היום יומולדת לילדה הכי מדהימה בעולםם|!

היום יומולדת לילדה הכי מדהימה בעולםם|!../images/Emo99.gif

מאיו'שששש!! [אני מזהירה - אני גרועה בברכות
] יפה שלייי שיהיה לך המון המון מזל טובב! תמשיכי להיות הכי מדהימה שיששש... אל תשתני!! בהצלחה עם שייני ובהכללל... תחגגי את היומולדת כמו שצריך ותנצלי את היום הזה עד הסוף...
אוהבת אותך הכי הכי שישש

gili600

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo151.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif

snoeyka101

New member
אהבה שלי,

שתהיה לך את היומולדת הכי כייפית שבעולם, תהני הכיהכיהכי שיששש!! המון בהצלחה בהכל במיוחד עם המדהימה שלך.. את הברכה החופרת כבר רשמתי לך=]] תודה על הכל שלמות שלי
, אני פה בשבילך תמיד ומתה עליךךךך
. סנואא גם מוסרת לך נשיקותתת

מאיוווווש../images/Emo99.gif

מלאמלא מזלטוב
הממ תמשיכי להיות מדהימה כזאת:] שתצליחי בהכל.. עם שייני וכאלו
שכל מה שתרצי יתגשם
והממ זה אומר שיש לך גם היום או מחר שנה עם שייני, לא?! אז מזל טוב לכן
-
- אני

SUFA theOUEEN

New member
אהובתייייייייייייי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שיהיהה מלא מלא מזל טובבב..
עד 120..אושרר כושר,הצלחה בלימודים חחח
ועםם שייני המדהימהה..
תמשיכייי להיות הילדההה הכי מדהימהההה בעולם ואל תשתנייי!!!
אוהבתותךךךךך הכייי שישש|לב
|עוגה
|עוגה
|עוגה

גולע

New member
שווודייתת=]../images/Emo99.gif

השוודית הכי יפה בעולםXDD
. שיהיה לך המון המון המון המון מזל טוב:]
. בהצלחה בהכוווווווווול, ובמיוחד עם שינייי
תהני, ושיהיה לך תמיד תמיד טוב=] וכמובן כול הדברים שאת מאחלת לעצמך, כי זה מגיע לך(; ~כן אני גרועה בברכותP:~ אוהבת אותך
תמייד פה

E j L o L y A a

New member
מזל טוב../images/Emo49.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מאיהההההההההה שיהיה לך הכי מזל טוב בעולםםםם שתקבלי כל מה שתרצי ממי שתרצי ומתי שתרצי... בהצלחה לך בחיים עם בנים ובסוסים.. מקווה שאת ושייני תככבו עוד הרבה בסיבובי ניצחון ושיהיה לכם בהצלחה ענקיתתתתתת באליפות!!! אוהבת אותך הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי בעולם=] אלה=]

2STRIPE

New member
אהבה שלי../images/Emo25.gif

מה כבר אפשר לאחל לכזאת שלמות?! תמשיכי להיות כזאת מושלמת ומהממת כמו שאת בהצלחה בהכל ובעיקר עם השמנמנה =] תחגגי את היום הזה כמו שרק את יודעת עם אנשים שכ"כ אוהבים אותך
המוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמון מזל טוב =]]

shirli0811

New member
מזל טוב אהובתי ../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif

הדיסק שיש לי בו תמונות שלך נמצא אצל גל אז אין לי תמונה לעלות
אבל בכל זאת אני מאחלת לך שתיהי תמיד מאושרת, שמחה, צוחקת. שתצליחי בכל מעשיי ידייך, ועם שייני המדהימונת
שתהני מכול רגע בחיים וכ' וכ' פה תמיד בשבילך אהובתי, מזל טוב

sAp14

New member
מזל טוב:]../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo213.gif../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

netapet2

New member
מאיההה ../images/Emo13.gif

הרבה הרבה הרבה הרבה מזל טוב, עכשיו הבנתי מה העיר אותי ב-9 בבוקר, התזכורת ליומולדת שלך D: שיהיה לך הרבה בהצלחה ברכיבה ובכל מה שתרצי
ב-
נטע

למעלה