היום בתפוז
14.12.04

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif כל מה שלא קשור לפורום ../images/Emo26.gif

מה קורה כולם
איך החופש
|סופגניה

מה יש שם?

דרך אגב יונתן אני חוללללללללללללללללללללללללללללההההההההההההה עליך!! אין עליך !!!

shaisagi

New member
טוב שהיה וטוב שנגמר...

זה מה שאני יכול להגיד על החופש הזה!! יאללהה טוב שהזמן עובר מהר ככה גם השנה תיגמר ונגמור עם הלימודים לתמידדדדדדדדדדד

shaisagi

New member
פעם עשירית אני בן...ואני לא אתפלל

אם היית מכירה אותי היית יודעת שאני יעדיף להיות 3 שנים בהכי קרבי שיש ולישון לייד ערבים ולא להיות שנה בבצפר!!! אני שונא את המוסד הזה יותר מכל דבר...יאללה שיגיד ה7.7 ואז סיימתי עם הזין הזה!!!(ב7.7 יש לי בגרות בג"ג אז בגלל זה אני מסיים מאוחר)

dannyshadow

New member
אני בן

דבר שני, תאמין לי. נכון, כול החיילים אמרו ככה. כשתגיע לצבא, אתה תבין למה אני מתכוון, אם יתקעו אותך במחסום שאתה בקושי יושן וזה משעמם מוות, או שתהיה נהג הובלה. החיים בצבא קשים. תחיה את החיים כשאתה עוד נחשב נער. תאמין לי.

shaisagi

New member
משעמם???כנס שנייה...

שיעור אזרחות לא משעמם???שיעור חיבור לא משעמם??? תאמין לי שלשמור במחסום אומנם זה משעמם רוב הזמן אבל אפשר להסתדר עם זה כי בסה"כ אתה עם עוד כמה חיילים איתך ולא לבד!! אתה כבר עשית צבא???

dannyshadow

New member
זה אח של דני

עכשיו אני בצבא, גדוד ארז, עזה, מחסום. תאמין לי, דבר ראשון בסיס טירונות ובסיס סדיר זה משהו אחר לגמרי. כשאתה בא לבסיס קבע אתה בדרך כלל בא לבד. ולא מכיר שם אפחד. ותאמין לי, אתה עם חבריםם, בסדר, אבל כול הזמן עסבוקים בלבדוק תיקים ואישורים וזה פשוט משעמם... אני הלכתי החוצה (יש לי שלוש ימים חופש עכשיו. .אחרי 10 ימים) אז אם תרצה לשאול משהו על הצבא שאל, גם דני מבין בזה. בי

shaisagi

New member
אם אתה אומר מי אני שיתווכח איתך...?

אוקיי סבבה...אני מקווה שהשירות שלי לא יהיה משעמם כי אז אני ישתגע והם יצטערו שגייסו אותי בכלל...חחחח

shaisagi

New member
כל מסיבה של שמיניסטים יש ילדים

כל מסיבה שאמורה להיות מסיבה אדירה של השמינסטים הופכת להיות מסיבה סתמית עם ילדים קטנים...ואז נוצר מצב שהמסיבה מאבדת מהערך שלה וזה מבאססס... אבל אין מה לעשות אפשר להבין את הילדים הקטנים שהם תמיד רוצים להיות במסיבות של הגדולים... אני היום בן 18 ואני נכנס למועדונים של בני 23+ והם חושבים עליי אותו הדבר...

ליונתן?למה?אתה?אף?פעם?לא?עונה?כנס..

תענה לי כבררר??? למה אתה לא מתייחס אליי??? אני כתבתי לך הרבה בפורום ואתה לא עונה לי... טוב לא משנה העיקר שתענה לזה חחח... רציתי לדעת מאיפה אתה?? ומה התאריך לידה שלך?. ואתם בא לככם (השחקנים של ראש גדול) לעשות מפגש מעריצים באיזשהוא עיר.. אפשר בתל אביב.. או איפה שתרצו.. ואפשר לעשות את זה אצלי בבית... חחח... אני מזמינה... כולם עליי..!!! אין לי בעיה ברצינות וההורים שלי מרשים..!! אז ברצינות אתם רוצים???? אפשר לעשות מפגש מעריצים של 50 ילדים ואתם כל השחקנים מה אתה אומר?? כי יש לי חדר אירועים... בביניין אז אפשר לעשות או שאפשר לעשות בחצר של דודה שלי (בית פרטי) טוב מאמי???? אני לא צוחקת איתך תענה לי ותגיד מה אתה חושב..?? אם אתם רצינים אני ישאיר טלפטו בפרטי ונקבע טוב???? אני גמורה מעייפות, אז עפתי לישון... 2אה2ה שלא ת*גמ7 לע!לם: 0פ*7 ק7נ*...!!! איייי לבבבבבב יוווווווווווווו...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פלליייזזז תסכימווו?????????????? אוהפתותך המוני: ספיר..!!

בטח שאני עונה..

אם לא עניתי.. סליחה זה לא היה בכוונה.. אז אני מרעננה.. ונולתי ב28 ל6.. כתבתי את זה כבר איזה 10 פעמים ביום מים האחרונים.. חחח ולא נכון היה ממש כייף במסיבה זה כן היה מסיבת שמיניסתים.. וכן היתה אחלה סלקציה.. וחוץ מזה מה אכפת לי אם יהיה לידי ילד בן 16 כל עוד כייף לי שם. ויש לי את חברים שלי לרקוד אץם.. מה אכפת לי גם ככה אני לא רוקד איתו.. ובכלל אני לא הלכתי ואני גם לא חושב שאני ילך למסיבות של 20+ בשביל מה?? מה זה יתן לי.. אם יש מקום שהוא לגיל שלי.. והמוזיקה שם טובה.. ואין ערסים.. אז למה לא ללכת אליו.. חוץ מזה שהרוב היוא שמיניסטים.. ולהפך.. אני דאגתי שיכניסו ידידות שלי שהם ב-י.. והיה ממש כייף אתם.. אז זה באמת לא נורא..

למעלה