היי חברים -

היי חברים -

בשבוע הבא אני הולך לראיין את אלייזה דושקו מ"בית הבובות" ואת יוצרת הסדרה ג'וס ווידון אם יש לכם שאלות, אשמח אם תפרו אותי
טנקס יניר

nick at noon

New member
אני לא חושב שזה בכלל שם של בחורה

אבל אני בטוח שהוא יצחק כשתאמר לו שחשבת שזה שם של בחורה.

OMRICH

New member
חחחחחחחחח

גם אני לא חושב. אם כבר ג'ויס זה שם של בחורה, אבל לא ג'וס. אבל השם דיי מוזר. נראה לכם שבגלל זה ג'וס בוחר לדמויות שלו שמות מוזרים? XD

ג'וס זה בדרך כלל קיצור

לג'וסלין, שזה שם של בחורה, אבל מה זה משנה
תודה על השאלות, אם יהיו לכם עוד אקפוץ לפה לפני הראיון וברור שאקרא עליהם
אני עושה תחקיר אבל עניין אותי לדעת מה חובבי באפי חושבים על דולהאוס

lightanddark

New member
למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? אבל

למה!? למען השם לחזור לפוקס?!! ומה קורה עם ההמשך של דוקטור הוריבל

Bufreak

New member
לפי מה שאני מבין,

הם היו חייבים לחזור לפוקס, כלאלייזה דושקו יש עדיין חוזה איתם. אני לא מבין בזה במיוחד כדי לדעת אם זה נכון או לא. בכל אופן, זה מה שקראתי
דוד.

lightanddark

New member
כן אבל, זה לא יפה לשאול אותו

למה הוא התעקש על אלייזה כשהיא שחקנית ממש ממש ממש ממש גרועה! והוא גם היה יכול לחכות שהחוזה שלה יסתיים.

OMRICH

New member
בוא אני אפרק לך את זה לפרטים

ווידון לא התכוון לעשות סדרת טלוויזיה. אלייזה היא זו שפנתה אליו. יש לה חוזה אחרון עם פוקס שהיא מחוייבת אליו והיא רצתה שג'וס יעשה איתה סדרה. אחרי ארוחה בת 4 שעות, הוא ואלייזה יצרו ביחד את הרקע של הסדרה. ככה שאלייזה וווידון יצרו את זה ביחד. אלייזה אפילו חתומה כמפיקת הסדרה.

lightanddark

New member
אני יודעת

אבל דבר ראשון, סרקזם. (שמתי לב שזה לא עובר פה בפורום בזמן האחרון) ודבר שני, למה זה היה דחוף להם לעשות עכשיו את הסידרה כאשר הם היו מודעים לכך שהם יהיו חייבים לעשות את זה בפוקס, במקום לחכות עד שיסתיים לה החוזה.

OMRICH

New member
כי...

כי ההתנהלות בפוקס השתנתה וג'וס חשב שזה יהיה אחרת מפיירפליי הפעם. והאמת, עכשיו זה דיי שונה. הרשת חידשה את דולהאוס גם כשהיא הסדרה עם הכי פחות רייטינג שחודשה ב20 שנה האחרונות, והיא גם הסכימה לשדר את כל ה13 פרקים שהיא הזמינה כדי לתת לסדרה לנסות לתפוס תאוצה. ואלייזה הייתה מחוייבת להפיק משהו עד סוף החוזה, היא לא יכלה לשבת בחיבוק ידיים.

lightanddark

New member
פוקס לא באמת השתנו

הם עדיין "מופתעים" כאשר אין רייטינג במשבצת מוות, הם חישדו את הסידרה בגלל נתוני הDVR שהראו שבעצם יש קהל לסידרה (ודרך אגב הם ממשיכים לעלות מפרק לפרק העונה) אבל אף אחד לא מנצל אותו במשבצת יותר הגיונית. וכמובן ההחלטה ה"גאונית" שלהם לא לפרסם את הסידרה במהלך הסוויפס למרות שהם "רוצים" שהיא תצבור תאוצה (שלא לדבר על החוסר פירסום לסידרה העונה). הם פשוט רוצים לסיים אותה מבלי שהמעריצים יסקלו אותם כמו בפיירפלי. ועדיין, אני במקומה הייתי בוחרת להפיק פרוייקט אחר בלי הרבה פוטנציאל רק כדי לצאת מהחוזה. פלוס היא לא עשתה הרבה (בכלל) מאז טרו קולינג אז למה בכלל הם התעקשו להשאיר אותה.

lightanddark

New member
פלוס

לא קשור ל"מירמורי ג'וס" ככה שזה באמת פוקס. החברת הפקה ביטלה סידרה עם רייטינג גבוהה משום שהדיוידי שלה שהם מוכרים במחיר של 40 דולר ל13 פרקים בלי תוספות לא נמכר מספיק טוב.

OMRICH

New member
אבל תקראי טוב

*ג'וס חשב* שזה אחרת. אני אומר שזה דיי אחרת. בוא נגיד שזה לא ההתנהלות עם פיירפליי. חלק מההתנהגות עדיין מחפירה ברמות שבא לי לחבוט בעצמי, אבל עדיין. פוקס הם מטומטמים, אין ספק.

lightanddark

New member
ג'וס אופטימי מידיי ../images/Emo6.gif

ומסתבר שהם שינו את סדר הפרקים של העונה השנייה, למרות שלא שמים לב, אבל עדיין.

OMRICH

New member
כן, נכון.

אני לא אופתע אם דולהאוס תבוטל בסוף 13 הפרקים. אבל זה החזיר את ג'וס לטלוויזיה ל26 פרקים בסדרה מעולה. אז אני רק אומר תודה. אני יודע שהפרק השלישי היה אמור להיות השני, אבל זה לא היה כ"כ מהותי כמו בפיירפלי.

OMRICH

New member
הלוואי XD

הם הזמינו 13 פרקים והכריזו שהם ישדרו את כולם.

למעלה