היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo72.gif

ב-18:00 מיד לאחר סיום התוכנית "ביקור בית" יתארח בפורום ביקור בית ד"ר דניאל בן דב, מנהל מיון מבית חולים כרמל ויענה לשאלות בנושא רפואת חירום
ב-21:00 יתארח שמר ארזי, M.A בחינוך מיוחד, מנהל "מרכז העצמה למתבגר" בתיכון עירוני י"א בת"א, מסגרת במענה אישי לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים בתחומים הרגשי, ההתנהגותי והלימודי. ארזי יענה על שאלות הנוגעות לדרכי הטיפול בכלל ולשירותי בית הספר בפרט עבור תלמידים לקויי למידה בבית הספר התיכון. שרשור השאלות כבר נפתח בפורום הפרעות קשב ADHD, ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם
יחיאל אלקבץ- עומר שגיא והטייס הכי חתיך ב"טרנס איירליינס", יגיע ב-21:40 ל-BlogTV ויענה על שאלות הגולשים. אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו בפורום פיק אפ http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1308&msgid=61841110
תפוז אנשים ו- NMC מחלקים לכם 4 כרטיסים זוגיים להופעה של אפרת גוש . רוצים לזכות בכרטיס? הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=37481

../images/Emo41.gifשאלון קטנטן../images/Emo41.gif

טוב, אז עד שמישהו יתרגם את הפרק ה50 (שיצא כבר בגרסא ללא כתוביות ד"א) חשבתי שננעים את זמנינו בשאלון קצרצר
איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? דרגו (1.פתיחה ראשונה, 2.סיום שלישי וכו')
איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? נמקו ^^
אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה?
שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו
ולשאלה האחרונה- שאלת
למי שעדיין לא הגיע לפרק 34 מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן? >< תביאו נימוקים יאללה, תענו ^^

עונה ראשונה ^^

לעצמי XD ^^"
איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? דרגו טוב, דירוג השירים שלי: 1. הפתיחה השניה 2. הסיום השלישי 3. הפתיחה הראשונה 4. הסיום הראשון 5. הסיום הרביעי 6. הסיום השני
איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? נמקו ^^ טוב, אני יותר אוהבת את הגרסה המלאה... לדעתי ב99 אחוז מהמקרים באנימות, הגרסה המלאה של שיר הרבה יותר יפה מהמקוצר ^^ זה יותר ארוך ויותר יפה D:
אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה? הרמ...כמובן שזה תלוי באיכות של הפתיחה והסיום הבאים.... בעיקרון בקשר לשיר סיום אין לי בעיה שיחליפו אותו, כי אני לא מתה עליו....אבל חסר להם שיחליפו את הפתיחה הנוכחית באיזשהו סתם משו זבל ):<
שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו טוב, לי אישית זה יוצא טוב כי אני אהיה לפני פסיכו אז ככה לא יהיה פרק ואני לא אפסיד כלום ולא אבזבז זמן עליו.... אבל בעיקרון בכלליות אני מעדיפה פרק כל שבוע מאשר ספיישל ואח"כ חוסר פרק
ולשאלה האחרונה- שאלת למי שעדיין לא הגיע לפרק 34 מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן? >< תביאו נימוקים (ספויילרים למי שלא הגיע לפרק 49 מכאן והלאה) טוב, לדעתי זה אחד מהקפטנים מן הסתם.... ברור לדעתי שזה לא איצימארו כי זה יהיה צפוי מידיי, אז....אממ... אולי זה רנג'י? D: תודו שזה יהיה מפתיע XD סתם...אממ לא יודעת, אולי זה מהקפטנים שעדיין לא הכרנו, אולי הבת הקופצנית ההיא מהשיר פתיחה שתוקפת את צאד... היה אותה פעם בסיומת נלחמת עם יורואיצי אז אולי היא רעה....או שאולי יורואיצי? @.@ זה יהיה מפתיע על רמות >< או שזה אולי האיש עם הכובע? הוא הרי היה קפטן פעם...אז אולי הוא מתכנן להרוס את סול סוסייטי כנקמה ולשלוט על העולם מואהאהאהאהאה וואו, נסחפתי XD

