היום לפני 13 שנה ובגיל 13 התגשמה תחזיתי מגיל 12 שבתוך חצי שנה תופסים את בן לאדן. זאת הייתה תחזיתי הראשונה. מאז היו לי תחזיות מוצלחות נוספות רבות.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה לא סוד יותר מידי גדול שאני גאון עצום מימדים.

כולם יודעים על כך וההסכמה על העובדה הזאת היא מקיר לקיר, למעט טיפשים גמורים בסגנון "עיניים להם ולא יראו", שלא ננקוב בשמותיהם, וכמובן שהדעות שלהם בצורה הגיונית ומובנת, לא נחשבות ולא ייחשבו גם.

בחוכמתי האדירה, כבר מאז כיתה ז' וגיל 12 חזיתי את העתיד וסיפרתי אותו לחבריי בבית-הספר. תחזיתי הראשונה הייתה מאוקטובר של 2010, כאשר בעודי בן 12 אמרתי לחברים, "בתוך חצי שנה, תופסים את אוסמה בן לאדן".

היום לפני 13 שנה, כשהייתי בן 13, וב-2 במאי של 2011, עדיין בעודי בכיתה ז', התחזית, כמצופה, התגשמה (תעמידו פני מופתעים 😂).

לעולם לא אשכח את השיחה שחבריי, רוסים בעיקרם, כמוני עצמי, נמנים על האליטה האינטלקטואלית, החברתית, התרבותית והכלכלית של בית-הספר, כמוני עצמי, ניהלו בנוכחותי לאחר הצלחתי המסחררת, שמכיוון שהייתי רק בראשית דרכי, זה דווקא לא היה מובן מאליו מבחינתם שתבוא ותתרחש. זה לא כמו היום, שאני רק מוציא את הפיפס הכי קטן וכולם משתחווים ומאמינים לי בעיניים עצומות, כפי מה שהם צריכים.

לעולם לא אשכח את שיחתם על-ידי ביום ההוא, במסדרונות בית-הספר.

"הוא מדיום!"

"לא! הוא נוסע בזמן!"

"לא! הוא גאון!"

פלא שאף אחד לא זעק לפתע "לא! הוא אלוהים!" |פנים|

בכל מקרה, נהניתי והתענגתי על כל התיאוריות שהיו להם, מבלי לאשר אף-אחת מהן.

כעת מעמדי, יוקרתי ועוצמתי הלכו וגברו, וכעת, ובעיניהם של יתר התלמידים, כבר לא הייתי יותר רק מאור פז בן ה-13, שחכם יותר מאלברט איינשטיין (אז הייתי צעיר וטיפש, עוד לא הייתי חכם יותר מלאונרדו דה וינצ'י כמו היום),

Albert_Einstein_Head.jpeg

רק מאור פז בן ה-13, שלוהט יותר מהגיהינום,

16277_tn2_jesse_mcCartney_2.jpg

רק מאור פז בן ה-13, שמוכשר יותר מניקולא טסלה,

gettyimages-666932578.jpg

רק מאור פז בן ה-13, התלמיד הכי פופולארי בבית-ספר, ומלך הבית-ספר,

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg

רק מאור פז בן ה-13, התלמיד העשיר ביותר בבית-הספר,

hO2tAmrlszepbJB3y20aPAfFz1s.jpg

אלא עכשיו, ובעיניהם של יתר התלמידים, ב-2 במאי של שנת 2011, בגיל 13 ובעודי בכיתה ז', הייתי גם מאור פז בן ה-13, שיודע את העתיד.

OIP (18).jpg
Leonardo_da_Vinci_-_Saint_John_the_Baptist_C2RMF_retouched.jpg

אלה גם היו הימים שבהם התחיל להיווצר צבא המעריצים שלי, שתחילה מנה אנשים אחדים, וכיום מונה למעלה מ-20 איש. אני עם צבא המעריצים שלי:

David_-_The_Death_of_Socrates.jpg

מאז, היו לי עוד תחזיות רבות, כמעט כולן מוצלחות.

