הייי כנסווו פגשתי היום את גור

יואו!

זוכר אותך במדוייק! הייתה לי הרגשה שתכתבי פה! גם את באת לעודד? אבל בעצם... איך מעודדים באולימפיאדת מתימטיקה? חחחחחח וואי למה לא באת לדבר? את מאור יהודה? חרשתם על המקומות הראשונים!!! כשהם עלו על הבמה באמצע השיר זה היה אילתור כי למרות שהשיר מקפיץ וחזק הקהל היה קצת רדום... נראה לי הם חישבו את החזר עוצמת האור בריבוע אם אני עומד בזווית של 50 מעלות מהכיסא השלישי בשורה השמינית... חחחחחח יאאאא חבל! למה לא באת?

ניצלוש

אתם לא יודעים איזה כיף היה בצ'אט תשאלו את אלוש, יגאל וגור אחחחחח השעות המאוחרות של הלילה חיחיחי התחרפנתי

מקום חמישי??

זה אמיר פורי... הוא בכיתה שלי.. חח ומגיע לו מזל טוב ענקי! וכמובן שגם לכל שאר המתחרים..:))

lilo the sexit

New member
כייף לו!!!שהוא איתך בכיתה...

הוספתי אותך ב-ICQ ותקשיבי את כתבת לי הודעה לICQ-276075572 נירא לי והייתי ב-ICQ to go! וראיתי שמה שכתבת זה בריבועים(כי כך זה מרא...)לא זוכרת למה הייתי בICQ to go! טוב בקיצור הוספתי אותך ל-ICQ החדש שלי את תראי- ICQ Number: 193-511-068 Name: מנשקו ליאת NickName: ~משועממת אש מגיל 6~ About: ד"ש לבית ספר עצמון מנרצת עילית כיתה ה' שולטת! גור אלמה ספיר רועי אדם תם חולה עליכם נשמותייייי ביי ביי...

חח שאלה טובה...

כי הוא לא סיפר שומדבר לאף אחד! אבל עדיין... אני אישית מאווווד גאה בו.. ואני בטוחה שעוד רבים אחרים..:)

1dana1

New member
פגשתתת את גורוושש אהובייי ../images/Emo23.gif אאאא

איזה כיפלךךך !!!!!!!!

למעלה