו.... מעכשיו זהו שמו החדש של הילד אודליה*

anigodin

New member
סבסטיאן

לובסטר? באמת לא הייתי פה הרבה זמן! סבסטיאן... אוקיי, אם אפשר לובסטר, אפשר גם סבסטיאן!! אני מקווה שאת מרגישה טוב! דואג לך תמיד..

יחפנית

New member
הוי אודליה .....

כמה מפליאים אותי ילדים כל פעם מחדש ...... הבת שלך קנתה אותי במילה סרטנון ........ ככה אני כיניתי את שלי . אז היי נעים מאד סבסטיאן , וכשיש לו שם כבר ניתן לפתח איתו יחסים של חברות , ולשאול אותו למה הגעת , מה באת לעזור לי לראות .....כמו שמדברים עם חברים שבאים לעזור ...... וסבסטיאן באמת חמוד ..... חיבוק ענק לך , ועוד אחד ענק לבת . אני

אילת 33

New member
אולדיה

כמה שהבת שלך צדקה, הילדים שלנו לפעמים כל כך חכמים - ואני כולי תקווה שאצליח לא להרוס ולו רק חלק מחכמת ילדיי המדהימים... מקווה שאת בסדר שלך, אילת

יחפנית

New member
לאילת ואודליה על ילדים

נכון שעוד לא חוויתי לידה , וכל שאומר הוא בתיאוריה , אבל .... גם בנו קיימים הילדים הקטנים . וכמו שקל לכם לראות את חוכמת הגנות האמת של הילדים , ככה אותו דבר קיים בתוכנו . הילד לא משקר , הוא רואה את האמת כמו שהוא רואה אותה , ולכן הוא מצליח לשמור על מחשבה יצירתית , כי הוא מתייחס ומה שנפרס לפניו , ולא למה אחרים חושבים , אין לו עדיין את הלא נעים לומר שבעצם איך שהחברה הגדירה את המציאות זה שונה ממה שקיים . ועוד תכונה ... ילד יודע כשמשקרים לו . ומספיק לילד להביט על מישהו כדי לדעת אם האנרגיות שלו טובות לו או לא . אם לא .... אין סיכוי שהוא יתקרב לאותו אדם , וכשהוא מוכרח הוא יצעק ויבכה . בתיאוריה ידעתי זאת , אז לכן בזמן הסרטן , נתתי לילדה הקטנה שבי להיות נוכחת , כי היא מזהה שקרים , אנשים לא טובים , והיא נותנת לי ניתוח של האמת המציאותית בצורה טובה יותר .... וגם כשאני מעמידה לפניה בעיה , היא הילדה מיד מוצאת פיתרונות יצירתיים . אני בתפקיד הבוגרת , רק הייתי שם כדי לשמור על זכויותיה בעולם של מבוגרים . לסלול דרכה ולאהוב אותה ולנחם כשהייתי עצובה . או חשתי רע . ולגבי אימהות .... עדיין בתיאוריה ... לדעתי ילדים הכי היו רוצים אם האמא שלהם תהה בקשר עם הילדה הפנימית שלה , כי אז היא תוכל להבין אותם ולשחק איתם ברמתם . ולילדים יש רמה מאד גבוהה כידוע , עד שאנו כובלים אותם לחוקי החברה ואז נראה כאילו הם ירדו ברמה והפכו למבוגרים . שבת שלום וואוו אילת ... אולי תיכתבי את המסע שעברת , ועל איך ומתי ומה היו האסימונים שירדו לך בדרך ...... חיבוק אדיר ... אני

אודליה*

New member
להגיד לך אילת

שאני בסדר ממש זה יהיה קצת לשקר, אבל מנסה הילדה שלי כמה שהיא קטנה נותנת לי המון כח ואפילו מבלי לשים לב, נורא משתדלת לא לחשוב יותר מדיי אבל אני מתוחה מאוד ויש לזה השלכות על הדברים האחרים ביום יום רוצה כבר לעבור את יום שלישי הקרוב, ואת יום שלישי אחריו ולדעת שהכל בסדר בנתיים אוהבת את כולכם ושבת שלום אודליה*

