היום יום הולדת-

קלייטון.ש

Well-known member
אהה.
כל אחד, פרשנויותיו ומה שנוח לו?
אז אני מינימליסטית חלקית. :)
וזה לא בורקס!!!! בורקיטס.

ומה השארת באוכל?
באוכל השארתי ספגטי עם גבינה צהובה, פפריקה מתוקה בשמן וקטשופ, בכל יום שלישי, כי זו משמעות החיים ובלי זה אין לחיים שום טעם ואפשר כבר לגמור אותם.

סופהו 1

Well-known member
זה לא אזני המן כי אם פטאייר.

המילוי הקלסי הוא תרד (סבאנח') אבל אפשר למלא בגבינות, בשר או במה שרוצים.

בפטאייר שלו
- קמח, שמרים, סוכר, חלב, מים, שמן, מלח.

באזני המן, כאלו, לדוגמא:
קמח, שמרים, סוכר, מלח, מיץ, מים, שמן.
גם אצל הנ"ל יש אזני המן מלוחות -קמח, שמרים, מים, מלח, שמן.

הקיצר, לא מוצאת הבדלים משמעותיים בין שני הבצקים. אולי בהכנה? בסגירה?
(כשהמשלוח יגיע, אוכל גם לטעום ולבדוק)

GoldenEyes

Well-known member
בפטאייר שלו

באזני המן, כאלו, לדוגמא:

אם לסמוך על הדואר , תקבלי את החבילה ביום העצמאות :p

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בפטאייר שלו

באזני המן, כאלו, לדוגמא:

הפטאייר המוכרים הם בגדול מאפה של בצק שמרים בסיסי (אותו בצק שממנו מכינים פיתות, לחם פשוט וכו') עם מילוי מלוח כלשהו אפויים בתנור.

הנפוצים ביותר הם הפטאייר במילוי תרד וקצת פחות במילויי גבינה.

בגלל הצורה המשולשת הם אכן דומים לאזני המן אבל הגודל של פָטִירֶה ממוצעת (פטאייר זה ריבוי של המילה פטירה) הוא בערך פי 3 מאוזן המן ממוצעת.

סופהו 1

Well-known member
אזני המן עם תרד???
אם שף ידוע, ברשת מסעדות ידועה, יכול להגיש אזני המן במילוי בשר בקר טחון, ואם בסעודת פורים הוגשו אזני המן במילוי עוף ופטריות, מה רע באזני המן עם תרד?

מסתבר שממש לא משנה מה הבצק ומה המילוי. "חשוב שהמאפה יעבור לישה, הרתחה, אפייה, טיגון, נגיסה ובליעה וכל מה שעוד עולה בדעתכם, כך שתוכלו להילחם ברשע ולהשמיד אותו במו ידכם ובמו פיכם."(הדר בן יהודה, הספרנים)

GoldenEyes

Well-known member
מה זה דואר? מי עדיין שולח חבילות בדואר?

הרי השיח מתכנן מפגש בדובאי והוא יביא את המשלוח בעצמו.
אהההההההההההההה
טוב נו , נחכה לדובאי :)

מי שולח חבילות בדואר ? :) מסתבר שהרבה , בגלל זה הם קורסים ולא מסוגלים לספק חבילות בזמן הנכון ליעד הנכון :)

סופהו 1

Well-known member
אהההההההההההההה
טוב נו , נחכה לדובאי :)

מי שולח חבילות בדואר ? :) מסתבר שהרבה , בגלל זה הם קורסים ולא מסוגלים לספק חבילות בזמן הנכון ליעד הנכון :)
מזל שכל עסקי המזון, העסוקים במשלוחי מנות בימים טרופים עלו, אינם תלויים בשירותי הדואר.

שליחים טסים בכבישים (גם בניגוד לכיוון התנועה), נוסעים על המדרכות, מעברי חצייה, איי תנועה והמנות מגיעות לוהטות.
זה שירות.|פנים|

GoldenEyes

Well-known member
מזל שכל עסקי המזון, העסוקים במשלוחי מנות בימים טרופים עלו, אינם תלויים בשירותי הדואר.

שליחים טסים בכבישים (גם בניגוד לכיוון התנועה), נוסעים על המדרכות, מעברי חצייה, איי תנועה והמנות מגיעות לוהטות.
זה שירות.|פנים|
מה שנכון נכון

צליליתה1

Well-known member

זה שירות.|פנים|

לא רחוק מביתי יש גן ציבורי, שבעצם מתפקד כמדרכה. בזמנו, כשהיו לי חיים, והייתי יוצאת בערב, לא הססתי להסתובב שם בחושך למרות כל מיני משתינים בשיח, חושפים ברבים, וכו. אחרי שפגשתי זוג חזירים מלקקים את הפח, ונודע לי על שליח פיצה שקיצר דרך הגן וריסק לשכנה שלי את האגן, התחלתי להטריח את עצמי ללכת בדרך הראשית ה(קצת יותר ) ארוכה - עם תאורה מלאה. שם לא פגשתי חזירים (מכירה כאלה שפגשו) אבל בהחלט היו שליחים טסים.

GoldenEyes

Well-known member
לא רחוק מביתי יש גן ציבורי, שבעצם מתפקד כמדרכה. בזמנו, כשהיו לי חיים, והייתי יוצאת בערב, לא הססתי להסתובב שם בחושך למרות כל מיני משתינים בשיח, חושפים ברבים, וכו. אחרי שפגשתי זוג חזירים מלקקים את הפח, ונודע לי על שליח פיצה שקיצר דרך הגן וריסק לשכנה שלי את האגן, התחלתי להטריח את עצמי ללכת בדרך הראשית ה(קצת יותר ) ארוכה - עם תאורה מלאה. שם לא פגשתי חזירים (מכירה כאלה שפגשו) אבל בהחלט היו שליחים טסים.
מכת מדינה השליחים האלה עם הקטנועים
אני רואה את זה כל הזמן , טסים במדרכות באין כניסה , לפני כחודשיים היתה בבנין לידי תאונה , מישהו יצא מהחניה , ובא קטנוע על המדרכה נגד כוון התנועה בכלל ונכנס ישר במכונית ועף לצד השני.
כמובן שנהג המכונית אשם , מה פתאום יצא מהחניה ? מי הרשה לו ?

למעלה