היי יש לי שאלה

taitush

New member
היי יש לי שאלה

קראתי קצת בפורום וחשבתי לעצמי אולי תוכל לעזור לי אני עוד מעט בת 17(בנובמבר) ואני לא יודעת כל כך מה אני רוצה לעשות בחיים שלי אני מעדיפה לתכנן הכל מראש אני חלשה מאוד בתחום הלימודים אני דיסלקטית שפסיכולוג איבחן אותי התחום היחידי שאני חזקה בו הוא בע"ח ומוסיקה וזה לא קשור לבית ספר או ללימודים , אני רכבתי על סוסים 9 שנים ואני אלופת הארץ שנתיים ברצף ופרשתי בגלל חוסר תקציב כי נאלצתי למכור את הסוס שלי אני רציתי להמשיך בעסק זה אחרי הצבא ואני כבר לא בטוחה בזה ואני מנגנת על גיטרת בס אולי תכול לעזור לי לקבל כיוון..? אולי אני אתחיל להשקיע כבר עכשיו במשהו נישארה לי שנת לימדים אחת אני מתחילה ללמוד מחר בכיתה י"ב

המלצתי הלא מקצועית

את נראית ונשמעת מקסימה ביותר. מה דעתך על רכיבה טיפולית? מלמדים את זה במכללת אלבאום בת"א אם אינני טועה. קחי בחשבון שאת עוד צעירה מאד (גם אני ואני בת 31 !!!) ולכן טעמייך והעדפותייך ישתנו ויתרחבו עם הזמן. ב ה צ ל ח ה

taitush

New member
לא הבנתי..

שאני ארכב רכיבה טיפולית בשביל עצמי או שאני אדריך רכיבה טיפולית? זה שאני דיסלקטית לא הופך אותי לחסרת יכולת אני הגעתי להשגים גבוהים מאוד כי השקעתי חוצמזה רוב הרוכבי סוסים בארץ הם דיסלקטים ועם הפרעות קשב וריכוז..=] וזה מוכח...=]

להדריך כמובן

לא רמזתי בשום צורה שאת חסרת יכולת, נהפוך הוא, מאיפה קיבלת את הרעיון?

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
תשובה ל- taitush

את רק בת 17 וכבר יש לך שתי תחומים שאת אוהבת- בעלי חיים ונגינה. את יכולה כבר עכשיו לתכנן התפתחות באחד הכיוונים הללו. הרעיון של רכיבה טיפולית הוא רעיון יצירתי ומעולה. את יכולה ליישם רעיונות אחרים בתחום הטיפול בעזרת בעלי החיים או בתחום גידול בעלי חיים. את יכולה להתמחות בתחום הרבעת סוסים (תחום שהולך להתפתח יפה בישראל בשנים הבאות בשל אישור על הימורי מירוצי סוסים בישראל וידרוש ידיים עובדות מיומנות).

taitush

New member
.....

אין לי סבלנות לילדים ולא תהיה לי גם... אני יודעת כולם אומרים כשתגדלי את תאהבי אבל אני יודעת שלא אני לא אוהבת להתעסק עם ילדים אז זו בעיה אני גם לא מעוניינת לעזור במרוצים כי זו התעללות סוסים מתים על המירוץ מזריקים להם סטרואידים וכ'ו אני לא אוכל לשאת את המחשבה שאני יעזור בכזה דבר והמוסיקה בארץ לא מכניסה כסף.. אם אני אכתוב לך 10 שורות אולי תוכל להגיד לי מה יכול להתאים לי לא קשור לתחומים שכתבתי ואולי אני אתחיל ללמוד את זה...?

taitush

New member
אני גם מצלמת המון ואוהבת את זה..

האם להעלות לך את כתב ידי בכדי שתוכל להגיד את דעתך..? תודה מראש

למעלה