יחפנית

New member
אודליוש ..... חמודה

לשקר ..... עדיף שלא .... נראה לי שהאמת משחררת מהרבה צרות , גם אם ברגע הראשון זה נראה כמו בחירה הכי קשה המוצעת לפנינו . זה פשוט מניסיון . וזה גם בתיאוריה . את מתוחה , וזה משליך על היום יום , כי המוח שלך חצוי במחשבות , את לא בדיוק בפעילות שאת עושה בחיי היום יום , וגם , את לא בדיוק מתמודדת עם המחשבות והתחושות , אלא כל הזמן מנסה להתעמק ביום יום , והנה מה פאפ ויוצא ????????. הלימון , של ר-חלי ..... היי רחלי לאן נעלמת , את דופקת נפקדות ........ חחחחחחחחח כך שבקיצור , את לא עם הפעולות , כי חצי אם לא יותר מהאנרגיה את מוציאה על להזיז לימון משדה הראייה . אז מה הפלא שיש בלגן כזה . שפוגע בפעילות הרציפה . אז יש לך כמה אפשרויות , או להשאר במצב הזה . וזה אומר שבתת המודע את ממלאה סיפוק מעוות , בעיני תת המודע שלך , יש רווח במקום בו את נמצאת . או , לטפל בעיניין . דהיינו , להזניח את היום יום , לשים את הילדה אצל האמא , להודיע לכולם שאת התפטרת רגעע מהיום יום , אם יש כאלו שדורשים אז תנפנפי בפריוולגיה , וצאי לים , או לכל מקום שקט , ותתחיל לדלות את התחושות , רשמי את התחושות ואת הפחדים , רק זה יגמד לך את הלימון בצורה רצינית ויחזיר אותו למימד האמיתי שלו . איני אומרת שזה קל להגיע לאומץ של להתמודד עם האמת התחושתית ולהתחיל להתמודד עימה . החלק של לבחור את דרך ההתמודדות היא אכן קשה . אני מודה , תודה . אבל , אני יודעת שמהרגע שבחרת לשנות את המצב . והצלחת להתגבר על הפחד ומצאת בעצמך אומץ לתת לעצמך כרגע את הזמן , אז מאותו רגע , זה הרבה יותר קל . וגם מהיר , כי אז בזמן קצר את תוכלי להעיף את המחשבות המעיקות , ותוכלי להחזיר את השקט והשלווה ליום יום , אז למרות שלכאורה נראה לך שאין לך זמן לפנות לקטע הפנימי אישי של להקשיב לתחושות החששות והפחדים , בעצם , אם תוך יומיים , נניח , תגיעי להגמדת התחושות הלא נעימות , אז הרווחת , כי כרגע את לא פה , ולא שם . לא ביום יום , ולא עם הפחד . וזה לעיתים מרגיש כמו ללכת על פי תהום . חומד זו התיאוריה . זה מה שהבנתי , האם אני עושה זאת כל הזמן ?????. לא , זה עיניין של בחירה . איך עושים זאת ...... איני יודעת לגבייך , לגבי אני יודעת שאני ניסיתי , וכשלא הצלחתי , ניסיתי עוד פעם . ורק כטיפ אני יכולה לומר לך שכשאני מסרבת לצאת מהמצב ולאסוף אומץ להתמודד עם האמת , אז זה בדרך כלל כי אני מסתירה פחד אחר לחלוטין בפנים , שאיני מוכנה להתמודד עימו . ולמען הרווח של לא להתמודד , אני מוכנה לשלם בתיליון על פי תהום . אין נכון או לא , כרגע כעזרה ראשונה ..... קבלי את מה שקורה ואת הבחירה שעשית בתת המודע , גם אם אינך מבינה . לקבל את המצב שכרגע את זקוקה לזמן לעצמך . כבר יכניס אותך למצב יותר מאוזן . אבל זהו , זה מה שאני יכולה לעשות , לרקוח לך מילים , את הדרך עצמה , כל אחד צריך לצעוד לבד . ואז לשתף במה שהוא גילה . אוהבת אותך גם כשאת חשה קשה ....... כי אני אוהבת את עצמי בדיוק כמו שבחרתי ..... ולזה צריך אומץ . ועל כן , אני אוהבת אותך על כל בחירותייך . שבת מופלאה לך ...... אני

למעלה