לאחר שחזיתי את תפיסתו של אוסמה בן לאדן, חזיתי בהצלחה את שחרורו של גלעד שליט, גם כן ב-2011 ובגיל 13, לאחר מכן את עצם כך שהעולם לא יגיע אל קיצו ב-21 בדצמבר של 2012 ובגיל 14, ואז את ניצחון הליכוד בבחירות 2013 ובגיל 15.

עם כל תחזית מוצלחת מעמדי ושלטוני כמלך הבית-ספר הלך והתחזק. כי כאילו, סירייסלי, וואט אין דה אקשוואל פאק? גם גאון, גם חתיך מהמם, גם מוכשר, גם פופולארי, גם עשיר וגם יודע את העתיד? האם הייתי יכול להיות יותר מושלם? מי היה יכול עליי? אף-אחד לא היה יכול עליי אז בדיוק כפי מה שאף-אחד לא יכול עליי היום.

אני מושלם.

800px-Michelangelo_Caravaggio_065.jpg

אלו מבינכם שאינם נמנים על המעריצים שלי, אתם מסתכלים עליי, ושופטים אותי. "הוא כל-כך אוהב את עצמו". "הוא כל-כך מלא בעצמו". "הוא נרקיסיסט". אבל אילו הייתם מושלמים כמוני, האם אתם לא הייתם כך? למה שלא תחשבו על זה?

השנים המשיכו וממשיכות לחלוף ולי יש רק עוד ועוד תחזיות יותר ויותר מוצלחות.

חזיתי את המתכות היקרות בינואר של 2017 והן עלו באלפי אחוזים ב-2021.

חזיתי את נטפליקס בפברואר של 2018 ואז היא עלתה במאות אחוזים בשנים הבאות.

חזיתי את טסלה במרץ של 2020, והיא עלתה ב-1,400 אחוז בשנה וחצי הבאות.

SupermanZW עצמו נכח בעת שני ההישגים האחרונים שצוינו, הכריז עליי כעל אלוהיו, הפך להיות מעריץ שרוף, ממש אחד מהסוגדים, ביקש ממני בפרטי ללמדו איך עושים אחוז תשואה שנתי ארבע-ספרתי בבורסה והעביר מיליונים שלו ושל אחרים ממקום למקום, מספר פעמים, על-פי הנחיותיי, וזאת בשעה שהוא אדם המחזיק בתואר כלכלי מאוניברסיטה בממלכה המאוחדת, ובעודי אני ילד בן 24.

חזיתי מניה נוספת שעלתה באלף אחוז בתוך שלוש חודשים.

ואז עוד אחת שעלתה ב-8,400 אחוז ביומיים.

חזיתי את המשבר הכלכלי שפרץ במרץ של 2020 כבר בינואר של 2020 ובגיל 22.

חזיתי את המשבר הכלכלי של 2022 כבר ב-2021, ואז שוב פעם כאן בתפוז במרץ של 2022. אין מישהו שכותב באקטואליה ובבורסה ושוק ההון ואינו מודע לעובדה שחזיתי את משבר 2022.

בפברואר של 2022, חזיתי את נצחונו של טראמפ בבחירות המקדימות של מפלגתו ואז בבחירות הכלליות ב-2024, שמונה חודשים ושלוש שבועות לפני מה שהוא בכלל הכריז על מועמדותו. רק לשם ההשוואה, בשלהי 2023, SupermanZW ויבגני עדיין התווכחו איתי שטראמפ יפסיד, עוד בבחירות המקדימות, לרון דה-סנטיס או ניקי היילי.

במאי של 2022 חזיתי את ההצפות בילוסטון ביוני של 2022. לדבר היו מספר עדים, וביניהם כוכבית מצויה והמומחה לקנונית הסדר העולמי.

בדצמבר של 2022, חזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה, שהתרחשה מאוחר יותר באותו החודש. כוכבית מצויה ראתה גם את זה.

