היי אנשים...

Unicorn Fairy

New member
היי אנשים...

טוב, אני לא מעריצה של מאיה, ואני לא מתחברת לשירים שלה (לא לסקול, בבקשה) אבל, רציתי לשאול האם מאיה היא אותה אחת שהופיעה באיזה פרק של זינזאנה (נדמה לי עם ההוא, סאנשיין?!)? כמו כן, חחח, ראיתי אותה פעם ראשונה לפני יותר משנתיים באירוע בחיפה והיא שרה שירים של וויטני יוסטון ועוד כל מיני וממש אהבתי את הקול שלה. מבחינת קול היא פשוט אחת הזמרות הבולטות (תרתי משמע) שראיתי אי פעם בישראל. אגב, מי הלביש אותה בשמלה המזעזעת בקליפ ל"יש בלבי כינור"?!?! זאת עם המחשוף, יו נואו, נכון שכאילו יש לה מה להראות, אבל מאיה ממש קטנטונת, וזה לא מחמיא לנמוכות... (בפורים היא עברה לידי בעזריאלי, עצרתי אותה והיא היתה בטוחה שאני מעריצה.... הייתם צריכים לראות כמה שהיא התאכזבה כשאמרתי שלא אבל שאני חייבת לומר לה שיש לה קול גדול). זהו... מה המצב אנשים!?

שלומלום לך../images/Emo13.gif

מאיה הופיעה בזינזאנה אז כנראה שזו אותה אחת שאת מדברת עליה. יש לה בהחלט קול מדהים
. השמלה לדעתי דווקא מאוד מוצלחת בקליפ ל"יש בליבי כינור" ואם אינני טועה מדובר במעצב שלה שנקרא שי טובול . איזה נחמד שפגשת אותה
אז לא נראה אותך כאן יותר

Unicorn Fairy

New member
אולי כן ואולי לא.

אני לא יכולה להגיד. בסה"כ אני לא נמנית עם מעריציה של בוסקילה, חוץ מזה שאני חושבת שאכן יש לה קול יפיפה וקריירה מזהירה לפניה. מה גם שהיא מאד יפה (למרות שהעיניים שלה נראות רעות-משדרות בנאדם רע, אבל היא לא). הביקורת על השמלה באה מתוך הידע שלי באופנה, אני לומדת כבר 3 שנים עיצוב אופנה ואחת העצות הטובות ביותר שלימדו אותי היא "לנמוכות לא מחמיא מחשוף עמוק שמגיע עד ים המלח שלהן
" ומאיה נמוכה. אני 1.67 והיא הגיעה לי בקושי רב מאד לכתפיים. האם לדעתך היא תשתתף בפורום? בכל אופן אני מקווה בשבילכם שכן.

../images/Emo45.gifעדיין אני חושב שהשמלה נראית טוב

בקליפ ..טוב נו...אולי אני באמת לא מבין.... אני מקווה מאוד שכן , נראה לי שהיא עוד תגיע אלינו

דברים כאלה מומלץ לעשות דרך מסרים

כאן בתפוז ולא על גבי הפורום , שלחתי לך מסר בנושא . כן,אני מאזור חיפה , גר ליד ..בקריות .

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif רצינית,

עצרת אותה רק בשביל להגיד לה שאת לא מעריצה שלה

Unicorn Fairy

New member
לא לא לא זה לא מה שאמרתי!

חחח. אני אמרתי שעצרתי אותה כדי להגיד לה משהו, ואז היא חשבה שאני מעריצה ורצתה לחתום לי או משהו, נאלצתי להסביר לה שאני לא מעריצה ושרק רציתי להגיד לה שיש לה קול אדיר ושראיתי אותה לפני כמה שנים בהופעה קטנה בחיפה... זה הכל.

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif יאו, איזה פדחנית../images/Emo70.gif

היית לוקחת וזהו.... יעני, עשתה מאמץ רצתה לחתום...

Unicorn Fairy

New member
מה הייתי עושה עם החתימה שלה?

יותר מפדח לקחת ולזרוק אחרי כמה שניות. וחוצמזה, מה מאמץ בלעצור ולחתום לבן אדם? היא אנושית, אתה יודע, זה לא מעל לרמתה להעצר באמצע עזריאלי ולדבר עם נתינה (חחח)...

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif לא יודע, אני הייתי מתפדח

לעצור מישהו ואחרי זה להגיד לו : "אני לא מעריץ אותך".

Unicorn Fairy

New member
וואי!!!

איזה כיף לראות שעוד מישהו אוהב אותה! היא חברה שלי מבית הספר... כאילו, היא למדה שנה שעברה בבית הספר שכבה מעליי והתחברנו. היינו יחד באודישנים והכל. חחח.

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif רצינית../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

אני נמצא בפורומים שלה.. הכנתי עליה מלא יצירות באתר שלה שאני מקווה שהיא ראתה... אני שולח לך את האיסי שלי במסרים...

Unicorn Fairy

New member
אין לי אייסיקיו.

וואלה יש לה פורומים ואתר וזה? תביא לי לינק אני אשלח לה!!! איזה נחמד זה....

למעלה