היי כולםםםם!!!!!

היי כולםםםם!!!!!

אני כותב לכם מאחורי הקלעים של מאמא מיה, אני מצטער שאני לא כותב הרבה פשוט אין לי זמן ובכלל ה48 שעות האחרונו היו פשוט קשות... תאונה בכביש... לילה כמעט ללא שינה... הופעות, פספסתי פרקים של ראש גדול, הכל קשה אבל אני עומד בהכל הבנתי שאדם התארח בבלוג והיה סבבה, איזה כיף לכםםםםם!!!! אני מבטיח לענות לכולם ברגע שאני אתפנה!!! ואוי למי שאני לא אראה אותו בקהל!!!! יאללה תנסו לכתוב לי עכשיו מהר אולי אני אספיק לענות לפני סוף ההצגה! לאב יו אוללללל!!!!

לגור

אני אשמח אם תדבר איתי בפרטי מתי שיהיה לך זמן !!!! ושאלה : יש לך אייסי או מסנג'ר ?

LuLiLoPiLaTo1

New member
גורוש מה המצב??:) נהנה? תמסור ד"ש

לציפי(מאדם חח) מה ככה?עובד קשה? ואיזו תאונה?!

Refael30

New member
אוקיי ....

רצוני לומר לך שאני מגיע להצגה עם שני הדודים הקטנים שלי . ואתה חכם במחשבים או מה ? בהצלחה .

חחח תודה לכם

יש לי ידע נרחב בתחום המחשבים... ואתמול אחרי ההצגה אבא שלי אסף אותי, נסענו לנו ב70 קמ"ש בנתיב הימני אחרי רמזור פתאום איזה אדיוט מטומטם נכנס בנו מהצד והסיט אותנו ישר לעמוד חשמל שליד התחנת דלק, אני במיוחד נבהלתי, ותוך כדי אבא שלי ניסה לבלום אותי אז קיבלתי מכה באף, כואב וקשה לעשות אפצי אבל אני בריא עשיתי את כל הבדיקות ואני בסדר! אני ממש הייתי בהלם באותו רגע עכשיו אני עולה לבמה ביי!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
אוייי תרגיש טוב!! אנשים מפגריםם

וואי תהנה!!!

NoTy HoTTy

New member
יוווו איזה סתומים יש בכביש...

טוב העיקר שלא קרה משהו חמור... נ.ב אני חושבת שכבר אמרתי לך... אבל אני יגיד שוב... אני באה למאמאמיה:):):) ב-13.12 בבנייני האומה בירושלים... אני יהיה שורה 9!! קרובבבב טוב בהצלחה!!

כנס שניה

אם אתה רוצה לדהר איתי האיסקיו שלי זה:265592851 אתה זה עם השיר מאמא מיה? איך זה לכתוב דברים

ענת303

New member
אתה פה.

גורי אתה עדיין כאן? דייי מה עברת תאונת דרכים?? ואיך במאמאמיה? איך הגעת לשם??

°°NaTaLi°°

New member
היי גור

היי גור מה עברת תאונת דרכים? הכל בסדר? אני מנסה מתחננת להורים שלי שיקחו לי עוד הצגה כי הם קנו לי כבר את הפסטיגל ואת אלאדין אני מתחננת להורים שיקנו לי את מאמאמיה הבטחתי לא לשגע אותם כל החופש חחח

תודה לכולם על ההתעניינות

הרגע הגעתי לבית סבתי וסבי, אני במאמא מיה, ואני זוכר שאת באה ביומולדת שלי!!! וכבר כתבתי שאתמול אחרי ההופעה עברתי תאונת דרכים שבנס ובעיקר בגלל חגורת בטיחות נגמרה בלא נזק, רק מכה קטנה באף, אז כואב לעשות אפצ'י... לא נורא... אבל אין אוטו ויש לי תמונות שלו... יהי זכרו ברוך... חחחח מצורף

לא לא לא קרה לי כלום

אבל דאגנו להפסקת חשמל מוחלטת בחצי רחוב חחחחחחחחחחח והעפנו עמוד חשמל כמו שרואים בתמונה, ומאוד מאוד מאוד נבהלתי הייתי בשוק, ממש אחרי שהעמוד בלם אותנו אני לא הפסקתי להגיד בהיסטריה: "מה קרה? למה? מה קורה לנו? מה היה?" זה היה מפחיד ברמות. אני ישבתי ליד הנהג למי שלא הבין

°°NaTaLi°°

New member
גור כנס

אני יכולה לקנות כרטיסים רק בתאריך אחד יום לאחר היום הולדת שלך חח אתה צריך לראות מה אני עושה להם מסכנים כבר 3 חודשי הם מבזבזים המון כסף האוטו התקלקל אבא שלי קנה מחשב חדש וכו.. אני עושה לאבא שלי: אבא אני מתחננת תקנה לי תהצגה ואני לא ישגע אותך יותר אני מבטיחה! קודם כל החלמה מהירה חחח! חג שמח חחח! ויום הולדת שמח חח למרות שזה לא היום חח אני יגיד לך את זה שוב ביום הולדת שלך חח! אני רק מקווה שאני לא חולה אני לא מאגישה טוב ניראה לי יש לי חום מאתמול כניראה שפעת או וירוס קטן ולא בכלל אני לא אני לא יוכל ללכת לשום מקום -נטלי-

יאא איזה מסכן האוטוו..

בואו נערוך הלוויה! חח סתם.. העיקר שאתה לא נפצעת! חגורת בטיחות זה מציל חיים!!! וזה גם לקח...

אתה ממש צודק!!!

אני כל הזמן מקפיד לשים חגורה מתוך הרגל והכל, אבל עד שדבר כזה לא קורה לך אתה לא מבין מה זה....

Refael30

New member
שוק טוטאלי!!

זה האוטו שלכם ?! וואי גור אני בשוק . מה קרה לרכב !!!! אני תמיד חוגר חגורה,ומזהיר את אבא שלי לחגור לפני שאני מניע . ואפילו לפני שהוא מוריד את האמברקס אני אומר לו . זה חשוב . החלמה מהירה,לאף שלך,תהיה בירא בהצלחה בהופעות רפאל .

למעלה