היי, אודה לכן אם יש מישהי שתוכל

טלטל11

New member
לא ולא יקירתי

זרע מושבח הוא בצבע וורדרד
שכחת כנראה

טלטל11

New member
../images/Emo6.gif כנראה זו תחילתו

של תהליך שבסופו מגיעים לכתום הרך

תמר10

New member
תשמעו, איזה שליטה ../images/Emo45.gif

אני לא יודעת את צבע הנוזל ולאן הזריקו, אבל מה שבטוח שהצליח להם

עינת32

New member
היי ברוכה הבאה

האם כשאת כותבת שטוף את מתכוונת להשבחה. עפ"י מה ששמעתי חלק מהתופעות שאת מתארת יכולות לרדת אם עושים השבחה בכל אופן אני לא רופאה, וממליצה לך לבדוק עם רופא נוסף, אין סיבה שהתהליך יכלול כאלו כאבים

noa37

New member
לא מכירה את התופעות האלו

תנסי, כמו שהציעו, לשאול גם בפורום פוריות. יש להן המון נסיון עם הזרעות בין היתר.

דש1דש

New member
לא חוויתי אבל שמעתי על זה

לא זוכרת מי אמרה שהיתה לה רגישות לזרע אחרי השבחה.... אצלה היתה אפשרות לוותר (אם כי הסיכוי ירד) אצלנו לא כל כך.... אם התופעה חוזרת - תבררי על בנק הזרע והרופא מה לעשות... בכל אופן - נראה לי שזו רגישות ואי נוחות שלך ולא משהו שירגום לאי הצלחת הזרזוע... הרגישות היא לא לזרע אלא לחומר שהוא נמצא בו - אולי אפשר להחליף את החומר.... מה שכן - החום הוא משהו אחר - יכול ליהיות שנוצרה לך דלקת "שם" זה קורה לפעמים כתוצאה מהתהליך - לי נתנו אנטיביוטיקה כדי למנוע את זה - אם החום והכאבים ממדיכים - כדאי ללכת לרופא נשים שיבדוק - ולא לחכות יותר מידי - כי אנטיביוטיקה עדיף לקחת לפני ההשתרשות ברחם.... שווה לברר.... וגם - ברוכה הבאה

תודה לכולכן ../images/Emo9.gif

הזרע שטוף = עבר השבחה. הצבע, עד כמה ששמתי לב היה די שקוף (אולי ורדרד?!) מקווה שלא אזדקק לפעם נוספת...
אם כן תהיה פעם באה, אבקש באמת אנטיביוטיקה כי שמעתי מעוד נשים שלפעמים נותנים. עכשיו כבר קצת יותר טוב, מקווה שמחר כבר יהיה סביר. היום הייתי ממש "על הפנים". ותודה על קבלת הפנים

זואי11

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif מקוה שתרגישי טוב

מהר, לפחות עד שיתחילו הבחילות

מרגנית2

New member
לי זה קרה פעם אחת

אחרי הזרקה תוך רחמית - כאבי תופת והתפתלויות. הרופא אמר שכנראה המינון של החומר המוזרק היה שגוי. בבנק הזרע טענו שזה באשמת הרופא המזריק - כי אולי נגע בדופן הרחם בטעות. היתה לי הרגשה שכל אחד מגלגל אשמה על השני. לא נעים. לא נראה לי שזה קשור לזרע מסוים. גם הוכח מדעית שאין דבר כזה כמו "רגישות לזרע" - במעבדה הצליחו לחבר בין כל זרע וביצית למרות ה"רגישות" שנשים דיווחו עליה. מקוה שיעבור לך ושיצליח מהר.

shilat

New member
יום יום ים, קיבלת כבר את התשובות

המלומדות, אז לא נותר לי אלא לאחל לך בהצלחה !

אורקה39

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

נקווה שזו ההזרעה האחרונה ואז הבעיה נפתרה

dafi1

New member
ברוכהבאה ../images/Emo140.gif גם אני לא שמעתי על

תופעות אלו, אלא על אחרות (פטריות מנוזל השטיפה וכיו"ב). מצטרפת להמלצה על בירורים בפורום פוריות.

למעלה