היום בתפוז
14.12.04

shirazei7

New member
אממ

סבבה אולי לך זה לא מפריע שיהיו בנות קטנות (טוב זה גם לא אמור להפריע).. אבל לי אין מה לחפש במקום שיש בו בנים יותר קטנים ממני...

shaisagi

New member
יהונתן אחי ערסים זה לא דבר רע!!

אני לא יכול להכחיש שיש בי קצת ערסיות...כי זה לא דבר רע כל עוד אני לא מזיק לסביבה...ואפילו אני תורם לה...ואני רוצה שתגדיר לי מיהו ערס בשבילך?

חח הגדרה של ערס

ערס במסיבה בשבילי.. זה מישהוא מתלהב.. שחושב את עצמו.. שנגיד יתחיל עם ידידה שלי.. והיא לא תרצה והוא לא יעזוב אותה כל המסיבה עד שתלך לדבר איתו.. ובסוף הוא אפילו יעים עליך..

תסתכל אם במקרה יש לך מסר......

אני שלחתי לך הודעה ואתה, לא עונה, אם אתה כבר כבר בפורום אז מה אכפת לך להסתכל אם יש לך מסר, בבקשה תסתכל ותענה........

shaisagi

New member
אחי זה לא ערס!!!

זה עבריין!!! גם רוסי יכול לעשות את מה שאמרת!!(במידה ואין דבר כזה רוסי ערס) בתפיסת עולם שלי אני חושב שערס זה אחד מעדות המזרח(אני מהעדות האלו) ערס זה אחד שמקלל כל היום,מחזיק מעצמו שולט וגם מאיים בסופו של דבר ומבצע...זה ערס בשבילי!! שאמרתי שאני ערס במידה מסויימת זה כי יש דבר אחד שמאחד ביני לבין הערסים...זה המוסיקה(דיכאון) חוץ מזה אני לא ערס...

shaisagi

New member
יהונתן כנס כנס...

אחי לכל מסיבה מכניסים את הבנות...באשדוד לא משנה איזה מסיבה יש כלומר של איזה גילאים בנות בגילאים 16-17 נכנסות בלי בעיה..גם אם המסיבה היא מ18+ בנות זאת לא הבעיה אלא הבנים שהם בני 16 שמשחקים אותה גברים כי הם נכנסו למסיבה של "הגדולים" והם מחפשים להתבלט...כמו שאמרתי אני בעד בנות קצת יותר קטנות כי הם הכי זורמות!!

Ben LeVi 232

New member
יונתן- פעם הבאה לעשות את זה ../images/Emo32.gif

זה לא קשור לפורום תסכימו איתי, אז
פותר את הבעיות. אם כבר יש אחד כזה אז לשרשר אליו, אם לא- לפתוח בעצמכם.

היום בתפוז../images/Emo43.gif14.12.04

הערב ב-17:30 תגיע ספיר דרמון, הכוכבת הצעירה שמשחקת את יעל בסדרה הפופולארית "ראש גדול". אתם יכולים להשאיר שאלות בפורום הרשמי של הסדרה.
ב-19:00 יגיע הפיזיולוג דרור שגיא לפורום דיאטות ואורח חיים בריא. אתם מוזמנים לשאול אותו שאלות בפורום.
ניסים אמון,שהנחה את "סוד האושר הפנימי" בערוץ 8 ואת "התחדשות" בערוץ החיים הטובים, יתארח הערב ב-20:00 בפורום עולם המיסטיקה ויענה לשאלותיכם.
ו... החלק היומי של הפאזל שלנו נחשף כבר היום, במסגרת המשחק "חפש את המטמון". חבילה של מתנות מפנקת אולי מחכה רק לכם. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=27730

LillipooT

New member
חג שמח מפורום דוסון קריק! ../images/Emo138.gif

חג שמח לכל הפורום!

ayeltush1

New member
אוף החופש ניגמר !!ביאוס../images/Emo4.gif

חוזרים לבית הכלא חח כלומר בית ספר לאאאאאאאאאאאאאא מקווה שכולכם נהנתם בחופש כי לא נירא לי שיש עוד חופשה בקרוב מחר היום האחרון תנצלוווווווווו אותו לאאאאא
לצערי יש לי מלא שיעורים עוד לסיים חח דחיתי דחיתי ובסוף צריך לעשות אותם חחחחחח איילת

ayeltush1

New member
חחחח אלווי והיה אפשר לשכח.....

מהשיעורים מהמושג הזהההה חחחח יש לי חמישה דפים קשים במתמטיקה שתי דפים מעצבנים בלשון להתכונן למבחן במדעים ובטח בעוד כמה מקצועות שלא בדקתי חחח לכולם תהנו היום היום האחרון לאאאאאא איילת

shaisagi

New member
יש לך חיים יפים!!!

לי עוד חודש יש בגרות במתמטיקה עוד שבועיים בגרות בתנ"ך... עוד שלושה שבועות בגרות באנגלית... עוד חודש וחצי בגרות בחיבור... וזה רק מועדי החורף!!! את מועדי הקיץ אני לא יגיד לך כי את תתחרפני... הצרות שלך זה הגן עדן שלי!!!

s h s h

New member
תחשוב שאחרי עוד כמה חודשים יותר לא

לומדים!!!!! עכשיו הבגרויות והמבחנים נראים כמו סיוט... אחר כך הכל ייגמר

BARBY14

New member
יונתןן כוסון שליי

בקשה אחת..:) פעם הבאה שתהיה מסיבה תודיע מתי היא איפה היא ופרטים עליה כדי שנוכל לבוא ולפגוש אותך!!ולהנות כמובן=) אוהבת אותך בטירוףףףףף

למעלה