היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים../images/Emo42.gif

בר רפאלי, הדוגמנית והשחקנית המגלמת את נועה צוקרמן ב"פיק אפ" תגיע ב-21:40 ל-BlogTV ותענה לשאלות הגולשים בפורום בראיון שווה במיוחד.
צמד הראפרים וכוכבי הריאליטי "החיים על פי Y" ביגי ושורטי, יגיעו ב-22:30 ל-BlogTV וישיבו לשאלותיכם. היכנסו לפורום "ערוץ yesY" ושרשרו להם שאלות. לבלוגTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
פורום צילום - עיבוד דיגיטלי D35 מזמין אתכם לעצב כרטיסי שנה טובה שיכללו תמונה שצילמתם ואולי תזכו בהגדלת תמונה לגודל 50/70 + למינציה! לפרטים נוספים, הקליקו כאן.

dark max

New member
נצל"ש ראשון

פעם ראשונה שאני הייתי הראשונה שניצלשה את תפוז XD

dark max

New member
נצל"ש אמיתי

מי פותח/ת מחר שרשור שבועי? אם אפחד, אני יכולה?

keep smiling

New member
אמ...אמ...ארג. >: ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

אני, אני, הייתי בחגיגות עשור המחורבנות של הבצפר היסודי שלי אומשו, ו..ו...היה מטריד, והמחנכת שלי מכיתה ו' באה ודיגדגה אותי בבטן. דיגדגה אותי בבטן! 0ס ו..ו... סתם היה קקי. >: חיבוק, מישו? ;;

keep smiling

New member
דגדוג ממך? ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

אני מוכנה להסתכן. [: אבלבל, לא מהמחנכת מכיתה ו'! ;; מה עשיתי לה, מה? כל המורים שלי פדופילים. X: הרב שלי ביקש ממני את המספר שלי, המחנכת לשעבר דיגדגה אותי... מחר המורה למת' תבוא ותנסה ללטף אותי? 0ס [אה, שנה שעברה המורה להבעה צבטה אותי, זה אומר משהו? XD ו..המורה לספרות קוראת לי 'כוכב'....XD]

הייתי אומרת שזה....מטריד X:

יש לנו מורה שגם קצת מוזר אבל הוא גאון רחפן אז זה מובן.....הוא קורא לנו "בנותיי" ועוד כל מיני דברים... כשהוא מצמצם איברים במשוואות הוא אומר "זה הורג את זה" XD הוא המורה הכי נחמד בבי"ס ^^ אבל דיגדוג?@.@ צביטה?><מספר....? <.< בי"ס מוזר יש לך

keep smiling

New member
ספרי לי משו שאני לא יודעת?../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

XD נו, אבל זה ברור שהרב יתחיל עם תלמידה. טוב, אצלנו כבר היו תלונות לגבי הטרדות מיניות ורבנים. םם; אני הקורבן הבא? 0ס [זה כמו עם האוטובוסים. XD כששלוש תלמידות נדרסות בשבוע, לפי הסטטיסטיקות אני הבאה! <:]

XD

עזבי את הסטטיסטיקה, ע"פ הסטטיסטיקה אם יש 9 נשים ואחת בחודש התשיעי זה אומר סטטיסטית שכולן בהריון חודש ראשון XD

Fay Wood

New member
הווו קיפיי *חיבוקעע* ../images/Emo168.gif

אנשים מטרידים OO; תכי אותם! מהר!! OO אזאז, איך היה אתמול עם הקטינים..? ._.;

keep smiling

New member
את לא מבינה מההודעה שם?P: ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

._.; מגעיל. XD אבל הסתובבתי עם לי ושקד ברחבי שהם [המרכז.
], והיה חביב. <:

למעלה