היום...

beckham17

New member
שלוווווווווווווום לאורחת!!!!

מה שלומך?! שנייייייייייים!!!! תראי, אני לא אמרתי שמישהו ילך ויפסיק את ההפגנה שלהן, אלא שהן מצד עצמן יפסיקו להפגין, כי הן השיגו את הדבר שהן צריכות. לא צודק לתת להן יותר מזה... חס וחלילה! אסור לפגוע להן בזכות ההפגנה! מה שכן, נכון שהמצב שלהן קשה, אבל זה לא אומר שצריך לתת להן כסף בלי שום תמורה. שילכו לעבוד, ויקבלו תוספת, זה יותר הגיוני...

מצטערת להגיד לך....

בעזר"ה אבל רובן הגדול של האימהות הללו כן עובדות, וגם אחרי הקיצוצים עדיין אין להן מספיק כסף בשביל לגדל את הילדים... וגם עם המצב של היום בקושי יש מקומות עבודה, זאת אומרת יש אבל ישראלים מעדיפים להעסיק עובדים זרים ולשלם פחות כסף...

beckham17

New member
לא רובן...

וגם אם כן, אז דעתי היא תוספת הכנסה, לא קצבאות... וברור שהעיקר הוא מציאת מקומות עבודה חדשים! וד"א, יש המון עבודה... תפתחי את מדור הדרושים...

kinley

New member
באמת רוצה לשמוע מה שלומי!?

בכל מקרה תודה על ההתענינות.... אבל שכחתי לספר לכם סוד קטן שאני בשלבי ההריון המתקדמים שלי מה שלא בדיוק משפר את מצבי קח את זה בנוסף לפיטורים שמתחוללים כאן ........ אבל העיקר שאני פה ואני קוראת אתכם וכשיש לי משהו חשוב להגיד אני אומרת

mayakol

New member
מזל טוב ענק!!!!!

והריון קל ומהנה נשמע לי הדבר הנכון לומר

שיהיה המון המון מז"ט!!

שיהיה לך רק נחת ואושר משני הזאטוטים הקיימים ומהבא בתור ושיהיה לך היריון ולידה קלים :)

LadyTitania

New member
המון מזל טוב!../images/Emo140.gif

כלו כאן הרבה שאלות ונקודות חשובות. לפעמים זה נראה כאילו סדרי העדיפויות לא כל כך בסדר. שרים עם רכבים חדשים ומבריקים ומצד שני יש לנו את כל השכבות החלשות, לאו דוקא המשפחות החד הוריות, (לא שכחנו את הנכים). מצד אחד קשה לראות אנשים שמנתקים את המקרר כדי לחסוך בחשמל כי הוא מימלא פחות או יותר ריק, ומצד שני אנשים שמרוויחים בשנה יותר מספיק כדי לקנות שני בתים... אני יותר מידי שפוכה כרגע כדי לנסח את עצמי בצורה ברורה. - רואים את זה לא?
אז לילה טוב בינתיים.

וואו!!!!! מזל טוב!!!! |מזל טוב|../images/Emo70.gif

שי/תהיה בריא/ה ושלמ/ה ושהלידה תעבור בשלום ובקלות!!!! בהצלחה!!!

פבפ

New member
בקשר לפיטורין

שכחתי לציין שיש חוק שאוסר על המעסיק לפטר עובדת בהריון אלא באישור שר העבודה.

מוצארט

New member
תראו תראו!

אחרי חודשים של הסתתרות, היא חוזרת אלינו ובגדול! קבלו את (תופים...) אסתי!!

ST

New member
../images/Emo9.gif ../images/Emo29.gif

פעם שניה תוך יום שמישהו אומר לי את זה (אבל זה היה על פורום אחר...) אני קוראת רוב הזמן, וגם כותבת, לפעמים. אפילו לפני שבוע..

ST

New member
והקישור להודעה היה סתם כדי ../images/Emo29.gif

להראות שאני עדיין פה וכותבת.. :)

למעלה