היום אני מפסיק לעשן!! אחלו לי בהצלחה

פוסיטון

New member
היום אני מפסיק לעשן!! אחלו לי בהצלחה

קודם כל מברוק על הפורום החדש ובהצלחה אני בן 34 ומעשן מגיל 16 (!!!). בערך 15 סיגריות ליום במשך 18 שנים. כבר הרבה זמן שאני רוצה להפסיק והיום בערב החלטתי שזה הזמן ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. נמאס לי מהסירחון הזה מהפה, מהנשימה הכבדה, מהריח התמידי בבגדים, מהכושר הגופני הירוד, מהשיעול מהתלות ומכל הגועל נפש הזה. אני נחוש להפסיק - במשך השנים ניסיתי להפחית וכו ותמיד חזרתי, נשברתי וכו. הפעם אני אצליח - תעזרו לי...

grinberg

New member
אני גם מפסיק כל יום...

למה אתה חושב שהפעם תצליח? שתף אותנו...

בהצלחה ../images/Emo47.gif!

בשעה טובה ובקרוב אצלינו
!

orenapl

New member
בהצלחה

שלום פוסיטין, כל הכבוד על ההחלטה הנחושה. יפה מצידך שאתה מצהיר על כך בפומבי - זה מעלה את המחויבות. איזה סוג של עזרה או תמיכה אתה זקוק מחברי הפורום? בהצלחה - זה אפשרי!!!!

ברוך הבא אורן- הפסקת עישון הוא תת תחום באימון

למרות שהדגש הוא על שינוי תפיסתי ופחות על פעולות שצריך לבצע הפעולה היא אחת ומאוד ממוקדת, כל השאר מצוי במחשבותינו !!! בברכה,

orenapl

New member
RE הפסקת עישון הוא תת תחום באימון

שלום אורית, תודה על הברכה. מסכים איתך כי כל נושא ההתמכרויות הוא קטוגיה בעולם האימון. עם זאת, חשוב לי לציין כי אימון אינו רשימה של פעולות שצריך לבצע. האימון הוא מעגל של עשייה והתבוננות. אנו חוקרים את המחשבות והתפיסות שמשפיעות על העשייה ופועלים כדי להשפיע ולשנות את התפיסות בעזרת עשייה. בברכה,

מסכימה איתך לגמרי

ואין ערך לשום לעשייה שאינה תוצאה של התבוננות ותובנה שמחה שהצטרפת אלינו

פוסיטון

New member
היי חמנייה לבקשתך תמונת המצב:

עברו 48 שעות בערך ולא נגעתי בסיגריה. נורא בא לי אבל הפעם החלטתי להפסיק עם העניין הזה. יש לי כאבי ראש, סחרחורת ואני מרגי את הדם רותח בורידים וצועק לי "ניקוטין, ניקוטין ומייד!"...אבל הפעם נשבר לי מהעניין המסריח הזה ואני חייב להפסיק So help me God ...

כל הכבוד ../images/Emo47.gif!!

כשהפסקתי בזמנו לחצי שנה, הייתי שותה כוס מים כל פעם שהיה בא לי סגריה. סה"כ נראה לי ששתיתי חצי כנרת, אבל זה כן הקל בצורה די משמעותית על יסוריי. הייתי מגדירה את השלבים של הגמילה ככה: היום הראשון, שלושת הימים הראשונים, השבועיים הראשונים, החודשיים הראשונים... מחרתיים תרגיש יותר טוב, תחזיק מעמד - מחזיקה לך אצבעות
! למה לצפות: הפרעות בשינה, התעוררויות כל קמה שעות, לאחר מכן ותוך כדי - השקמות בשעות מוקדמות, עייפות בשעות הערב ( אי נוחות בנסיונות לא ללכת לישון בשעות סבירות), ירידה בצורך בשעות שינה מרובות, היפראקטיביות. השעות בהן תרגיש הכי דוחה: על הבוקר - יובש וטעם מתכתי בפה, סחרחורות וירידה בלחץ הדם. תה ירוק מקל על אלה
.

פוסיטון

New member
עדכון- עדיין מחזיק מעמד. עדיין ישתופעות לוואי

והופיע תאבון חדש/ישן ומוגבר ואני לא מדבר על אוכל... יש יתרונות...

פוסיטון

New member
היום החמישי...

היום היום החמישי להפסקת העישון! 0 סיגריות, תופעטות הלוואי קטנו משמעותית, שתיתי המון מיים , ישלי מידיי פעם צורך להדליק ואזאני שותה או מתחיל לאכול משהו. אבל כנראה שאני מאוד נחוש כי אני לא מעלה על דעתי להדליק סיגריה.

grinberg

New member
כל הכבוד תמשיך כך

נראה לי שלוקח משהו כמו 3 חודשים עד שיפסיק לגמרי "לבוא לך סיגריה". תקנו אותי אם אני טועה.

למיטב זכרוני, כחודש.

אבל, היות שכבודו היה מעשן כבד ממני - ייתכן שיקח לו יותר זמן. ובכל מקרה, איזה תותח
!

למעלה