היי אנשים

היי אנשים

יש לי שאלה לגבי אופי משרת הברמן בפאב. אני מסיימת בקרוב קורס ברמנים ומקווה להשתלב בעבודה מהר. מצד שני, אני שוקלת להתחיל קורס פסיכומטרי שמתחיל שבועיים אחרי סיום קורס ברמנים- זה פעמיים בשבוע ואני לא רוצה לפספס את ההזדמנות לסיים עם הפסיכומטרי עד הקיץ, אבל מצד שני אני לא יודעת אם אצליח לשלב את זה עם עבודה כברמנית. מנסיון שלכם- כמה משמרות בשבוע ברמנים נותנים ועד מתי עובדים באמצע שבוע (כדי לקום לשיעורי בוקר..)? מברמנים שאני מכירה אני יודעת שזה משתנה אבל הייתי שמחה לשמוע עוד חוות דעת כדי להיות בטוחה אם אני הולכת על זה או לא. תודה :)

nunimon

New member
לעשות בלי לחשוב פעמיים....

יש יתרון בזה שתהי עמוסה בתקופת הפסיכומטרי, ככה לא תהי לחוצה לתת משמרות, ותוכלי למצוא לך מקום עבודה רגוע שיתן לך משמרת או שתיים בשבוע, ויש הרבה כאלו. בזמן הזה תצברי ניסיון, ועד הקיץ, אחרי הפסיכומטרי, תוכלי להשתלב במשהו רציני יותר, ויהיה לך כבר את הניסיון הדרוש. מבחינת ברים - יש את המקומות שנסגרים ב-3-4 לפנות בוקר, ואז קחי בחשבון עוד שעה סגירה וקיפול, אז נראה לי שבשלב הפסיכומטרי זה לא אידיאלי. חות מזה, יש הרבה מסעדות או ברים פחות "נחשקים" שסוגרים בסביבות 12:30 ואז את יכולה לצאת בסבירות 1:30 , שזה סביר לגמרי. העבודה גם לא קשה מדי, כך שאת לא יוצאת מותשת. בלי קשר, תחילת הקורס היא תקופה פחות לחוצה, וזה זמן טוב לברור לעצמך מקום שיתאים לך . בכל מקרה, הייתי ממליץ ללכת על ולנסות, מקסימום תמיד אפשר להפסיק, הרבה יותר קשה להשתלב. מאיפה את? ואיזה כיוון של ברים את אוהבת? חשוב לעשות עם עצמך תאום ציפיות של מה כן מתאים עכשיו בתקופת הקורס, ולא להגרר לבר "נוצץ" שבאמת עשוי למשוך אותך לחיי לילה סוערים שיקשו עליך את הפסיכומטרי. בהצלחה !

maxfain

New member
אני מסכים עם מה שאורי אמר

תקופת המבחנים של רוב הסטודנטים תגמר כשאת תסיימי את הקורס והם יהיו יותר זמינים למשמרות, מה שיתן לך חופש יחסי במתן המשמרות שלך. כשהקורס שלך יגמר ותשלתבי מעט, תתחיל עוד תקופת מבחנים, מה שיתן לך את האופציה לקבל הרבה משמרות ולהבטיח את מקומך.

למעלה