היי כולם

28שירה

New member
היי כולם

אולי מה שאני הולכת להגיד פה יגרור אחריו הרבה ביקורת נכון, מבחינה תאורטית יש לי משפחה בפועל אין לי יש לי אחות אחת שגרה רחוק אבא שכמעט כל הזמן בחו"ל ואמא... אמא שמעולם לא חיבקה, לא נישקה אמא שתמיד עוקצת, שמשפילה שלא משנה מה אני יעשה בעינייה אני עול של המשפחה והיא אומרת את זה רק בפני מי שרוצה לשמוע אני מנסה לחיות עם הבן שלי לבד בצורה עצמאית אבל מדי פעם שההורים שלי טיפה עוזרים ישר נגיע נאום שבגללך אין לנו חיים מעולם לא שיתפנו בחוויות היא מגיעה אליי פעם בחצי שנה ורק כשאני מתעצבנת מה אני אגיד לכם אין לי... אין לי משפחה ששואלת מה שלומך, איך היה בעבודה אין לי משפחה עוטפת אני באמת מרגישה יתומה אני לפעמים נכנסת לחברים הבייתה וכ"כ מקנאה אני לא יודעת איך מתמודדים עם זה עם זה שיש אמא חיה ומתנכלת או בלי הורים בכלל אולי זה ישמע רע אבל לכם לפחות יש להישען על זכרונות טובים ואהובים... לי גם זה אין והחג כמו קודמיו, גם הפעם אני נשארת לבד בבית קשה לי

היי שירה יקרה ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

ראשית שמחה שאת שופכת את ליבך כאן מכירה את הדילמה בה את מתארת אבל תהיי כן מאושרת יש לך את הבן היקר שלך חבקי ותאהבי אותו אני בלי נדר בקרוב בעיר הקודש דברי עימי אשמח להפגש עימך חיבוק ענק אוהב ממני אלייך

../images/Emo140.gifברוכה הבאה!

גם אני מעניקה לך |חיבוק ומקווה שיפתחו שערי שמיים ושה' ישלח לך המון כח מזל הצלחה ואושר! הלבד "הורג" בזה את צודקת וכמו שכבר כתבתי פה בעבר הפורום הזה יקר מאד עבורי ותמצאי פה המון אוזניים קשובות ליבי איתך ובאם תרצי לשתף אני כאן בידידות שמנת

למעלה