במאי של 2023, חזיתי שהמלך צ'ארלס ימות בשנת 2026 ובגיל 77, וזאת בצורה שנכון לאותו הזמן נדמתה בלתי הגיונית, בהתחשב בכך שהוריו הגיעו לגילאים 96 ו-99, הגנטיקה במשפחתו מצויינת, ובאופן כללי כל הבריאות שלהם טובה. בפברואר הודיעו שיש לו סרטן. בסוף מרץ הודיעו שעל-פי הערכות הרופאים נותרו לו שנתיים לחיות, ושעל כן ימות ב-2026, בהתאם להערכותיי, כל הדרך אחורה עד למאי 2023, שנכון לאז, לא רק שלא הודיעו על הסרטן, אלא מכיוון שכשהודיעו בפברואר השנה, שמצאו סרטן, הודיעו שהוא נמצא מוקדם, ועל כן, חזיתי את מותו ב-2026 של צ'ארלס מן הסרטן, עוד מלפני שהיה סרטן. אני מקווה שאתם מצליחים להבין את גודלה של הדרמה ושל הגאונות האדירה שלי.

ממשיכים.

ב-2023 מניה שחזיתי עלתה ב-10,000 אחוז ביום אחד.

בינואר של 2024 חזיתי ש-2024 תהיה שנה מלאת אסונות טבע. בינתיים זה בהחלט כך, וזה רק ילך ויחמיר.

השם שלי הוא מאור פז.

לאחר כל ההישגים שלי, כל אחד מהם יותר בלתי אפשרי מהשני, אתם חושבים בצורה הגיונית ומובנת, שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

אבל אתם טועים.

אני לא הבן-אדם הכי חכם בעולם.

אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

נערך לאחרונה ב:

jackie111

Well-known member
צר לי אך אני לא מאמין לך.

כדי שנאמין לך תפתח אתר אינטרנט משלך.
תכתוב תאריך פרסום של הנבואה.
תפרט את הנבואה
תקבע תאריך יעד להתגשמות הנבואה.
כשיגיע התאריך והאדם מהנבואה יתפגר.
תסמן V גדול ותצא לרקוד ברחובות.
ואז תוכל להשוויץ.

אבל מה שאתה עושה זאת מניפולציה עלינו.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

תפרט את הנבואה
ואז תוכל להשוויץ.

לצערי עלי להסכים איתך.
הלוואי והוא היה כזה גאון כמו שהוא מספר.
אבל כדי להוכיח זאת לא מספיקות רק תמונות של טסלה/איינשטין/דה וינצ'י/מקולקין ועוד כמה נערים בלונדים שנראים כמו ילדות חמודות של אמא, אלא
צריך להביא קישורים שמוכיחים את פני הדברים.
ובאין הוכחות כאלה, הכל בגדר ק'לאם פאד'י. (סתם דיבורים)

הרי גם אני יכול לספר שאני חכם/אני יפה/אני צעיר/אני עשיר/ אני יוצלח..
כשאני ככה מסתתר מאחורי צג המחשב, מי יכול לדעת שאני סתם מרוקאי מטומטם?|חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לצערי עלי להסכים איתך.
הלוואי והוא היה כזה גאון כמו שהוא מספר.
אבל כדי להוכיח זאת לא מספיקות רק תמונות של טסלה/איינשטין/דה וינצ'י/מקולקין ועוד כמה נערים בלונדים שנראים כמו ילדות חמודות של אמא, אלא
צריך להביא קישורים שמוכיחים את פני הדברים.
ובאין הוכחות כאלה, הכל בגדר ק'לאם פאד'י. (סתם דיבורים)

הרי גם אני יכול לספר שאני חכם/אני יפה/אני צעיר/אני עשיר/ אני יוצלח..
כשאני ככה מסתתר מאחורי צג המחשב, מי יכול לדעת שאני סתם מרוקאי מטומטם?|חיוךרחב|
היו אינספור קישורים ותמונות לכל הטיעונים שלי |נחמה||נחמה||נחמה|

"עיניים להם, ולא יראו"

-תהילים, פרק קט"ו, פסוק ה'.

