היי,חדשה...D:

The Dead Archer

New member
היי,חדשה...D:

אז...קוראים לי יובל,בת 15,שכנה מפורום מנגה ואנימה. עד שלושה חודשים בערך ממש שנאתי נארוטו...ואז לא שנאתי...ועכשיו אני כאן :p נעים להכיר וזה~ ^_^

¥otamsh

New member
חחח וואו שלום!

נראה לי ששנים לא בא לפה מישהו חדש וככה הכריז על עצמו בתור תוסף לפורום! ברוכה הבאה!! בעיקרון, הפורום לא ממש מלא יותר בדיוני נארוטו כ"כ (או בדיונים באופן כללי), אני חושב שהפילרים הרגו את העניין בזה קצת, אבל האנשים פה ממש אדירים, אז אני מקווה שלא תתאכזבי יותר מדיי :) וכמובן שאת מוזמנת לנסות ולהפריח את השממה כאן בעצמך, כל דבר יתקבל בברכה, אניחושב. אני יותם, נעים בהחלט!

The Dead Archer

New member
אם האנשים כאן טובים אז זאת כבר סיבה להשאר..

ואם להגיד את האמת,אני ממש לא צופה באנימה.יותר מזילה ריר על המנגה (של נארוטו,כן?).

¥otamsh

New member
חח מגניב

כי זה אחד השרשורים הפעילים היחידים שיש כאן :) (בנוסף לשרשור השבועי של ליטל שבטח תכיריהיום חח)

Ihavenonick

New member
שלום ../images/Emo13.gif וברוכה הבאה

ספרי איפה את נמצאית באנימה? או בכלל במנגה?

The Dead Archer

New member
באנימה אני לא צופה (אולי כמה הצצות מידי פעם

כדי להתעדכן) אבל את המנגה אני קוראת בקצב של ההוצאות השבועיות, ומשלימה חורים שעשיתי לעצמי במנגה תוך כדי.אני מתביישת להגיד את זה אבל הסיבה שפתאום התחלתי לאהוב נארוטו היא ספוילרים שעשיתי לעצמי מטריילרים של שיפודן..

Kawaii Me

New member
ברוכה הבאה יובל D:

אני עדן

ANGELUSPIKE

New member
ברוכה הבאה לפורום../images/Emo24.gif

בתור ראש צוות בידור והוואי של הפורום
וגם היוזר הכי פעיל פה
אני מברך אותך בשם כולם ובשם עצמי, מקווה שתהני.

Guid

New member
ברוכה הבאה! D:

הניק שלך לא חדש לי בעיניים~ /tapuzforum/images/emo3.gif בכל מקרה, אני עידן, בן 21 (ביום חמישי אני אהיה 22!)~ תהני בפורום! /tapuzforum/images/emo9.gif

למעלה