היום הסרט "כסף טיפש" מגיע לישראל

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל

deltaZer0

Member
:poop::poop::poop::poop:

התת-רמה הזאת הינה בכל היבטים האפשריים, רק משקפת את המצב שהדורות הצעירים נקלעו עליו.
ויחד איתם, כבר נקלע כול העולם.

כלומניקים, בכול פינה נמצא המון של כלומניקים, בלתי-משכילים, בלתי-תרבותיים, שלא קראו ספר אחד בחייהם, שלא ביקרו באף מוזיאון ראוי ולא באופרה.
אספסוף עם חוסר IQ מוחלט, זבל עם גנום פרימיטיבי של קוף בלתי-מפותח נושאי אינסטינקטים פרימיטיביים בלבד ובלתי-נשלטים כמו תאוות בצע ופחד...

dw

Well-known member
מנהל
ראיתי אותו היום.
אהה, לא משהו. נגיד ציון 7.
העלילה אכן לא מרגשת, אין חיבור לדמויות ולאנשים כמונו מהתחום הסרט לא מחדש, אך עדיין, אין הרבה סרטים על שוק ההון, לכן אפשר ללכת אבל תורידו ציפיות.
הוא בפירוש פחות טוב ממכונת הכסף, הזאב מוול סטריט וכמובן הסרט הכי הכי מוצלח בנישה הזו - וול סטריט, של אוליבר סטון.
( ומי שעדיין לא ראה? סרט חובה.
)

היום משווקים מניות לא לפי הערך (שיטת וורן באפט) אלא לפי ה"פוטנציאל".. שזה משהו שקל לפמפם ולנפח. כמובן ברוב המקרים מתברר כמפח נפש. בכלל נראה שהפסיכולוגיה של ההמונים זה הכי חשוב ואת זה אפשר לבנות במדיה החברתית ועל ידי "אנליסטים" שמשלמים להם לפי השורה...

deltaZer0

Member
עדיף לכם כבר לראות את זה, אפילו אם ראיתם בעבר, כי כעת זה מקבל משמעות נוספת...
...it's clickable

click to watch

click to watch

נערך לאחרונה ב:

dw

Well-known member
מנהל
עדיף לכם כבר לראות את זה, אפילו אם ראיתם בעבר...

צפה בקובץ המצורף 100366

צפה בקובץ המצורף 100367
זה אחד הסרטים שאני אכן רוצה לראות. מקווה שיקרינו מתישהו בטלויזיה המסחרית, כפי שמקרינים את הזאב.
ככל הנראה לא מגיע לקרסולי וול סטריט המקורי, שזה הסרט הקלאסי בנישה (לא ראיתי את השני אך מבין שמשמעותית פחות טוב), אבל יתכן שמתחרה בזאב ובמכונה.

dw

Well-known member
מנהל
אגב, סתם מסקרנות הצצתי עכשיו על גיימסטופ. טיקר GME.

מה אומר לכם? אכן חברה זבל. ההמון שהריץ את המניה ב 2021 נמחק ועדיין למה לעזאזל שמישהו ישלם על הפירמה ההפסדית הזו פקינג 4B$ ? |פנים|
לא במפתיע השורט על הזבל הזה גבוה (20%). בינינו? לגמרי מבין את קרנות הגידור (אלה שבסרט מוצגות כאויבי האומה) שמשרטטות את ההמון שמפמפם אותה.
האנליסטים צופים שגם ב 2024 הזבל הזה ימשיך להפסיד ובשאיפה ב 2025 יעשו 10 סנט. נו באמת. מי האידיוט לשלם על זבל כזה פקינג 14$ ?

קצת לא נעים לי מה white trash אבל הקרנות המקצועניות אכן צודקות. זה לגמרי נייר לשורט. |ערפד|
הניירות שלנו בארץ פי אלף יותר טובים מהזבל הזה.
הסיכון העיקרי לשורטיסטים אלה אותם המוני ריטייל אהבלים, אלה שמפרגנים להם בסרט.

deltaZer0

Member
אגב, סתם מסקרנות הצצתי עכשיו על גיימסטופ. טיקר GME.

