היי כולםםםם!!!!!

°°NaTaLi°°

New member
יאא איזה מזל

חח באמת מסכן האוטו וכל האנשים העיקר שאתה והנהג בסדר! אני שונאת לשים חגוורות זה מעצבן אותי אבל אני שמה שצריך חוץ מי זה החגורות מאחורה כולם שבורות אז אני מחזיקה בידיות וזה צריך לסדר אותן!

catslover

New member
צודק!

זה מה שמעצבן בכביש... שאתה יכול לאבד את החיים שלך בגלל מישהו אחר... והחיים שלך בידים של אחרים... ומקסימום שאתה יכול לעשות זה לשים חגורה! אז למה לא?!

dannyshadow

New member
אחחחח...

טוב שאתה בסדר

אני גם שמח

שזה נגמר בשלום, זו ממש חוויה מהסרטים, זה היה ממש כמו בהדגמות האלה של כסאות רוטטים או IMAX רק שבהרבה יותר מפחיד! ואני לא רוצה לשמוע יותר בחיים שאתם לא שמים חגורה!!!!!

°°NaTaLi°°

New member
איזה מותק היית בפסטיגל 2001

אני היתי בקבוצה השניה אבל קניתי תקלטת אז ראיתי את זה כמה פעמים בבית בעצם מיליון פעמים חחח קראתי לאחותי ליראות היא לא רצתה היא עושה לי כמה אפשר ליראות את זה חח היא גם היתה עם חברה חח ?קראתי לה רק שהראו את כל הילדים שתיראה את לירון המפגרת הזאת לא האמינה לי שאני מעריצה אותה כי פגשתי אותה באילת בחופש היא לא זיהית אותה אז שמראים תילדים אני עושה לה הינה גור מורד הינה אליענה מגון ובסוף את לירון חח היא עושה לי: יאא לא חשבתי שזאת היא חשבתי שזאתץ מישהי אחרת איך זיהית אותה? איך אני לא יזהה אותה אני מזהה את כל מי שאני מעריצה ושאני רואה בפסטיגל חח (אותה לא הצלחתי להיזכר חח חשבתי שהיא מtv סטאר או משהו אז דיברתי איתה והבנתי שזאת היא) אני יודעת את כל השירים בעל פה בכל השנים שהיתי גם מה שלא היתי אבל ראיתי תקלטת חחח ניהיתי מכורה לפסטיגל חחח... חח איזה קטן היית איזה מותק חח!!!! זה היה הפסטיגל האהוב עלי למרות שהביקורים לא היו משהו חח!

אני אחתום את ההשרשור הזה להיום ב-

לילה טוב לכם אני הולך לישון מחר יש הצגות ואני צריך לישון אתם יודעים היו לי ימים לא קלים, תודה לכוללם על ההתעניינות ושוב - אני מרגיש בסדר אני ממש בסדר! אני ממש מרגיש רע לגבי האוטו... מסכן... הלך לגמרי... לא נורא... יאללה לילה טוב לכם!!! נדבר מחר!!!

°°NaTaLi°°

New member
חח

ממש עזרת לי חחח איך אני ישים חגורה הכל שמה שבור אני שמה רק שאני יוצאת מהעיר כי החגורה גדולה חחח בקלוט עפים קדימה אבל אני מחזיקה בידיות שם חחח... אותי לא הרגילו לחגורה מה אני יעשה זה גם מציק לי חח

למעלה