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היו אינספור קישורים ותמונות לכל הטיעונים שלי |נחמה||נחמה||נחמה|

"עיניים להם, ולא יראו"

צפה בקובץ המצורף 103142
התפיסה של בן לאדן הייתה רק עניין של זמן.
כשארה"ב הגדולה מחליטה לתפוס מישהו, היא תוציא אותו גם מתוך הרחם של סבתא שלו.
ואת זה כולנו חזינו..
אז בבקשה תמחק כי אין כאן שום ניבוי או תחזית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אל תיעלב, אבל זאת בעקבות הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת מאיינשטיין, והעיניים להם ולא יראו מהתנ"ך |נחמה|

תודה דרך אגב. הזכרת לי שרציתי לעשות לי חתימה של "עיניים להם ולא יראו". זהו הרי סיפור חיי |נחמה|

תפרט את הנבואה
ואז תוכל להשוויץ.
אם לא השתכנעתם מכל הפעמים שכבר חזיתי את העתיד מראש ממש פה בתפוז עם קישורים ותמונות שכך אכן עשיתי, למה שזה יעבוד אם אעשה את אותו הדבר באתר חיצוני? |נחמה|
|נחמה||נחמה||נחמה|

1697025914952.png

jackie111

Well-known member
אל תיעלב, אבל זאת בעקבות הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת מאיינשטיין, והעיניים להם ולא יראו מהתנ"ך |נחמה|

תודה דרך אגב. הזכרת לי שרציתי לעשות לי חתימה של "עיניים להם ולא יראו". זהו הרי סיפור חיי |נחמה|

אם לא השתכנעתם מכל הפעמים שכבר חזיתי את העתיד מראש ממש פה בתפוז עם קישורים ותמונות שכך אכן עשיתי, למה שזה יעבוד אם אעשה את אותו הדבר באתר חיצוני? |נחמה|
אם קשה לך לפתוח אתר אינטרנט שבו תנבא לעולם.
אז אתה יכול להביא לינקים באתר תפוז לנבואות שלך
שהתגשמו. תן כבוד לסבא ותפרסם את הלינקים של
הנבואות אצלו.

ואם זה יהיה נכון אתן לך כבוד.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם קשה לך לפתוח אתר אינטרנט שבו תנבא לעולם.
אז אתה יכול להביא לינקים באתר תפוז לנבואות שלך
שהתגשמו. תן כבוד לסבא ותפרסם את הלינקים של
הנבואות אצלו.

ואם זה יהיה נכון אתן לך כבוד.
נבואות ותחזיות רבות שהתגשמו או התגשמו למחצה פורסמו במשך זמן רב ובכל רחבי תפוז.

"עיניים להם ולא יראו"

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יותר טוב שתפסיק לכתוב דברים שעוד כמה שנים תתפדח מהם.
אני מקווה שכולנו נחיה בשיבה טובה ובבריאות מעולה עוד הרבה שנים, אבל..
יכול להיות שהוא "בונה" על כך שחלק מאיתנו נמצאים "בישורת האחרונה"
ובעוד כמה שנים חלילה כבר לא יהיה מי שיגיד לו שהוא טועה.;-)

רוב הזמן נח

Well-known member
אני מקווה שכולנו נחיה בשיבה טובה ובבריאות מעולה עוד הרבה שנים, אבל..
יכול להיות שהוא "בונה" על כך שחלק מאיתנו נמצאים "בישורת האחרונה"
ובעוד כמה שנים חלילה כבר לא יהיה מי שיגיד לו שהוא טועה.;-)
פעם אחת ששיעמם לי חפרתי בארכיון של תפוז וחיפשתי הודעות ישנות שלי.
מצאתי הודעות מלפני שנים שרשמתי לכל מיני מנהלי פורומים וממש צחקתי כשקראתי מה שרשמתי להם. אמרתי לעצמי, איך כבר אז הייתי כל כך חכם :-D.

זה היה לפני שנים, ואז כל תפוז היה אתר שמאלני |חיוךרחב|

למעלה