מה אומר לכם? אכן חברה זבל. ההמון שהריץ את המניה ב 2021 נמחק ועדיין למה לעזאזל שמישהו ישלם על הפירמה ההפסדית הזו פקינג 4B$ ? |פנים|
לא במפתיע השורט על הזבל הזה גבוה (20%). בינינו? לגמרי מבין את קרנות הגידור (אלה שבסרט מוצגות כאויבי האומה) שמשרטטות את ההמון שמפמפם אותה.
האנליסטים צופים שגם ב 2024 הזבל הזה ימשיך להפסיד ובשאיפה ב 2025 יעשו 10 סנט. נו באמת. מי האידיוט לשלם על זבל כזה פקינג 14$ ?

קצת לא נעים לי מה white trash אבל הקרנות המקצועניות אכן צודקות. זה לגמרי נייר לשורט. |ערפד|
הניירות שלנו בארץ פי אלף יותר טובים מהזבל הזה.
הסיכון העיקרי לשורטיסטים אלה אותם המוני ריטייל אהבלים, אלה שמפרגנים להם בסרט.

פשוט לא ניתן להבין את עומק המשחק הוול-סטריטי והיקפו, כאשר אתה חיי ונושם בסקלה המקרוסקופית של אחוזת הבית בלבד.
זה דומה לניסיון להציץ לכל העולם(וללמוד אותו) ע"י חריץ המנעול של חדרון הקטן ובלי לצאת ממנו.
(הייתי מייחס את האמירה לכל תחום החיים)

נ.ב.

נערך לאחרונה ב:

dw

Well-known member
מנהל
פשוט לא ניתן להבין את עומק המשחק הוול-סטריטי והיקפו, כאשר אתה חיי ונושם בסקלה המקרוסקופית של אחוזת הבית בלבד.
זה דומה לניסיון להציץ לכל העולם(וללמוד אותו) ע"י חריץ המנעול של חדרון הקטן ובלי לצאת ממנו.
(הייתי מייחס את האמירה לכל תחום החיים)

נ.ב.
הזבל הזה של GME נסחר בשווי של 4B$, שזה יותר גבוה מניו מד. זו שמרוויחה כל יום מיליון דולר. כל יום! אבסורד.
הזבל הזה רק מפסיד, ובעוד שנתיים צופים שיעשו 10 סנט למניה. דבר כזה צריך להיסחר בדולר, כפי שנסחר פעם, ולא 14$.
התימחורים בשוק המקומי משמעותית יותר נוחים מאשר בארה"ב.

אני לגמרי מצדד בקרנות שמשרטטות את הזבל הזה.

deltaZer0

Member
הזבל הזה של GME נסחר בשווי של 4B$, שזה יותר גבוה מניו מד. זו שמרוויחה כל יום מיליון דולר. כל יום! אבסורד.
הזבל הזה רק מפסיד, ובעוד שנתיים צופים שיעשו 10 סנט למניה. דבר כזה צריך להיסחר בדולר, כפי שנסחר פעם, ולא 14$.
התימחורים בשוק המקומי משמעותית יותר נוחים מאשר בארה"ב.

אני לגמרי מצדד בקרנות שמשרטטות את הזבל הזה.

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member
וכעת, תורו של מורינו וחברינו הנכבד:

זה היה לפני 3 שנים...

היום, אפשר להמשיך ולקלל את העולם ללא הפסקה...
אם אינך מבין את ההווה, הנך תישאר בעבר.

הסיפורים והעידן של MUNGER/BUFFETT תמו, אף אחד לא ירשה לך כיום, לשחזר את ההצלחה.
תוסיף לכך מניפולציות אדירות בנתונים הפונדמנטליים...

למעלה