היי, טליה, ראית את הדואר? (-8

עופרית*

New member
תודה (-;

אז מה עושים אם בכל זאת לא אוהבת את השם? אז אני חושבת עפרית וזהו, שזה גם 4. יענו להישאר ב- 4 וזהו???

Tal_Ya

New member
הי עפריתי,;-)

תודה רבה על כרטיס הברכה. מאד מצא חן בעיני. ועכשיו: בקשר לשינוי השם. לא כל שם שיש בו 4 צריך לשנות! אני יודעת שבנומרולוגיה מתיחסים אל הארבע כאל מסגרת. כאל משהו קשה. משהו קרמתי, של ניתוקים ושבירת מסגרות. אולם דחילק, אנו חיים בעידן הדלי! העידן של אורנוס!!!! בואו נצא מהתפיסה הסטורנית שארבע זה לא טוב! הכל תלוי באיך שמתחברים לאנרגיות האורניות. ארבע זה אורנוס. אורנוס משמעו מקוריות, יחודיות, אינטליגנציה, תפיסה מהירה, גאונות, שכלתנות, הגיון, שפע רעיונות, אקרובטיקה מחשבתית, הארה רוחנית, תקשורת גבוהה, טלפתיה, ניתוק רגשי, אובייקטיביות, יכולת לפתור בעיות סבוכות. שחרור, קידמה, פריצת מסגרות, צדק חברתי, שינוי, הפתעות, חידושים, המצאות. אולם אורנוס יכול לבטא גם התרחשויות פתאומיות, ניתוקים, משברים, מהפכות, סערות ותאונות. אני טוענת שעל מנת לנתץ מסגרות, צריך שיהיו לנו קודם כאלו (בתוכינו). אחרת, למה שנרצה לנפץ אותן?! ובכן, ברגע שנסכים לקבל אותן ולהסכין איתן, (עם המסגרות) היא תשתננה ללא מאמץ. ללא `רעמים וברקים` וגם ללא `סופות טורנדו` שמאפיינות כל כך את אורנוס. כבת סימן דלי עם אורנוס בבית הראשון, אני מחבבת מאד את אורנוס על אף הקפריזות שלו. אני מאמינה שיש לו הרבה יותר `מעלות` מ`חסרונות`. אצלך, בבית האחד עשר, הוא מדבר על יעוד חברתי , הארה רוחנית והתנסות במציאות מוארת מאד, עם יכולת להאיר זאת לאחרים. ומי שמצוי במצב של קבלה, יכול לקבל ``ניצוץ`` ממצב ערות גבוהה ולא אישי. אז שוב, למעשה, זה נותר אותו מספר. אולם כשאת הופכת את עפרה לעפרית, את `מקטינה` את עצמך. על משקל: כף – כפית ; צלחת- צלוחית; מפה-מפית; ציפה-ציפית וכו`. אז תחשבי על זה….. חחחחחחחחחחחח בברכת שנה טובה, L&L TALYA

למעלה