היי,אני חדשה

מעינית

New member
היי,אני חדשה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo95.gif

יש לי-3 דגים באקוריום,אני בודקת ליראות עם אחד מת
,יופי,אף-אחד לא מת
עכשיו יש לי סיפור על הדגים שלי: אני לא יספר איך קנו לי את הדגים,אז פעם אחת קנינו-4 דגים,האכלנו אותם, טיפלנו כמו שצריך
,אז אח שלי הלך עם אבא שלי לחנות דגים(בלי שידעתי
) אז אח שלי בחר עוד שני דגים בצבע כחול כתום אדום כזה מעורבב+דג זהב אז נוספו לנו עוד דגים,בוא נחשב:4+3=8,אחרי שני שבועות(בערך),קנינו עוד שני דגים,בלכנו לדוד של אבא שלי לכמה דקות,(הוא היה קרוב לחנות דגים)ופיתאום ראיתי דג עם פסים אפורים ופסים צהובים אפורים כאלה אמרתי לאבא שלי(המוכר בטח טפס אותו ברשת עם הדגים האחרים,אז חזרנו לחנות דגים כדי לשלם שקל
,המוכר נתן לאבא שלי את הדג במתנה,חזרנו הביתה,ושמנו את שלושת הדגים האחרים,ושוב נחשב:8+3=11,אז גילינו שכל הדגים במחלת הפיטריות הקשה
(חוץ משתי דגים,האפור הקטן קטן עם הפסים,ועוד דגית שחורה עם זנב אדום),ואמא שלי קנתה תרופה לדגים מהעבודה שלה,אבל זה לא עזר
אז שמנו את כולם בדלי אחר,כדי ששני הדגים האחרים לא ידבקו,שמנו את התרופה לדגים שבתוך הדלי אבל בסוף כל הדגים החולים מתו
חוץ מאחד,אבל הוא היתהפך כל הזמן ואבא שלי אמר שהוא בטוח לא יחזיק מעמד ואז הוא זרק אותו לשירותים
:-O אז נישאר לי דג אחד,החלטתי להביא לו חברה,הלכתי עם אבא שלי לחנות דגים וקנינו עוד שתיים,עכשיו יש לי שלושה דגים חמדמודים ומאושרים
|

Suikun

New member
../images/Emo9.gif

נחמד לקרוא שאת אוהבת דגים כל כך, אני בטוח שאת גם מטפלת בהם טוב. תמשיכי ככה!

מעינית

New member
ברור,עדין יש לנו התרופה../images/Emo70.gif../images/Emo95.gif

כי לא מיזמן האפור עם הפסים חלה גם בפיטריות,שמנו לו את התרופה שתי ימים ןהוא שרד ביום השלישי,עכשיו הוא בריא
(לא לידאוג
)

למעלה