היי טל

היי טל

היי טל ! מה שלומך? את בטח זוכרת אותי מתייעץ איתך מידי פעם. בכל מקרה, פעם כתבתי פה שאני מפריד בין סקס לזוגיות. במין אני נמשך לגברים, וברגש אני נמשך לנשים. בזמן האחרון , אני ממש מרגיש שחסרה לי אהבה וזוגיות עם אישה . יש בנות שנדלקות עלי (למשל במקום בו אני לומד כרגע), אבל אני מבחינתי, לא רוצה רק ידידות שבין הומו לאישה, אני רוצה ממש להיות בני זוג, רק ללא סקס, ושיהיה באפשרותי (ובאפשרותה) לעשות סקס עם מי שאחפוץ. (במקרה שלי, זה יהיה עם בנים). איך אני מוצא זוגיות כזו?. במידה ויש בחורה שמתאימה לי ואני לה (שהכרנו למשל בלימודים), והיא חושב שאני סטרייט, איך אני מסביר לה, שאני הומו, א-ב-ל- רוצה איתה זוגיות ואהבה ללא סקס? אשמח לקבל עיצותייך המון תודה נ"ב: האם זה כה קשה למצוא אישה שתסכים לזה? נ"ב 2: האם זה חריג מאוד זוגיות שכזו ? מכירה עוד זוגות שבזוגיות כזו (חוץ מ..)? תודה

אהבה וזוגיות עם אישה -אפשרויות ושכיחויות

יש מושג שמתאר אנשים שמעדיפים כמה מערכות יחסים במקביל (בידיעה והסכמה ) - פוליאמוריה, ויש גם א/נשים שמתאימים להם קשרים פתוחים. זה טבעי לשאול על עד כמה זה נפוץ וקשה למצוא, אבל בפועל לא רק שסטטיסטיקה מדויקת לא קיימת, אלא שהיא פחות רלוונטית, מה שרלוונטי זה מה אישה ספציפית מולך שמוצאת חן בעיניך רוצה/מעונינת. בנוגע למישהי מהלימודים - קודם כל מתקרבים מבחינת אמון וכשמרגישים שיש מספיק פתיחות ותקשורת אז אומרים מה שרוצים לומר, ורואים את תגובת הצד השני, וחוזר חלילה. זה משהו שנבדק באינטראקציה. יש יתרון מלהתחיל ממסגרות של ידידות ולראות לאן זה צומח, או מסגרות פוליאמוריות שאז הנושא מראש על השולחן, להסביר את זה בכמה משפטים על רגל אחת במפגש ראשוני עם אישה זרה עשוי לא לתת מרחב מספיק כדי בכלל לשקול זאת, ככל שהמסגרת מאפשרת שיתוף והבנה רבים יותר (למשל מתוך ידידות שמאפשרת הכרות רבה יותר) או מראש יש קבלה של תפיסות כאלו (למשל במסגרות פוליאמוריות) המרחב המאפשר גדל.

למעלה