היי חתולים

היי חתולים ../images/Emo6.gif

אופס....
דרקונים יקרים מה שלומכם? איך המעוף ? איך הקיבה השניה? איך הדגירה? אפשר קצת התפקדות?

majsbi

New member
התפקדות,+שאלון

מיאו....................... כתבתי הודעה ממש ממש מושקעת ואז המחשב נתקע
אז תאלצו להסתדר בלי הסמיילים:) הינה : שאלון על הדרקון שהיית רוצה,או סתם דרקון שחשבת עליו עכשיו מה הדרקון אוהב לאכול? ולשתות? האם אתה רוכב עליו באופן קבוע? מה המרחק בין הנחיריים? איזה צבע? שמות הוריו? האם הדרקון המדובר השתתף במלחמות כלשיהן,אם כן-פרט נמק והדגם! באיזה צבע היתה הביצה שלו? באיזה שלב חייו ובאיזה שלב חייו שלך נפגשתם? מה השם שלו? צמחוני ,בשרי או טיבעוני?(לגבי האחרון,לא נראה לי שקיים דבר כזה) האים קיים בינכם קשר טלפאתי? מה אתה הכי אוהב בדרקון? האם זה דרקון,או שמא דרקונית? באיזה שלב של חייו נפגשתם? ושלב חייך? האים דרקונך התעניין אי פעם בבן המין השני? מרחקו מהאדמה של דרקונך? בן כמה הוא? זהו. אז אני מתפקדת! אני פה!

שלי ../images/Emo6.gif

מה הדרקון אוהב לאכול? מלפפונים וגזרים ולשתות? פטל האם אתה רוכב עליו באופן קבוע? השתגעת? מה המרחק בין הנחיריים? 3 מ"מ איזה צבע? כחול טורקיז שמות הוריו? פיקה ושמואל האם הדרקון המדובר השתתף במלחמות כלשיהן,אם כן-פרט נמק והדגם! - חס וחלילה באיזה צבע היתה הביצה שלו? ירוק ביצה באיזה שלב חייו ובאיזה שלב חייו שלך נפגשתם? מה השם שלו? צ'רלי צמחוני ,בשרי או טיבעוני?(לגבי האחרון,לא נראה לי שקיים דבר כזה) טבעוני
האים קיים בינכם קשר טלפאתי? לא מה אתה הכי אוהב בדרקון? שהוא חמוד האם זה דרקון,או שמא דרקונית? דרקון זכר באיזה שלב של חייו נפגשתם? כשהוא בקע מהביצה ושלב חייך? הייתי טיפשעשרה האים דרקונך התעניין אי פעם בבן המין השני? כן, הייתה בחורה אחת שהוא התעניין בה, למרבה הצערה היא הייתה חרגולית
מרחקו מהאדמה של דרקונך? 120 ס"מ בן כמה הוא? 13

ShadowDweller

New member
../images/Emo45.gifאני פה..../images/Emo9.gif

מה הדרקון אוהב לאכול? בשר.. הרבה בשר. ולשתות? מים ^^ האם אתה רוכב עליו באופן קבוע? כן
מה המרחק בין הנחיריים? 60 ס"מ? לאדעת, אני לא סגורה על זה. איזה צבע? מעורב, סגול ושחור
שמות הוריו? שם האב- פלקונר, שם האם- לא ידוע. האם הדרקון המדובר השתתף במלחמות כלשהן, אם כן-פרט נמק והדגם! לא ממש, הוא עוד צעיר. באיזה צבע היתה הביצה שלו? אפור.. מעורבב עם גוונים משונים של ירוק. באיזה שלב חייו ובאיזה שלב חייו שלך נפגשתם? קצת אחרי שהוא יצא מהביצה.. אחרי שאמא שלא מתה. מה השם שלו? פלקונר- על שם אביו.. [נו מה לעשות שגם הוא מת.. היה ממש זקן] צמחוני ,בשרי או טבעוני? בשרי! האם קיים בינכם קשר טלפאתי? כן.. אבל לא מאוד חזק. מה אתה הכי אוהב בדרקון? שהוא מפונק וחמוד.. ממש כמו חתלתול. האם זה דרקון, או שמא דרקונית? דרקון.. 100%
באיזה שלב של חייו נפגשתם? אמרתי כבר
ושלב חייך? כנ"ל. האם דרקונך התעניין אי פעם בבן המין השני? כן ^^ זה היה דיי משעשע, הוא עוד צעיר אתם יודעים. מרחקו מהאדמה של דרקונך? אני לא בטוחה, אני צריכה למדוד אותו שוב. בן כמה הוא? 26 [צעיר] ♥♥♥

ראיתי את משפחת סימפסון-סרט ענק!

מה הדרקון אוהב לאכול?פטריות. מנסה לגמול אותו. זה רע! רע! רע! ולשתות?מים. ושוקו. האם אתה רוכב עליו באופן קבוע?מפתאום! ישלו כאב גב,מסכן. מה המרחק בין הנחיריים?לא מדדתי. איזה צבע?ירוק שמות הוריו?שמוליק ונחמה האם הדרקון המדובר השתתף במלחמות כלשיהן,אם כן-פרט נמק והדגם! מפתאום. הוא דרקון שוחר שלום. באיזה צבע היתה הביצה שלו? צבעי פסטל באיזה שלב חייו ובאיזה שלב חייו שלך נפגשתם? מה השם שלו?אריק צמחוני ,בשרי או טיבעוני?(לגבי האחרון,לא נראה לי שקיים דבר כזה) מה שבא ברוך הבא. (כל עוד בשר לא מעורב בעסק) האים קיים בינכם קשר טלפאתי? הוא מתפתח מה אתה הכי אוהב בדרקון? קשה לבחור דבר אחר האם זה דרקון,או שמא דרקונית? דרקון,כמובן. באיזה שלב של חייו נפגשתם? גידלתי אותו מאז שהיה ביצה ושלב חייך?גיל 15-16 ככה האים דרקונך התעניין אי פעם בבן המין השני? לא. הוא עדיין ילדון. בנות זה איכסה. מרחקו מהאדמה של דרקונך?שניה,אני הולכת למדוד. בן כמה הוא? בתחילת ספטמבר הוא יהיה בן שנתיים

למעלה