היי יש לי שאלה..

• פותח הנושא lene
  • פורסם בתאריך

lene

New member
היי יש לי שאלה..

קודם כל היי אהבתי את הפורום הזה! ויש לי שאלה: אני בת 14 וחצי יש לי עיניים בצבע חום ומשקפיים (ממש בעעעע) אז איך אני אמורה לאפר את העיניים? ובאיזה חברה של ליפ גלוס כדאיי לי להשתמש כי השתמשתי במבריק של פנינה רוזנבלום כמו שייעצו לי ואחריי מעט מאוד זמן הוא כמו מתייבש ומשאיר מן קו לבן מגעיל כזה.. וזה ממש מגעיל כשאני שמה את זה לביה"ס...(כי גם השפתיים נהיות קצת יבשות..) תודה מראש בייייייייייייייייייי

דבר ראשון...

בשביל לאפר את העיניים יש לי עצה, אם יש לך עיניים קצת גדולות אז שימי איליינר אני ממליצה על חברת קסטרו או ג´אד, או אפילו פנינה רוזנבלום, שימי טיפה עפרון שחור מתחת לעין אבל שיהיה ממש עדין ושימי רימל של חברת ווליום אקספרס של מיבילין ניו יורק בהמלצה אישית שלי אין כמוהו. עכשיו בקשר למבריק לשפתיים... אני מציעה לך להשתמש במסריק של מיס ברברה אבל קצת קשה להשיג אותו אז עדיף את המבריק של ג´אד עם המברשת. ובעיניים את יכולה לשים מעט צללית חומה או כל צבע אחר שיתאים לצבע הבגדים. רעות

לימונדה

New member
היי ../images/Emo13.gif

גם אני בת 14... איפור עם משקפיים צריך להיות מעט חזק יותר מאיפור עיניים רגיל, לכן אני מציעה לך להשתמש במעט יותר צללית, ולא באופן מוגזם. את יכולה גם לשים איליינר. בקשר לשפתיים- מנסיוניי האישי, הליפ גלוס של ג´ייד הכ מוצלח. את יכולה לשים מעט שפתון לפנ הליפ גלוס ואז הוא יחזק מעמד ליותר זמן, או לקנות שפתון מבריק. עיצה אישית- שפתון מבריק שנשאר כמעט כל היום, והוא באמת נהדר- שיין דלישס נדמה לי שהוא של לוריאל. זהו. מקווה שעזרתי לך
לימו

היי יש לי עוד המלצה על שפתון!

של נייטשר ביוטי, אחד בצבע כסוף... שכחתי את המספר... אבל הוא מעולה!! ויפייפה

כל התשובות טובות.

אני ממליצה לך על שימוש במסקרה ופס שחור מחוץ או בתוך העין. תלוי בגודל העין שלך. גלוס שקוף או בגוון טבעי. זהו. לדעתי בגיל שלך עודף איפור רק מעיק על המראה .

למעלה