Fay Wood

New member
גמני עונה ^-^ ../images/Emo168.gif

איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? דרגו (1.פתיחה ראשונה, 2.סיום שלישי וכו'): 1. שיר פתיחה שני *.* 2. שיר סיום שלישי 3. שיר פתיחה ראשון 4. שיר סיום ראשון (אבל רק את הגרסה המקוצרת) 5. שיר סיום רביעי את השיר סיום השני פשוט לא סבלתי >< איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? נמקו ^^ אני אוהבת יותר את הגרסה המלאה של השירים, חוץ מהשיר סיום הראשון- הגרסה המלאה היא 5 דקות שלמות פור גאד סייק X_X אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה? אני ממש אוהבת את השיר פתיחה שיש עכשיו והייתי שמחה אם הוא היה נשאר, אבל הציורים כבר ממש לא קשורים לעלילה (אישידה, האנאטארו, ועוד שאי אפשר לרשום בלי לספיילר ^-^;) ושיר חדש להדבק אליו לא יזיק ^^; השיר סיום- להחליף. ומהר. הוא פשוט שמח ועליז מידי. הפרקים בזמן האחרון ממש עצובים ומותחים, ובסוף- "האפי פיפול!" >>; להחליף. שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו מהה?!?! ברור שפרק בכל שבוע! שני פרקים בבת אחת זה מצוין, אבל אחרי זה צריך לחכות שבועיים שלמים לפרק הבא באיכות טובה T-T
מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן? >< תביאו נימוקים T__________________T אני נמנעת. T-T

shui chan

New member
נכנסת לי למוח ולקחת את התשובות אה?

]: לפחות לגבי הדירוג של השירים זה בדיוק מה שהתכוונתי לעשות ;-;~

Fay Wood

New member
אה... סורי ;-; ../images/Emo168.gif

כע, אני קוראת מחשבות/מבארת הכרה מוצלחת במיוחד D= אומשו ._.; אהה..אהה.. גומנאסאיי? ;-;

JeeChan

New member
תורי לענות D:

* איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? 1. פתיחה שניה. 2. שיר סיום שני. 3. שיר סיום שלישי. 4. שיר פתיחה ראשון. 5. שיר סיום ראשון. 6. שיר סיום רביעי. * איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? את הגירסה המלאה ברוב המקרים D:, תמיד כיף לשמוע את השיר המלא =] * אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה? בקשר לשיר הסיום הרביעי, אני חייב דחוף שיר חדש, אני ממש לא אוהב את השיר הזה, אני כל הזמן מדלג עליו. אממ זה שאלה קשה בקשר לפתיחה, כל מה שאני יכול להגיד זה שאני אשמח לקליפ חדש, אבל אם הם לא יצליחו לעשות שיר יותר טוב מהשיר פתיחה השני, *מרים ידיים ומנופף*, כולם עוזרים לי להתנקם בהם P:, חח סתם D:. * שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו. פרק כל שבוע, איך אפשר לחיות בלי פרק של בליץ' פעם בשבוע ?_? D:. *ולשאלה האחרונה- שאלת למי שעדיין לא הגיע לפרק 34 מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן?
אממ אממ אני יודע מי היה קשור לרציחה, לא שאני אגלה ^_^, אבל אני לא יודע אם הדמות ההיא רצחה אותו.

shui chan

New member
../images/Emo41.gifעונה../images/Emo41.gif

איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? דרגו (1.פתיחה ראשונה, 2.סיום שלישי וכו') כמו שכבר נרשם - 1. שיר פתיחה שני. 2. שיר סיום שלישי. 3. שיר פתיחה ראשון. 4. שיר סיום ראשון. [רק אצלי אני מתה על הגירסה המלאה *-*] 5. שיר סיום רביעי. 6. שיר סיום שני. איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? נמקו ^^ למען האמת בכל השירים שאני אוהבת כלומר ה-4 הראשונים לפי הדירוג אני אוהבת את השירים מלאים. למרות שבהתחלה לא מאוד אהבתי את מה שעשו לשיר פתיחה השני לאחר כמה פעמים ששמעתי הגעתי להחלטה שהגרסה המלאה לא מורידה מהשיר [: אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה? סיום חדש לא אכפת לי כי הזה די גרוע אבל פתיח חדש? ]: למה? הוא כל כך יפה.. לרוב לפני שאני רואה כל פרק אני פשוט רואה את הפתיחה פעמים-שלוש [: שיר יפה+קליפ יפה - צריך יותר מזה? שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו ברור שפרק כל שבוע~ אלא אם אהיה חכמה ופשוט אתאפק אם לראות את הפרקים האלה לאמצע השבועיים וככה לא ארגיש בחסך. ^_^; ולשאלה האחרונה- שאלת למי שעדיין לא הגיע לפרק 34 מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן? אני טיפשה וקראתי ספויילרים ]: לכן לא אציין את מה שיש לי להגיד ;;~ [טיפשהטיפשהטיפשה] דר"א - אחלה שאלון וכל הכבוד על היוזמה <:

dark max

New member
עונה ^____~

איזה שיר אתם הכי אהבתם עד עכשיו? דרגו (1.פתיחה ראשונה, 2.סיום שלישי וכו') פתיחה ראשונה... לאחרים לא ממש הקשבתי [העברתי את השירים...] איזה גירסה של שיר אתם יותר אוהבים- את גרסת הTV המקוצרת או את גרסאת השיר המלאה? נמקו ^^ לא שמעתי את הגרסאות המלאות. אתם רוצים שיגיע כבר הפתיח החדש והסיום החדש או שאתם מעדיפים להישאר עם הנוכחים? למה? ראה שאלה 1. שבוע הבא יהיו 2 פרקיי ספיישל ושבוע אח"כ לא יהיה שום פרק. האם אתם מעדיפים כל שבוע פרק בליץ או 2 בשבוע ואח"כ לא? נמקו כל שבוע פרק, כי אחרת אני אהיה במתח למשך שבועיים
ולשאלה האחרונה- שאלת
למי שעדיין לא הגיע לפרק 34 מי לדעתכם הרג את קפטן אייזן? >< תביאו נימוקים האמת, אין לי מושג... יש סדרות שהולכות על צפוי - ואז זה יהיה קפטן השועל... אבל יש סדרות שהולכות על לא צפוי... ואז זו תיהיה הסגנית שלו שהולו נכנס בה... היא לא זוכרת דבר ממה שקרה ואחר כך היא תישבר, אולי תתאבד... שניה, אם אני מעלה את האפשרות הזו זה לא הופך את זה לצפוי?
זניח
.

Fay Wood

New member
גאד, איך שאיכות גרועה יכולה ../images/Emo168.gif

להרוס פרק ;; הרגע ראיתי פרק 49 באיכות טובה ואני ממש בוכה עכשיו ;-; זה אחד מהפרקים הכי יפים והכי עצובים ומרגשים שהיו עד עכשיו בבליץ', לדעתי. הם תיארו בדיוק איך שכל דמות הרגישה עד שכמעט היה אפשר להכנס להם לראש. איך שאיכות גרועה יכולה להרוס לך את הפרק >< כשראיתי את הפרק בפעם הראשונה לא הגבתי ככה ;; זה היה פרק כל כך יפה ;-; תגובה קצת מאוחרת לפרק אבל שיהיה.. X_X; בוהו ;;

כל מילה T^T

אני ראיתי בהתחלה בלי תרגום ובאיכות לא משו.... פעם שניה שראיתי עם תרגום ואיכות טובה- זה היה הבדל כ"כ גדול....עמדו לי דמעות בעיניים.....את כ"כ צודקת, כל דמות היה אפשר להיכנס אליה T_T

dark max

New member
לדעתי אין הבדל כזה גדול...../images/Emo4.gif

הלכתי לישון לפני שייגלו אותי... בעע!!! לילה טוף ^___^'...

למעלה